Outdoor domaja first time :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
eto da se i ja pohvalim sa svojim biljkama :)
sjeme sam nabavio iz paketa i to samo iz onih koji su mi bili dobri ugl. skupljao sam oko 4 mjeseca sjeme..
sjeme sam stavio na klijanje u 3. mjesecu i od tad skupljam slike i nikako da napravim dnevnik a eto sad mislim da je doslo vrijeme za to..
pa krenimo redom ;)
p.s imao sam ih 11 u pocetku ali kasnije je bilo komplikacija sa nekima i umrle su

29.03 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (izgledale su prekrasno)
17.04 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (vidi se da lijepo napreduju)
25.04 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ovdje takoder)
08.05 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ovdje ih je pogodio mraz i to 2 noci za redom ali oporavile su se)
26.05 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video HostingImageShack® - Online Photo and Video Hosting
29.05 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
na kraju su mi je ostalo samo 5 cura :D
zanima me vase misljenje i kad da ocekujem berbu. nove slike cu staviti uskoro
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad pišeš o uzgajanju,ne piši u množini,bićeš kažnjen.

Što se berbe tiče,ne možeš unapred znati. Svaka vrsta,čak svaka biljka individualno ima svoje vreme cvetanja i svoje vreme žetve,završetka. Dakle uzgajaj i uživaj,nema žurbe u ovom hobiju. Inače,biljke nisu loše,neguj ih propisno ! ;)
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
evo ispravljeno je. ne zurim se ja nigdje ali bilo bi dobro da budu gotove do kraja osmog. one su sada super malo su listovi na dnu poceli zutjeti od kad je pocela cvijetat ali stavio sam joj npk(so3) 15-15-15-7 i sad mi se cine ok. jedino sto me muci je to da su se neke pistile pocele susiti. dal je to normalno ili treba poduzeti nesto?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
kako je moguće da outdoor već cvjeta? nema logike... imaju one uopće šta direktnog sunca?
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
imaju puno sunca a cvjetaju kolko ja znam to su one bijele dlacice koje izlaze kod internoda i vec ih ima puno. ne kuzim zasto nebi cvjetalo. pocelo je cvjetat prije 2 tjedna
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ma pocele su one cvjetat al to jos nije pravo cvjetanje to se zove preflowering i tad kao pocinju cvjetat al jos one pumpaju lisnu masu i rastu tako da to jos nije ono pravo cvjetanje al sace one jos malo i zapravo da pocnu cvast meni neke jos ni spol nisu pokazale a na nekima se vrhovi vec dosta naziru to je tak i nemas brige jos ce one narast dosta prije nego sto stanu sa rastom a onda samo pumpanje vrhova sam pici strpljivo pazi ih i mazi i bice nesto u svakom slucaju pratim....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
imaju već hedove a nisu još ni spol pokazale? koga vi to zaje...??? ili ne vidite dobro ili nemate pojma. i na mojim biljkama se javljaju kod korijena listova takve dlačice, ali one u par dana izrastu u nove izdanke i nove listove... tek je prvi dan ljeta, najduži dan u godini (18/6), neće početi cvjetati još bar mjesec i pola i prema tome nema teorijske šanse da je bilo kakvo cvjetanje i "preflowering" igdje blizu...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Neka,neka...Trebao si da pustiš da vidimo dokle će otići. Garantujem ti da bi za par dana pala seča ;)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
metalmaniac je napisao(la):
;nema teorijske šanse da je bilo kakvo cvjetanje i "preflowering" igdje blizu...
kako ne preflowering je poceo moje su pred mjesec dan pokazale spol i sad vec imaju male hedice ali i dalje pumpaju veg tj.list i stabljiku to je preflowering a to ne znaci da cvjetaju nego su samo pokazale prve dlacice i spol....
 
30.03.2010
38
4
0
35
moje su posađene 1.4 a 1.6 su pokazale spol i sad već imaju na svakom vrhu preko 30 dlačica i svaki dan se sve više i više pune,makar se još uvijek i listovi razvijaju.
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
ma nema jos hedova samo pistile rastu izmedu lista i stabiljke i grana i tako na svakoj grani ih ima po dvije.. stavit cu jos slika uskoro samo da se vrijeme bude malo lijepse. a onda idem sa malo boljim fotoaparatom i sve cu slikati full hd ^^
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
evo update
danas sam bio tamo i po meni nema nikakvih problema i sve ide lijepo








evo i pistile

takve su na svim biljkama


i jos nesto mi nije jasno.. na jednoj biljci nesto raste iz lista nisam mogao bas dobro slikati ali vidi se da neka stabiljka raste iz lista




 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
nitko nista??? upravo sam bio na sajtu. sve ide predivno na vrhovima se slate puno pistila, bit ce nesto od toga :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Au,zapostaviše ti dnevnik,previše se izvarilo ovih dana ;) Biljčice su ti lepe,vidi se da nema problema. Šta je sa tom stabiljkom koja raste iz lista? :)
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
LucidDream je napisao(la):
Au,zapostaviše ti dnevnik,previše se izvarilo ovih dana ;) Biljčice su ti lepe,vidi se da nema problema. Šta je sa tom stabiljkom koja raste iz lista? :)
Ta stabiljka je mala oko 2cm i na njoj je neki list koji lici na četverokraku zvijezdu. Nimalo ne lici na vutru.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
lepe biljoze,divota!
Koliko si siguran da nece pasti kosenje trave na tom sajtu?
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Racunaj makar tri metra biljozu ! Onda razmisli dal moze ta se vidi sa neke daljine vece :)
Biljoze uvek pokazu spol krajem juna pocetkom jula , ne znam sta brijete o tome uopste
170fs799081.gif


Inace super su :thumb:
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
@sulundar nadam se da nece nitko kositi. sajt je zapravo sikara ima puno visokih drveca okolo pa mislim da bas nitko nece to kositi jer nema koristi od toga
@meskalito 3 metra??? dal im mogu odsjeci vrh ili nesto da bas ne rastu tolko u visinu?
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Moze ,tkz toping , malo ces je usporiti i dobiti zbunastiju biljozu tezu za prepoznavanje iz daljine


Evo ova je topirana vec dvaput do sad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.