Outdoor domacica-u šumarku skrivenom (2.pokušaj)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Teško je reći,al da moram kladio bi se na čovijeka.....mada i ti si malo kriv...u outdooru s teglama samo privlaćiš pozornost...nepotrebno
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
dobro onda nema vise tegli,i na ovaj sajt se ne vracam vise.btw kako mogu past zbog biljaka kojih kao sto vidite nema?
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
ovako eo me 10 dana je proslo od prijasnjeg posta moga.
na ovaj provaljeni sajt se nisam vracao uopce,stari sam bio jedamput u srijedu,nisam jos stigao prebaciti biljke u zemlju ali budem u petak.iso bi i danas ali je vrijeme lose nonstop.
evo slike,imao sam neku smece kameru tako da se samo na ovoj slici vidi ok,ostale su jos mutnije :(



izgleda ok to?one sta su skupa u pitaru malo manje al mi isto izgledaju zdrave
toliko zasad
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
niko nis ne pita,pa dobro evo update od danas








btw mi moze neko rec zasto im najdoljnji listovi zute i kako se moze(ako se moze) ubrzati vegetacija,sta nevalja
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
btw mi moze neko rec zasto im najdoljnji listovi zute i kako se moze(ako se moze) ubrzati vegetacija,sta nevalja

Nemaju gnoja. Pognoji tu zemlju ili uzmi pravu zemlju (ove se jos nalaze u losoj zemlji).
Odrezi sada ove zute listove i presadi u finu zemlju ili pognoji. Zemlja ni nije toliko losa cim one rastu i prerasporeduju energiju kroz sebe. Its aliveee xd
 

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Donji listovi,kao i svi stari listovi zute i opadaju.Slobodno skini te donje zute listove,inace to je sasvim normalno.Sto se tice tih kanti(saksija) u kojima si posadio biljke mislim da su previse male.Ne mislis valjda do kraja da ostanu u tome.Presadi u zemlju.Sve u svemu nije lose.:dada
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sam si napisao da je vreme lose non stop, ok su biljke, mozes malo djubriti necim za vegetacijuj ako je zemlja losa, nego oces ti to presadjivati... i jel ti siguran taj sajt jel tako na gomili i u tim posudama... nisu neupadljive, to sigurno
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Nije normalno da sad zute,okreni saksiju bez straha i lupi po njoj da ispadne zemlja sa biljkom i presadi direkt u zemlju.Ta zemlja u kojoj su biljke je losa,fali im dusika i baci bar lst jer je lose dosta.
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
upadljivo nije,jer je sa svih strana gusta sikara ni ulaz se nevidi a kamoli biljke,samo mi je problem sto nema blizu mjesta za parkirat auto pa mi se neda sa motikom hodat po sumi da me neko vidi,tako da sam ceko da se malo produzi dan,preko vikenda imam u planu ic uvecer sve ih stavit u zemlju,odmah cu bacit masu ove kupovne pa bi trebalo biti ok.a ovaj lst mi se neda radit jer brijem da bi nesto zaj*.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
najjednostavniji trening ti je lst :) ja ga radim kroz prvi grow trenutno i odlicno se pokazalo :) ali outdoor si tako da ti nije ni potreban previse lst ali mogo bi ga roknut zbog iskustva tek tako :) ako oces normalno :) nije nekakva filozofija, samo privezes granu u koju stranu zelis da raste i cao djaci :)

peace out !
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
pozdrav ekipa znam da me nije bilo odavno nemam vremena uopce,kuca - poso i to,ovako jos 4 biljke su mi zive makar su 2 jadne,zaljevam ih svaki dan jedamput,kao sta vidite napokon su sve u zemlji makar neznam dali cu ista izvuc iz ovog nakraju,mozda bi mi neko mogo predlozit kakvo gnojivo jer se ne razumijem jako u te stvari.
eo slika

tu su sve

ova je najljepsa makar ni ona nije nesto
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
iskreno da ti kazem nisu ti toliko ni lose biljkice. ja kao nesto umem da growam a fail sam ovu sezonu samo tako. mozda neces imati puno ali je najbitnije da ovaj grow izvedes uspesno i pre svega bezbedno do kraja, imaces svoje koliko toliko da dimis, a iducu sezonu bolja priprema i ranija sadnja, kvalitetna zemlja.... i bice puno bolje. na geskama se uci.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ajde glavu gore:) bit ce tu za zapaliti...a za gnojivo vecina koristi plantelu cvet (crvenu) pa ti predlazem da i ti postupis tako ...eventualno mozes probati sa plantelom list pogurati jedno 2 gnojenja da vidis hoce li zivniti malo pa onda krenes sa plantelom cvet i furas s njom do kraja ...doza propisana na bocici, recimo svakih 10 ak dana...:vb_wave:
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41

ova je najljepsa makar ni ona nije nesto[/QUOTE]
najlepsa je jer je tvoja i plod tvog rada i znoja, i ne moras nikome da platis za nju, i znas sta pusis, da nije krs neki i slicno. puno srece do kraja