Outdoor garden

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Što bi radije uzgajali ???

  • Hawaiian snow

    Votes: 6 12,5%
  • Arjans Haze #1

    Votes: 42 87,5%

  • Total voters
    48
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
?? Lemon je bio u 3. tjednu cvjetanja kada sam ga morao izbacit van , zar stvarno misliš da može nastavit cvjetat , a vani sviće u 5 , a zalazi u 9?
Meni se čini da se mjesta gdje su hedovi lagano suše i pistili tamne , a nova lisna masa izbija ...
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
priroda cini svoje pazi ih od poganih insekata zalivaj prihranjuj i dok ih sunce miluje one ce ti vremenom vratiti svu paznju usmerenu preme njima no sekiracija
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
e kushonja ta biljka što cvate ne vrača se u vegetaciju nego previše dušika daješ,pregnojio si ju,pretamni su ti listovi i dobijaju kanđe koliko vidim,što više dušika to če ti biljke više lišća bacat pa zato možda misliš da se vrača,inače vrijeme ide sve bliže i 21.7 bi kao trebalo vrijeme padat pa nemoraš se sekirat samo ti smanji gnojenje koji tjedan i malo više vode davaj i bit če to super!
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
uzgred ti si ih izbacio u cvetanju a u prirodi je jos aktuelna vegetacija to je samo mali korak prilagodjavanja iliti stres znas pa dok se aklimatizuje potrebno je malo vremena strpljenje je majka mudrosti
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
4biljke nisam ih gnojio mjesec dana, Lemon i SSH su bile indoor ali sam ih morao prebaciti van , listovi su tamniji jer su ove koje su bile unutra bolje hranjene od ovih vani ...kanđe su od 10 dana kiše ...slika je slikana kada je ljevalo iz kabla danima.
Sajt je 50 km od mene...tako da neidem tamo često.

grudva znam šta sam napravio , ali nisi u toku zašto sam ih morao izbaciti ...Ali hvala na savjetu , lijepo je vidjeti da se neko i dalje trudi ...:sun2:

Cjenim vaše pokušaje da pomognete , mišljenja i savjete ...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
nema beda ja ipak mislim da če biljka nastavit cvjetanje,imam neki feeling,daj joj malo fosfora i kalija,pošto biljka može da sprema zalihe fosfora i kalija a dušik nemože spremat!nečeš ih pregnojit nebrini!
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
au 25 komada sigurno dojava to potvrdjuje moju paranoju no sekirica za biljku oporavice se izlazice cvet iz cveta vidjao sam to i ranije
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
4herbs
ma to sam i planirao ...sljedeci puta kada odem ili plantella cvijet , super vit , h202 ...Ili da ju malo boostam sa hesijevim Phosphorus +... neznam vidjet cu kada odem u kojoj su fazi i kako se situacija razvila.

grudva je napisao(la):
izlazice cvet iz cveta vidjao sam to i ranije

To mi se već dogodilo....

zIPA ovo ...
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
to o tome ti pricam pa kad stavis taj dvostruko trostruki cvet na rizlu pa povuces dim sve imam osecaj da ce komplet regal sa sve zidom da me poklopi i da ce da zovu vatrogasce da me cupaju ispod njega lol:abducted:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Evo slike onog o cemu smo pricali ....natrag u vegetaciju ili cvijet na cvijet ... bumo vidli ...


Update
Nista novo , samo rastu ...Hawaiian je sada oko 2m , nema problema s puževima ...
Jedini problem je sto sam ostao bezz SSH , umro je .... popljesnivio i osušio se ... nije izdržo sve te promjene vremena i transfer indoor -outdoor

...jbg

Hawaiian




Za usporedbu , Hawaiian lijevo , lemon(ex. indoor) desno ....

Arjan's H

Outdoor LST je do jaja...

Posljedice lošeg vremena i tuće...

to je to za sada...:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
kolko ja vidim nije novi vegettivni rast nego samo nekako pišljivo ti cvjetovi rastu,ali trichoma ima na bacanje hehehe bit če i to pušibilno!:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
slatkostvorenje je napisao(la):
hej, ako imate problema sa puževima,
kupite "pužomor" . ima ga u biljnim apotekama
Nemoj srat,ljudi jeste čuli ajmo svi trk u biljne apoteke po pužomor to je ono nešto predobro protiv puževa...jel tako majstore???:icon_lol:
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
lol 4 herbs pa coveku je to prvi post a ti raspalio po njemu al nema veze mozda ne mogu da rasudjujem posle burenceta od 5 l piva i rostilja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.