Outdoor -(domaja)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2012
14
0
0
33
Pozzz ljudi ! Evo i mojih biljcica ... Kao sto vidite na prozoru su , i tamo pred kraj ovog mjeseca ce ici u prirodu tj .za 7-8 dana .Dakle ima ih 7 ....Bit ce rasporedjene na 3 sajta . N prozoru imaju 4-5 sati direktne sunceve svjetlosti i zalijevam ih svaka 2 dana ,,otprilike gledam vlaznost zemlje sto se tice zalijevanja. Mislim radit sve prirodno bez ikakvih aditiva i tih preparata ,(mozda cvjetal u fazi cvjetanja nekada malo gnojiva od koprive i kod presadjivanja ubacit nesto malo stajskog djubriva,crne zemlje-humusa i pijeska )kao sto vidite u naslovu sjeme je domace-iz jedne dobre vutre koju sam pusio i bio bih sretan da budu 2 zenskare . Nebi bilo na odmet da mi date savjet ili detaljcic jer ipak mi je ovo 1. grow ;) hvala

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

View image: Fotografija0015
 
29.04.2012
14
0
0
33
ma to je straznji dio dvorista ,nije od ceste ... pa eto prijatelju pustio bih ja to odmah nego se bojim da su jos slabe ili da bi im mogle kakve sicusne zivotinjice nastetiti ,tako da cu sacekati jos barem tjedan dana :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
prve tri(slijeva)mozes bez problema odmah, cak i petu,ostale ostavi jos tjedan do10 dana. a
sicusne zivotinjice bi ih mogle napasti i tu di ih imas.
 
29.04.2012
14
0
0
33
pa mozda bi im i moglo biti nesto da je vani +40 ,srecom ovdje u slavoniji trenutno nema niti 30 C° stoga ne sikira me to, a idu napolje za par dana svakako