Outdoor gamad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa vidi pa nabavi nekog psa zabodes deblju sajlu u zemlju i stavis lanac na nju,i tako psu odredis koliko ce da se krece pomocu lanca i ne moze da dodje do biljkica a pak macke nesmeju da pridju zbog psa...:)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
najbolje da cu uzeti psa, ne mogu ga kasnije samo sutnuti napolje, i bezveze da ga hranim da mi trosi novac jel mi treba da neka znatizeljna baba proba uci unutra da mu baci kosti ili sto vec pa da vidi sta imam u dvoristu, nesto mi drugacije treba, bas sam mislio da ce ovo sa dlakom upaliti, neznam sta da radim ako to ne upali, jedino da pobacam otrova sutra, pa da se nadam da ce se pootrovat i misevi i macke i sve cega tamo ima, samo mi je zao, ja volim zivotinje, ali :leafblunt: volim vise.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Vidi druze taj savet sam ti mogla dati i ja ,stavi mleko unutra otrov i nema macaka vise,ili uzmes od nekog pitbula od nekog drugara. i pustis na macke , ali to je najodvratniji nacin koji mozes uciniti ali ovo je i forum gde se ne propagira nasilje ni prema ljudima ni prema zivotinjama pa tako da ti takav savet nece dati niko sa foruma...a neverujem da ce se ni moderi sloziti sa tim sto ces trovati zivotinje pa ces za djabe dobiti neku opomenu od njih za to sto si napisao...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
coco i ena stvarno ste gnjusni kako vam takve ideje padaju uopce napamet..sramota..


coco evo ja sam upisao u google "mačke ne vole..." i izbacilo mi dosta toga, pa kaze

"Mačke ne vole ocat. Iskoristite to pa mjesta na koje ne želite da dolaze poprskajte octom - izbjeći ćete tako i grebanje namještaja."
"Sačuvajte dio vrta od mačaka namočivši spužvu octom. Ostavite je tamo gdje ih ne želite."

EDIT:
evo ti link imas tu jos hrpu toga, a mogao si se tog i sam sjetit prije nego sto krenes s trovanjem, ajmo malo mozak pocet koristit, ajd bar cu sad lakse i zaspat spasio sam valjda koju zivotinju hahhaha..ccc
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Tarzane verovatno nisi dobro procitao sta sam napisala,ponovicu opet da je to najodvratniji nacin koji hoce da uradi da otruje macke..i da nepodrzavam nasilje ni prema ljudima ni prema zivotinjama..ja sam rekla da to ne radi taman posla da sam to podrzala da uradi...pa ja cak i imam svog kucnog ljubimca ,malenu civavu...:)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ljudi vi ocito ili ste napljugani, 0/24 hehe, nadam se, jer onda je ok, ali ako niste onda neznam, lijepo sam vam napisao da volim zivotinje to je prvo, takodjer sam vam napisao da i sam imam macke, citajte ponovno, i zato sam i dosao vamo da pitam, sta i kako, jer ne zelim trovati napisao sam ako nebude druge bilo morat cu, jer mi je moja biljka ipak bitnija ot tudje macke. vidjet cemo jos kako ce sve proci, svaki dan odem tamo, mozda se razidju, ako pas bude dolazio cesce i zapisavao teritorij,

PowerSeed je napisao(la):
pa zatvori vrata od boxa, pregradi necim, mada sumnjam da ce ti macke kopati po posudama dok mogu obavljati "posao" napolju
ma hoce, mislim nemora znaciti ali opet razmisljam unaprijed, kazem vam da i ja imam macke, i veliko dvoriste puno zemlje, i macke same od sebe, katkada udju u kalj i iskopaju rupe i unutra se u......., probaj sam skuziti u cemu je fora, zemlja u kaljevima je rahla, lagana, meka, uzgajas sigurno duze nego ja, koliko si samo puta drzao zemlju kupovnu u ruci i gledao kakva je, macke to vole jer im je lakse iskopat rupu, svake godine kad vrt pravim, pa kad sa frezom predjemo preko vrta, stavimo rasadu, macka se pojavi kopa rupu i u........ , i moje to rade i tudje.