outdoor domacica 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
Za početak pozdrav svima!!!!..........da neduljim previse, znaci prije tjedan dana je sjemenka proklijala....stavio sam ju u casu, nakon dva dana sam ju presadio iz case u zemlju.......koristim terramagmu....cista terramagma bez perlita......evo slike, i usput da vam kazem da mi je zao na losim slikama, sliko sam mobitelom: http:// ........................................................ evo vam jos jedna slikica:
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
PowerSeed je napisao(la):
ajmo, ajmo, sretno, zna li se sta si zasadio, i zar samo jedna u igri?
nazalost neznam koja je to vrsta marihuane, zasadio sam dvije, ali jedna je otisla kvragu, ali posto je ovo moj prvo grow, mislim da je zapocetak dovoljan samo jedan, zanima me kako ce to sve ispast, bit cu sretan ako dobijem 50g......:))))PEACE:)))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
naturalmystic je napisao(la):
nazalost neznam koja je to vrsta marihuane, zasadio sam dvije, ali jedna je otisla kvragu, ali posto je ovo moj prvo grow, mislim da je zapocetak dovoljan samo jedan, zanima me kako ce to sve ispast, bit cu sretan ako dobijem 50g......:))))PEACE:)))

ma nije gramaza u pitanju, al' ako bude musko... zato si trabao zabiti bar 3, naravno nije kasno ni za mesec dana ;)
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
PowerSeed je napisao(la):
ma nije gramaza u pitanju, al' ako bude musko... zato si trabao zabiti bar 3, naravno nije kasno ni za mesec dana ;)
znam, upravu si, ali sjemenku koju sam posadio je bila smeđa, onako tigrasta....smeđkaste sjemenke su zenske, ako se nevaram...:))))
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Na ovom forumu ima toliko informacija o growanju da bi i poluretardirana papiga naucila saditi, odnosno bar osnove sađenja trave...

Nije mi jasno zašto neki članovi ovaj forum doživljavaju kao neki 988 servis ili "kad me nesto zanima ja cu otvoriti temu i pitati, pa ce netko odgovoriti, neda mi se citati...."

Ja ako ikada dobijem titulu malo jaču, majke mi bannat cu pola foruma radi takvih pitanja...
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
pigtail je napisao(la):
Pamet u glavu, jezik za zubima i deri...A sta je s lampom?? Ništa ipak od indora??
treba mi box, i jos par ventilatora......probao sam indoor ali, nema sanse, prejaka temperatura, HPS je uzasno jak.....pricekat cu jos 2-3 godine........ima vremena, bez brige

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

ekipa, hvala vam na podršci