Outdoor Curice u divljini prirode

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
BongashSamoubojica je napisao(la):
ja mislim da to nije ni blizu zrelo. ubiti ne da mislim nego sam siguran u to. svi pistili su jos ful bjeli, kalixi nisu ni u pol nabubrili kak bi trebali i cisto sumljam da tu ima trihoma koji imaju zuckastu il smedjkastu boju svi su il mljecno bijeli il prozirni a u prozirnima nema nista. trebo si bar pol ostavit da se razvije do kraja ak si vec htel bas nekaj pobrat. imalo bi bolji miris, okus i kaj je najvaznije bile bi zesce. steta upropastit prejeben grow na kraju. tolko od mene :/

malo čitaj,
to nam je jasno svima da je ranije pobrano...
dečko je lijepo napisao neke stvari,... koda je problem pročitat

naj kaj zamerit, samo napominjem da čitate!
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
procito sam ja sve i napiso sam na kraju da je mogo pobrat pol a pol ostavit da sazrije do kraja. nije moral sigurno sad celi nasad ic brat jer se pojavila pljesanj na tu i tam kojem vrhu. meni se skoro svake vlazne godine dogodi da dodje ta jebena siva pljesanj i na vinograd mi i na vutricu al ne poberem zbog par grozdova odma celi vinograd dok ima 13 % sladora a trebal bi imat 19 - 20% i isto tak ne poberem celu biljku ak na njoj ima par vrhica pljesnivog. pokidam kaj je pljesnivo i malo oko toga i to je to. tak i tak je sad vec postalo i pre hladno za daljnji razvoj pljesni :/
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
gledaj bongshSamoubojico, objasnio sam da je situacija neizbježna i da je jednostavno tako moralo biti, postoji više od 5 razloga zašto sam morao prekinuti dnevnik i privesti kraju,
a tvoje mišljenje o tome da je to prerano ubrano (što davno već znam) me nedira u tamburu.
Znam kako je, kako je moglo biti i kako je ispalo.

I velim da sam zadovoljan, a ako sam ja zadovoljan onda više nitko drugi nemora biti. Vutra nije za usporedbu za ono što kruži u ovoj pripizdini u kojoj živim.
Dakle boli me uvo za petarde, desetke i te spike, zagrabim iz tegle i sladim se kad god mi pukne, i kad pukne drži za **** i nepušta...
Treći sloj podočnjaka ispod očiju govori dovoljno, nemoraš me dalje pitati za kvalitet. Jednostavno to je to.
Ako tko god ima što reći osim da je prerano ubrano, neka izvoli, tko nezna čitat neka opet pita pa ću opet napisati.

Btw= Jedino sa čime se slažem bongashsamoubojico je ova tvoja analiza ovog vrha što sam slikao izbliza,
e sad da ti objasnim, ovo je biljka od 15-20cm koja je rasla u tvrdoj zemlji bez ikakvih dodataka, samo 2 put gnojena

. Izrasla je odsamog početka totalno slučajno, i evo kako je izgledala i zašto se tako razvila, jasno ti je samo kad pogledaš da je ovaj vrh bio u ovakvom stadiju razvoja dok je ova malena kasnila za svima.

A ova druga je rasla u isto vrijeme i izgledala ovako, od te malene nisam ništa ni očekivao, prem da nakraju ispao lijepi mali lowrider sa sasvim lijepim mirisom.


Evo pa usporedi lowridera sa tadašnjim vrhom, dakle sve mi je jasno a nadam se i tebi.


Uploaded with ImageShack.us

A evo kako izgleda suhi vrh, ništa ekstra biran, ima ljepših, još masnijih (i bolje otrimanih) ovaj mi je bio nadohvat ruke pa sam ga slikao. Vidi se da nije bilo sunca dovoljno i da se nije uspila udebljati, lisnatija je i netoliko mesnata, al je zato preljepljivo-masna i nemoguća za mrviti prstima. Obavezno škarice ili grinder.



Kako god, prošvrljaj malo i po stranicama prije i pročitaj nešto i teksta ko što ti reče kolega SiD.

Sa obzirom kako je grow započeo i što je tada bilo dostupno i moguće, mislim da je i više nego dobro završilo, ako uzmemo u obzir loše vrijeme,plijesanj i pokraj toga još neizbježnu uranjenu berbu sa onih 5 razloga koji su prevagnuli odluku za takvim postupkom. I više nego dosta za zaključiti gradivo.

Hvala svima na komentarima, reputacijama, sretan sam i zadovoljan što je sve završilo sigurno i bez poteškoća.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
delboy svaka cast na growu,jbg. ako vrijeme ne dozvoljava ne moze se protiv toga.
Al bit ce headovine za pusiti he he..ako znas mogao bi reci i gramazu kolika je jako me zanima
evo i rep+ od mene
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Hvala zuz na razumijevanju, ima 5 teglica srednje veličine slikat ću jednom pa stavit , oko 200+ gr šta ja znam, nisam ništ vagao.
A onak dovoljno za moje potrebe na izvjesno vrijeme. hehe
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Lijepo delboy,žao mi je što nisi imao prilike da ih ostaviš još koji tjedan više ali ako si ti zadovoljan ja sam još više :)
Vrijeme ove godine stvarno nije kako bi trebalo bit ali ipak mi je draže od paklenih suša koje su znale bit prije!
Sve u svemu mene još čeka lijep harvest za skidat :)
 
11.06.2011
1
0
1
33
Ovaj ja sam novi u ovome ...imam vani tri biljke ...posijane sjemenke u 4 mjesecu ..znači prošlo je tri mjeseca...sada je svaka preko metar ..metar i pol....kad bi trebo ocekivat urod ...sta bi trebo učinit s njima ...sjeme je bilo neka domačica al jebačka sto smo gruvali....zahvaljujem na pomoći :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Urod ocekuj izmedu sredine devetog i jedanaestog mjeseca...zavisi o sorti...

A ako do sada ne znas sto bi trebao uciniti s njima, onda ne znam zasto si sadio... :icon_lol:
 
17.06.2013
9
5
0
Joza_Krle je napisao(la):
Ovaj ja sam novi u ovome ...imam vani tri biljke ...posijane sjemenke u 4 mjesecu ..znači prošlo je tri mjeseca...sada je svaka preko metar ..metar i pol....kad bi trebo ocekivat urod ...sta bi trebo učinit s njima ...sjeme je bilo neka domačica al jebačka sto smo gruvali....zahvaljujem na pomoći :)
Moj savet ti je odes da ih polijes (ako nisi u skorije vreme) i onda lepo dodjes kuci, skuvas kafu i iscitas teme po forumu koje mogu da ti koriste... Posto si vec presao fazu presadjivanja, stresa kod biljke itd, procitaj sledece teme:

https://www.vutra.org/topic/767-vegetacija-i-cvetanje-outdoor/
https://www.vutra.org/topic/10645-gnjojivo/
https://www.vutra.org/topic/9433-mali-vodic-kroz-probleme-tokom-uzgoja/
https://www.vutra.org/topic/10690-ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87/

i moja omiljena https://www.vutra.org/topic/2764-bio-uzgoj-gnojiva-i-pesticidi/ :D

Dalje ces se i sam snaci...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
Taras LEGENDA si najveca na svijetu upiso sam se sad od smijeha, e da je vutrica visegodisnja biljka sad bi imala jedno 20-30m ak je prije 2 god imala metar-metar i po i cijelo selo bi ju moralo ic zaljevat..taras taras..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Taras
17.06.2013
9
5
0
Hahaha, video sam da je 2. jul, nisam obracao paznju na godinu, samo sam imao nameru da pomognem, zato sam odvojio linkove :D Makar ste se svi lepo nasmejali, pa i ja sada :) Izvinjavam se
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ¤ tweety ¤
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.