Outdoor domaćica Guerilla style

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Pa nemam pojma,nije bilo ni jednog muskog kraj nje bar za sto ja znam,a drugo,nisam u cvjetanju nigdje vidio bananicu,ili sam je mozda previdio. U najdonjem vrhu koji sam nedavno bio pokupio na stisak su se odmah osjetile i pucale,neke cak i nisu pukle sto znaci da su skoro zrele ako ne i zrele. Gore ovdje sam stiskao ono i ima tih kao "kesica" ali unutra prazno. I ne izgleda kao da je sjeme ispalo iznutra,nego bas ono,zatvorena prazna cahurica
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Citao sam nesto o tom,ali kako to onda da sam na najdonjem vrhu kojeg sam prije tjedan dana skinuo nasao 6-7 sjemenki? :S Nije ni bitno zapravo,bitno je da ovdje nema :)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Evo slike harvesta otrimanog i povjesanog. Vagano je ovakvo kakvo je na slici,i ima 200g mokrog ravno. Sutra ili prekosutra najkasnije idem skinut ostatak,jer najavljuju duzi period kise,a ja iako sam na jugu,pa to mozda kasnije dode nemam u planu riskirat,a i nije mi velika razlika skinut 11-12.10 ili 15.10 kako je planirano.

Pršuti :D -------->
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hahahah,isprostacit? XD Danas idemo po jos,jao al mi se ne da trimat. Jos se nozice zaljepe svako 5 minuta. Sve u svemu kad se otrima super je,al je tako psihicki zamorno. Nekako mi uopce nije gust,kako vi to izgurate?
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ma to je,mozda meni nije sjelo trimanje nikako jer sam ga radio od 1 i po sat do 3 i po ujutro,pospan i nikakav :D inace,ima neki efikasan nacin skidanja smole sto se nakupi na skarama kako bi se bar nekakva mala kuglica hasha iskoristila? Meni je bilo toga i po prstima i sve i cijeli sam neredan,skidao sam i papirom,i drugim skaricama al na kraju sam samo poljepio sve lol.
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Citao sam negde da mozes trimovati sa hirushkim rukavicama, i posle ih samo stavis u friz da se zalede, i mozes da skines sa njih koliko toliko smolice... Dobro je za isprobati...
 

desperados

Aktivan Član
03.06.2010
50
10
0
43
x3m.Marco je napisao(la):
Citao sam negde da mozes trimovati sa hirushkim rukavicama, i posle ih samo stavis u friz da se zalede, i mozes da skines sa njih koliko toliko smolice... Dobro je za isprobati...

isprobano,staviš u led,posle vodu posušiš,100% čisti hašiš.Kad zapališ-HARAKIRI!!!
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Eto ljudi,glavna akterica ovog dnevnika je sinoc ubijena :D Ali,od mojih ruku,i danas otrimana. Na nekim mjestima mi se pojavila kao trulez cvijeta,ali sam otrimao,i objesio na zrak pa da vidimo sta ce biti od toga. Naravno,nije mi to u planu pusit al jednostavno mi je pre pre lijeno bilo skidat to i capkat nozicama svaku sitnicu :)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
bit ce,sad je na susenju a ne zelim se motat previse oko mjesta gdje se suse. kad se skine,i kad budu u teglama,bit ce smoke report,neka okvirna kolicina i to sve :)
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Kaj vi svi trimate skaricama?
Ja lijepo rukama čupkam listice i posle dobijem shita po prstima to je super nacin i nije tako zamoran :)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Tako je creative,bilo je 200 mokrog,pa ako je otišlo 70 posto vlage,minus one veće grane,trebalo bi bit nekih 40-50g suhog + one na susenju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.