Outdoor gamad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
pozz ekipi

evo mene opet, sada u vanjskim uvjetima :D

imam pripremljene klonove, tek se primili, fem GHS GWS, Hawaiian snow, i DP twighlight

nego zanima me s kakvim stetocinama i gamadi se mogu susret u outdooru i kako da ih ubijem...

(skakavci, mravi,puzevi, srne, slonovi, susjedi, i ostala gamad sitnog zuba)

hvala na pomoci,

PS za one koji prate:
Hawaiian snow ce bit gotov za 2 tjedna, pa vas obavjestim.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale disi ti nema te 100 God....
Sretno sa Out-om vidim da kažeš kako si se opremio ljepim sortama....

Za tu gamad odi u Poljo... Apoteku i kupi prašak za mrave i ostale baje pospi u kroug oko biljki na par metara i malo bliže isto raspi....
Upitaj čike u P.Apoteci za te preparate kao mušice itd... Ja sam takao radio oko pripreme okoline... za Out-a

Slonove nisam srećo u svojo okolini kao ni srne jer njih nema otkad je Tito umro heheheh
E sad komšije i to je zaj...no ali probaj nać koje minsko polje bat rog ima u našimn ljepim državama bez obzira odakle si ....
Sretno još jednom i čekamo slike da vidimo !!!!!!!!!!!
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ok znaci mravi i ostale sitne *****rije-neopitroid,to imam
s cim cu klat puzeve? oce bit puzomor dobar?
cuo sam da ima neka tekucina u apoteci koju namocis u nesto pa to stavis na sajt i to onda smrdi srnama.
jel to neko prabao? ima to smisla kupovat ili ne?

tnx
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ok znaci mravi i ostale sitne *****rije-neopitroid,to imam
s cim cu klat puzeve? oce bit puzomor dobar?
cuo sam da ima neka tekucina u apoteci koju namocis u nesto pa to stavis na sajt i to onda smrdi srnama.
jel to neko prabao? ima to smisla kupovat ili ne?

tnx
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
neopitroid se šprica kako god želiš jer nije toksičan za tebe, samo za ribe, jako je neefikasan jer se fotodegradira brzo -u prijevodu sunce ga u par sati uništi-

biokill je najbolji traje 6 tjedana kompletno razgradljiv...nemam povjerenja u neopitroid........

:eek:hno:
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ja koristim preparat "aktara" i pokazao se odlichno , poprskao sam josh pre 20 dana i josh uvek ne vidim nijednu bubicu a kisha je veoma chesto padala !
a stres na biljkama nisam primetio , jer rastu super !
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
meni pitoid ubija sve, jeste da ga kisa opere i vjetar sjebe...al moze ga se stavit u vodu i razrijedit te prskat.

tako ostaje dulje, a djelovanje je po meni OK
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
mene zanima dal biokill treba razrjedit vodom? i dal se moze biokill direktno na biljku spricat ili oko nje? treba mi hitan odgovor jer je neki namernik bio blizu....