Outdoor domaćica Guerilla style

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.241
1.098
Trøndelag
lijepo sad kad se napune :bale,sto se tice gnojenja ne pretjeruj jer su ti u posudama,dodaj joj cijelu propisanu dozu i ok. kad imas velike biljoze (2-3-4m)
onda joj mozes dati i puno vise,ja konkretno svojima dajem od 80-100ml svakoj (3kom) pa 15 dana nista,to sam uradio u 2 tjednu cvjetanja
i tako ce dobiti jos jednom u sredini cvjetanja i to je to,ukupno 0.5 plantele za cvjetanje.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hvala na uputama,za onu najvecu sto je u zemlji drzim se ipak pripisane doze,za svaki slucaj,bas kao i za ove. Manja je dobila jucer peroksid,4ml na litar vode,i nije da sam nesto primjetio ikakvu razliku. Mozda ce sad kad je korijen opskrbljen s vise kisika lakse primiti iducu dozu gnojiva? Tko zna. Uglavnom ova veca mi se bas cini nekako sativasta,tko zna koliko ce dugo to cvjetati,i jedna i druga. Inace gnojim BIOPON gnojivom,koje nije nesto,al barem daje malo "elana" za pumpanje. Ove biljke su daleko iznad ocekivanja,iz prostog razloga sto su obe cure,nakon razno raznih stresiranja,krenuvsi od suse,pregnojavanja (Ova velika dok je bila u posudi od 4 litra,a u njoj je skoro 2 i po mj bila,pala skroz do poda,i nakon par dana se sama ispravila,dok ova mala je bila od velikih temperatura ostala bila sa svega 10ak listova,dok nisu pocele sporedne grane gurati!) . Naravno,napomena svim buducim growerima koji nadam se citaju ovaj dnevnik: Sto vise pruzite biljci,vise ce vam dati. Ovo je moj eksperiment,i nemojte se voditi prema tomu da ce i vama biti super ako maltretirate biljke,pogotovo nepoznatog sjemena kao sto su ove moje. Puka sreća je od 3 biljke imati 3 cure nakon ovog svega.
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
lagano do jos nekih 35 dana i bice to vrhunski uzivaces

lepo cvece neko okolo
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Neki dan je bilo izvješće o dvije male cure,sad se vraćamo opet na onu veliku :) Danas me obilazak koštao puno uboda komaraca,ali mi se svidjelo što sam vidio. Pognojena je zadnji put prije 3 dana,uskoro planiram peroksid,pa opet gnojenje,i to malo pojačano,da vidimo oće bit šta bolje. Idu slike:









Koliko još će ona rast,jer nekako mi se čini da stagnira?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Na to sam i mislio,jer mi se ne čini ko da u 3 dana ima neke iti male razlike. Koliko još da ostavljam? I još jedno meni najbitnije pitanje.
Želim skinut kad trichomi budu većinom mlječni,tek dikoji proziran i crven. Da li taj euforični high postignut mlječnim trichomima traje kraće nego npr 50/50 ili većinom crveni trichomi kad su?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
druze aj odma brisi ovu zadnju sliku, prste si bas lepo usliko...
kupi mikroskop, mlecni trihomi daju high dok tamni daju stoned pa ti odluci na
kolko posto ces da skidas a i ja imam smedje pistile a tek im su na polovini cvetanja tako da to nema
veze...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Slika izbrisana,iako ne znam zasto jer se samo dijelici prstiju vide,al hvala na upozorenju. Skuzih za pistile da nema veze,ali drugo pitanje. Da li jednako traju sve vrste "high-a",i pri tome mislim da li je duzinski jednak i kad se skine na mljecnima,i na 50/50 i na pretezito crvenkastima?
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Svakim danom ti se vrsta i duzina mjenjaju,potencija zavisi od same biljke pa do tvog tretiranja i hranjenja.Kad su mljecniji imas vise higha a kad su smedi vise stonea a da ti se produzuje vrijeme ne bi barekao,ali najbolje je cekat da do kraja sazri pa onda skinit tako znas da nisi nista propustio...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ljudi,non stop mi se pitanje pauka vrzma po glavi. Svaki put zaboravim poslikat listove da vidite situaciju pa da znate jel alarmantna,ali imam slike od danas na kojima se dikoji list moze vidit. Strah me je da biljcica ne ide kako treba radi njih. A nit imam para za neku kemiju kupovat,nit imam zelju kemiju koristit. Eventualno BIOKILL,moze li on ista pomoc? Ja iman u planu na jedno dvi salice vode u multipraktiku izmiksat saku ljutih paprika,2-3 glave cesnjaka,dodat malo ruzmarina svjezega i isto izmiksat s tim (cita san negdi da ruzmarinovo ulje pomaze protiv njih) i naprskat s tim cijelu biljku,od cvjetova,stabljike i listova,listove posebice s gornje i donje strane. Ako imate kakvo organsko rijesenje (osim Neem ulja,jer nemam di uzet) samo pucajte!

Evo slike pa vidite ako se da sta vidit:






Većina listova,nekih 90% je ko na ovoj slici,mozda malo vise gricnuti.







 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Evo gospođe koja je najdulje u cvjetanju. Pauci je grickaju malo:



Evo druge dvije "male" cure,one nam malo kaskaju sto se cvjetanja tiče,ali idu hrabro naprijed :)

Cura broj 1,manja-Malo povezana,cisto radi boljeg prodora svjetla jer ima dosta sporednih grana.




Cura broj dva,veća,ne povezana iako mislim da ću je danas ili sutra povezati. Čak ima ljubičasto malo na vrhu.



Ekipa,pucajte komentare,kad skidat onu veliku,koliko će ove manje još trebat čekat itd itd. Nadam se da vam se sviđa. Pozdrav :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.241
1.098
Trøndelag
lijepo izgledaju,bilo bi idealno kad bi imao mikroskop pa bi se najlakse orijentirao.
mada je nezahvalno prognozirati onako odokativno onoj prvoj bih dao jos 15-20 dana,a donjima ce trebati vise,samo da vrijeme posluzi.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Da,ovu prvu planiram ostaviti jedno jos sigurno 2 tjedna,a mozda i 20 dana.. ne bi je tija skinit prerano radi gubitka na masi,a opet je ne bi tija skinit kasno da me ne zabija na mozak totalno. Kazu da ce cijeli 10 mjesec bit vise manje ok,a i na dosta povoljnoj poziciji sam sto se toga tice,pa mislim da ce ove male fino izgurat,jedino mi je tlaka ih cekat jer bi najrade sve 3 cap-cap u isto vrime.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.241
1.098
Trøndelag
Gardener je napisao(la):
Da,ovu prvu planiram ostaviti jedno jos sigurno 2 tjedna,a mozda i 20 dana.. ne bi je tija skinit prerano radi gubitka na masi,a opet je ne bi tija skinit kasno da me ne zabija na mozak totalno. Kazu da ce cijeli 10 mjesec bit vise manje ok,a i na dosta povoljnoj poziciji sam sto se toga tice,pa mislim da ce ove male fino izgurat,jedino mi je tlaka ih cekat jer bi najrade sve 3 cap-cap u isto vrime.

hehe,jos malo strpljenja i biti ce,ako si mogao toliko cekati 20-30 dana je nista :D
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ma covjece sta je nista,cekanje na ovo mi daje takvu ludu napetost,cijeli sam nabrijan i samo brojim dane :D problem mi je jedino sto nikako da skuzim koliko je na onoj prvoj slici bila u cvjetanju,po tom bi se nekako ravnao ako ne nabavim mikroskop. Jedva cekam harvest. Razmisljao sam o tome da za jedno 2 tjedna,mozda malo vise skinem glavni vrh s njegovim okolnim vrhovima,i onda jos tjedan ostavim ove donje da malo dobiju vise svjetla. Znam da to tako moze,ali da li ima neke bitne razlike?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
najstarija najmanje 2 tjedna mljecni je kristal koliko se vidi a ove dve manje bar 3 tjedna ako ne i vise
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hvala ti weed. Ja zapravo i zelim mljecne ili 50/50,jer me ubije onaj narkoticki stoned efekt,uvijek mi se spava i ujutro mi se tesko ustat. Po tome onda bi mogao skinut za jedno 2 tjedna,da ostane fin "sativa" high,a da ne izgubim na kolicini previse? Prvi mi je grow pa imam 100 pitanja :D
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ako oces 50/50 onda cekaj jos 1.5 -2 tjedna i skini sve u principu cekaj jos koju obilnu kisu i prv hladnije dane unutar 2 tjedna i onda za suncanog dana skini :D
dobro odcuraj to i imaces upravo sto oces vise ce vuc na cerebral high hiperaktivu i to nego na body stoned i kauch lock :ludak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.