Outdoor domaćica Guerilla style

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hvala WEED :) Da imam mikroskop skinuo bi na sve mljecni,s dikojim crvenkastim,ovako cu pustit jos jedno 10-15 dana i cap cap,imam jos ove dvije manje,njih cu vjerovatno kombinirat jednu na pola pola isto odokativno,a drugu ovisi,mozda ranije,mozda kasnije,kako me pukne. Pognojio sam zadnji put prije jedno 5-6 dana,ocu bubnut jos jednu sad pojacanu dozu gnojiva,pa onda peroksid,ili da samo vodu picim?
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hahaha,nisi mi odgovorio,dal da gnojim ili idem narednih 14 dana samo s peroksidom?
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ekipa,katastrofa (meni osobno) . Isao sam pognojit zadnji put prije harvesta vcrs,i uzmem najnizi popcorn bud,skoro u dnu stabljike. Cisto eto da vidimo,probe radi. Osusim ga u peci,krenem mrvit,kad ono na vrhicu velicine mozda 2 i po cm,i sirine mozda 1 cm,jedno 7-8 sjemenki skoro dozrelih. Hermi nije,traga nema bananicama ni nicemu,a u krugu 500 m i vise skoro pa se nigdje i nema posadit biljka da je mogla biti muska. Uzas :tuzan
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Pozdrav vrtni čoječe!

A čuj, šta je tu je, dobio si košpi, događa se, al eto tvoje je, i dok se osuši na pravilan način i odstoji ( sa strpljenjem od nekoliko dana) dok dobije miris, okus i sočnost. Sline mi cure od pomisli, no šta je tu je. Privodiš to kraju, i nebi što se mene tiče više gnojio nebi, već samo ispirat sa vodom, očistit da nebi rezalo po grlu. Neznam neka bolje kaže neko stručniji, ali ja bi dodao recimo MELASU sa peroksidom i vodom jer mi pada na pamet da bi moglo dat slatkoću hehe Melasa - Wikipedija

Mikroskop nabavi, ili barem fotoaparat kvalitetniji da to možeš uvećati pa tako uočiti ako si u strci još bolje, par makro fotki imat ćeš što i pokazat, i sebi i drugima između ostalog. Mislim daj ih isfotkaj kako spada, izbliza odozdo do dolje, svaki head zasebno, sad su te curice ekstra seksy

ma hoću reći, daj fotkaj te Curce,
znaš da one to vole, a mi isto...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Pozdrav delboy. Hvala na utjesnim rijecima,ali zelio sam imat fin dim bez sjemenki,a ne da ceprkam po njemu. No sta je tu je,moj je. Sve u svemu,aparat nemam i ne mogu nabaviti,iz prostog razloga sto imam tendenciju gubljenja skupih stvari,pogotovo onih koje nisu moje. Probao sam taj mali cvjetic,i radi me,i to zajebano.. stavio sam ga mozda 2/3,i prvo sto sam primjetio je na svjetlim predmetima kao sto su led diode,ekran itd malu zamucenost,i u pocetku je bilo,vise ne,kao neko zumiranje,i odzumiranje prostorije xD Rad mi se zapravo i ne svida,mozda sam previse popusio,ali mi je lagano muka (moguce i jer nisam imao neku veceru),i onako blaga napetost povezana s nekakvim smjesnim trenutkom. Nemam pojma,nije dobro ni osuseno,nego brzinski itd,ali ako ce u 2 tjedna pojacati ovakve efekte i raditi slicno kad bude adekvatno osusena,il cu morat pusit manje,ili mi definitivno prvi dim ce bit kaos. Raspisah se ja,sta cu. Delboy,peroksid cu za tjedan dana eventualno,a posto je outdoor i ima biljaka okolo koje vuku gnojivo,sumnjam da cu ga koristiti.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Postoje dva objašnjenja ,
1. U krugu od 2km ima mužjak ..... pelud se prenosi i do 2km
2. Sama je sebe oplodila ... dogodi se da unutar budova izbaci par hermy cvjetova i oprađi samu sebe . To se naj češće događa kod unknown sjemenki .
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hvala ti Haze,ali sam totalno razocaran nekako. Ima ona dobar rad,ali kad samo zamislim da u tom malom je bilo 7-8 sjemenki,onda ce u glavnom vrhu bit ih 1000 ono. Koji od brojnih nacina pravljenja hasisa preporucujete? Ja bi mozda cak uzeo cijeli dan na glavu,i pokusao pravit charas. Zelim iskoristit maximalno ovo,bez ceprkanja sjemenki,a opet svi oni homemade nacini nekako mi djeluju da i nakon toga se moze jos zapalit i da bi imalo rada jer trichomi nisu "oguljeni" svi sa cvjetova. Bubble Hash mi je super,ali mi se ne da cekat 20 dana da mi dodu vrece,nikako.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Ja sam radio bas po ovom videu sto ti je dao Haze a rezultat imas u mom potpisu ;) ....nadam se da znas da ako radis has...od svega sto ulozis ce ti ostati 10-15%...:dada
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Nisam pametan ljudi,šta vi preporucujete? Otprilike će bit po mojoj procjeni jedno 50 suhog što je nekih 120-130 mokrog. Znači li tih 10-15 posto od mokrog ili svjezeg?. E sad isplati li se osusit pa ceprkat sjemenke ako ih ima puno uopće,ili imat na jedno 120g mokrog 15ak g bubblea,ili 50g dima sa sjemenkama?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
isto ti ispadne, popusio hash taj, ili budove... ili napravio maslac ili ulje...
istu kolicinu thc-a ces popusit i isto ce ti trajat... normalno ovisi koliko pusis :)
sto god napravio dobro ti je... samo je pitanje u kojem obliku volis konzumirati nasu dragu cannabis biljku !

peace out !
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako ces me poslusati sad za prvi puta ne muckaj nista...oberi osusi i popusi kako god da bude....mozes eventalno sa manjom kolicinom neki kolac ili maslac kako dj kaze....
a racunica ti nikako nevalja ...rekli smo da se susenjem gubi 70% do 80%......a ako ces imati 120g mokroga budi sretan ako ti ostane cista 25 suhih vrhova... o hasu nemoj ni razmisljati u tom slucaju...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
DJ FlyHigh nekako mi nisi jasan. Kako isto kolicinski moze trajati 10-15 grama hasha,ili 50 grama cvjetova? XD Creative,ne znam,par clanova na forumu sto sam pricao s njima preko PM su rekli izmedu 35 do 50 grama suhog,ja se nadam najboljem. Nije stvar kemijanja,nit je uopce to problem. Prostor imam,volje imam,"opremu" za onaj postupak imam. A i ako nesto da prostis use*em,nije problem jer imam jos dvije one manje biljke. Cak sam planirao ako i one budu oplodene po nekom cudu,onda i od njih napravit hash,pa bi tu bila neka pristojna kolicina,ali sve ovisi o tom jesu li i one oplodene. Kako mogu znati prije branja jesu oplodene ili ne?

Bilo bi vrlo zanimljivo od kolicine sto bi bila oko 100g suhih cvjetova + trim napravit hash :D Jer da budem iskren,samo u par navrata sam zapalio hash,i bio je iznimno los
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
evo racunaj ovako, ako u joint stavljas 0,33 gr vutre u 1 gram imas 3 jointa ako dobijes 100 grama
suvo imas 300 jointa pa ti vidi kolko ce to da ti traje :)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Huh,svida mi se ta racunica :D ali je stvar sto mi nije jasno,kako je rekao Fly da ce jednako trajati i hash i dim kad je manja kolicina. Pa nije moguce da u jedan joint ide 0,1g hasha,kako uopce staviti tako malo? Ali hvala ti,nekako mi dizes raspolozenje s ovom racunicom koja je vrlo tocna :D uzevsi u obzir da sam pusac na bazi da pusim svako 3-4 ili 5 dana,ponekad cesce,moglo bi trajat duuugoo.. Jos da se nije ovo s oplodnjom dogodilo,bilo bi super :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.321
27.254
1.098
Trøndelag
ja sam od northern lighta dobio 500g mokroga kad se osusilo vaga pokazala 140g,s tim da je suseno u ljeto.
tako da ako imas po procjeni oko 100g mokroga racunaj 20 do max 30g suhoga.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ma ljudi iskreno ja vam pojma nemam o kolicini. Malo mi se cini kad otrimam da ce bit 50 grama mokrog,a o suhom da ne pricam,pa pobrojim vrhove,pogledam onaj glavni kako je debel,pa gledam da je on poprilicno bucmast,onda je vec 100 mokrog itd itd. Necu se opterecivat tim,a plus toga ima sjemenki,bit ce tezi LOL! Sve u svemu po mojoj procjeni sto se tice pusenja,imat cu ja dobrih 2-3 mjeseca pusit,s tim da malo vamo pocastim,malo se nekom oduzim (naravno,nije moje,nego sam rijesio od tamo nekoga :) ) itd. Valjda ce izgurat toliko. S tim da ne znam zasto,al nekako sam iskljucivo baziran na onu u zemlji,i ne znam zasto al ove u kantama mi nisu nekako napete ko ova. Na stranu ,naravno da gledam mazit i pazit ove,i daju mi i one kad ih vidim neki ponos u prsima,ali ona je nekako kraljica. Iako je trudna,sta cu od nje,draga mi je xD
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Narode,evo jedan "polovican" update. Polovican jer je pola stabljike skinuto,zbog pucanja pod naletima vjetra. Rekao sam da necu ici do 15.10 tamo,ali sreca otisao sam,jer sam je nasao prelomljenu. Drzala se malim djelom sva sreca,jer je pod vlazan skoro stalno. Sve u svemu otrimano je sinoc,stavljeno u papirnatu vrecicu s probusenim dnom na dva mjesta,rupe su velike. To je samo jos sat-dva,dok ne uspijem otic do mjesta di cu susit. s granama,200g je pokazala obicna kuhinjska vaga (velika grana srednja je naravno uklonjena). racunam na jedno 30-40g suhog od ovoga,ali suhog cistog,bez granja. Ostalo je jos mozda nekih 5-6 grana na njoj koje ce jos rasti 6 dana i malo se nadam se pumpati. Sve u svemu super,svoja ocekivanja sam ispunio. Cak sam i nasumice u trimanju znao stisnut kao one "kesice" di bi trebale bit sjemenke,i unutra nista. Kako to?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.