Outdoor domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.11.2012
27
40
13
31
Pozdrav svima , ja sam novi clan foruma i ako vec citam forum 2 god odlucio sam napravit dnevnik.
Radi se o indoor/outdoor
2x smeje domaja
zemlja teremagma
gnojivo plantela
box je bio veoma mal taman za 2 tjedna vege dok kisa nije prestala pa sam ih presadio vani
stare su vec 21 dan.Presadjene su na štek prije tjedan dana.Nazalost izgubio sam slike dok
su bile u indoor-u ako ih pronadjem stavit cu.
Jedna od te dvije nije prezivila stres poslije presadjivanja,pa je tako samo jedna ostala ,
uskoro cu dobit novim menki pa ce odma na outdoor :)
evo slike:
prije 4 dana

2013-04-27_165649.jpg



domaja.jpg


i evo prije 2 dana al ukljucen macro bio pa je mutna.. sutra stizu ljepse slike :)
2013-05-03_161008.jpg

to je to za danas :)
 

Juno_Reactor

Aktivan Član
10.09.2007
67
87
0
36
Na talasima
Ja vidim slike ali tek kada odem desni klik na open image in new tab. Mada ova jedna slika ti je mutna ali po drugim slikama rekao bih da je biljka zdrava. U svakom slucaju poslusaj PowerSeed-ov savet, jer vidim da one slike sa pocetka dnevnika vise ne postoje, ako neko vec prati dnevnik oce da vidi razvoj od pocetka do kraja. Srecno.
 
05.11.2012
27
40
13
31
ma nekontam okacim ih vidim dok ne ugasim stranicu. i evo sad ih i ja nemogu vidit :SS

Ja vidim slike ali tek kada odem desni klik na open image in new tab. Mada ova jedna slika ti je mutna ali po drugim slikama rekao bih da je biljka zdrava. U svakom slucaju poslusaj PowerSeed-ov savet, jer vidim da one slike sa pocetka dnevnika vise ne postoje, ako neko vec prati dnevnik oce da vidi razvoj od pocetka do kraja. Srecno.
ta sto je mutna je najnovija slika i tu je biljka najzdravija al steta uslikano s opcijom "macro"... vcrs stavljam nove slike.
 
05.11.2012
27
40
13
31
37 dan.. Ej ljudi evo mene opet , bio sam zauzet ovih dana pa nisam uspio objaviti nova zbivanja.
prije tjedan i po biljku sam gnojio umjetnim gonojivom 8-6-8npk nisam siguran posto gnojivo nije kod mene trenutno.
nakon toga biljka je topirana a to je bio neki 7-8 red listova , e kad sam dosao 3-4 dana poslije imao sam sta viditi :D
razvija se punom brzinom , samo steta sto je puno kisnih dana bilo bar 2/5 dana je padala kisa :S. evo sad je najavljuju 4-5 dana za redom :((
al nema veze.. na istom sajtu posadio sam prije 10-ak dana 2 nove menke koje su niknule neki dan , te menke nisam stavljao na klijanje jer nisam imao vremena , pa sam ih odma ubacio u zemlju nekih 1-2cm ispod povrsine, sad vec imaju 2 red listova i jako dobro napredju :) , te dvije male su zajedno u jednoj rupi pa cekam malo da im se ojaca stabljika pa cu jednu od te dvije presaditi.
da ne duljim puno evo slike :D

28. dan biljka topirana , otkinuo sam joj gornji dio makazama tj skratio ga 80%,



32. dan, bez ikakvog stresa biljka je nastavila da raste cak i mnogo vise nego prije, ispod glavnih listova tj iznutra su joj pocele nove grane i listovi , ubrzo bi trebala i spol pokazati a toplo se nadam da je zenka haha :D

nazalost kisni dan tmurno plus losa kam pa se slabije vidi






:)


zaboravih vam rec , trebam savjet da li je dobro gnojiti koprivom pomjesana sa duhanom normalno i vodom koja je ostavljena na suncu da se usmrdi i tek nakon toga gnojit oko biljke.. to sam cuo od dosta prijatelja al nisam siguran :p
pozz!!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
E sto se tice djubrenja ne stavljaj duvan, on se stavlja sa belim lukom kao pesticid,
da bi napravioa djubrivo za vege od koprive samo potopi koprive u mlaku vodu, nek odstoji 24 sata i kasnije zalivaj sa tim.
Inace biljke su dobre, sretno!

edit. pogresio, u pravu si, ebiga pospan pa sam permutovao,
dao sam ti recept za pesticid, smokemashine ti je dao istinit odgovor :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: danijelb

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Weedic malo si se zeznio,koprivu kad stavljas u vodu 24h dobivas pesticid i jako malo nutritivne vrijednosti.Uzmi 1kg svjezih kopriva potopi u 10l vode i drzi tako 2 tjedna povremeno mjesaj,na kraju ce smrdit ko dzavo,znam to jer i sam tako radim...Kad porde 2 tjedna gnojivo razrjedujes omjerom 1 naprama 10 l vode.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
05.11.2012
27
40
13
31
XsmokemashineX je napisao(la):
Weedic malo si se zeznio,koprivu kad stavljas u vodu 24h dobivas pesticid i jako malo nutritivne vrijednosti.Uzmi 1kg svjezih kopriva potopi u 10l vode i drzi tako 2 tjedna povremeno mjesaj,na kraju ce smrdit ko dzavo,znam to jer i sam tako radim...Kad porde 2 tjedna gnojivo razrjedujes omjerom 1 naprama 10 l vode.
jesi mislio 1kg toga dobivenog gnojiva ponovno pomjesati sa 10 litara vode ?
hvala :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye