Outdoor gamad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Da, gamad pobjegne ali se odmah i vrati i ima ih dosta kod mene, jel i tebi ostavljaju takve tragove na lišću?
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
hmmm,gledao sam sada sliku,nema tragova,a mislim da ih onda nije ni bilo.sutra ću da vidim u kakvom su stanju
 

reizor1990

Aktivan Član
23.04.2013
53
47
18
E imam i ja jedan problem. Pre 3 dana sam posadio 2 biljke u obliznjoj sumi. Danas sam isao da ih obidjem i imao sam sta da vidim. One napreduju, ali imaju sitne rupice po listovima kao da ih nesto jede. Nisam imao aparat da slikam jbg drugi put... Moze li mi neko reci sta da radim, cime da poprskam ili tako nesto.

:kenny_revenge:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
MESUROL granulat od Bayer-a ...granulirani mamci limacid i kontaktni insekticid..najbolja stvar koju sam koristio protiv ljigave gamadi (puzeva)..protiv ovoga nemaju sanse..provjereno
 
12.05.2013
5
10
0
39
Mexico City
Gandalf je napisao(la):
Nešto mi je izvršilo atentat na biljke. Jedna je pregrižena po pola a jednoj je stabljika malo oguljena.Skakavci što se gozbe to i ne računam...Samo me strah da se ne osuši baš sad kad treba počet cvjetat,ja mislim da će sad samo donji budovi bolje napredovati.Šta vi mislite?
http://postimg.org/gallery/c6cgbc8a/
Fazani, ili nešto veće poput divlje svinje. Najbolji recept za sve što puže, leti i šeta okolo sajta je Habanero papričice ili scottch bonnet.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Cao,pitala bih vas u vezi B.A.C.PLANT VITALITY PLUS ,kao organski je preparat protiv biljne vasi,pauka,musice,tripsi itd..a kao moze se koristitu i preventivno protiv stresa biljaka..ma napricase mi trista svasta,nahvalise ga bas ono..pa ja bas i neverujem sve trgovcima i to,pa reko da pitam jer neko sa foruma to koristio i da li je zadovoljan sa tim preparatom ..??
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Hvala drugar..ali imam mali problem to jeste cula sam i ja da je to neem oil dobro,ali ga nikako nemogu naci jer izgleda da u Srbiji toga nema..pa probala sam naci i neopetroid jer vidim da i njega jako puno hvale na forumu,a po najvise Jack..:)ali ni njega nisam uspela naci..posto nevredi d a lutam po gradu i trazeci ono sto nema,jer zna neko neki dobar pteparat a da ima u srbiji ?? i ako moze isto neki dobar preparat koji unistava puzeve,a da ga ovde mogu naci ??trazila sam na netu ima raznih ali svi su najbolji svi se hvale,pa reko jer ima neki ko ji je provereno dobar..:)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ljudi pozdrav,nisam znao di da ovo stavim, pa evo da malo napisem o mojem problemu, moje biljke ce biti vani u dvoristu kuce koju ne koristimo, preciznije u boksu gdje je pas bio ali davno, posto tamo nitko ne zivi vec par godina, evo sta se desilo, nakotilo se macaka, dakle macke lutalice se setaju love stakore krtice spavaju tamo i bojim se da mi ne uniste biljku, ja imam macke kuci i sta macka radi, udje u kalj za cvijece i pocne kopati rupu i ukenja se unutra, sad ono sto najmanje zelim je da se to meni desi, da mi unisti biljku dok je mlada, mislim jel bi mi pomoglo da mozda dovedem frendovog psa da zapisa cijelo dvoriste, i takodjer sam mislio da bacim malo psecih drekova ne nesto puno, nego samo da macke prestanu dolaziti, daj recite jel to pametno ili totalna budalastina, neznam sta da radim, zadnje sto bih htio je da mi tako propadne grow kad sam sve ostalo fino isplanirao.