Outdoor grow 2014; 3x Domačice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2014
7
20
3
Pozdrav ganđa farmeri! :smoke18:
Prosle sezone koze su mi obrstile 2 potencijalne biljke, tako da sam se za ovu sezonu potrudio naci bolji sajt.
Biljke sam posadio pocetkom 4. mjeseca u casice od 2dl.
Prva biljka presadena je u zemlju sa sajta prije 20-ak dana i od tada je vidno napredovala za razliku od druge dvije koje su do prije 3 dana jos bile u casicama (znam, trebao sam ih ranije presaditi ali nisam stigao). Ove druge dvije biljke presadio sam u rupe sa Marcon zemljom (oko 20l po svakoj). Planiram gnojiti Plantellom list i cvijet.
Eto, to bi bilo to ukratko, cilj otvaranja ovog dnevnika mi je da uz vasu pomoc i savjete uzgojim sto ljepse biljke. :dada


1.


2.


3.

 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
dobro je,malo jesu nastradale od kiše,skakavaca možda ...no bitno da su iznad zemlje
sada će to krenuti fino,vlage ima,sunca ima ... sretno
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Sretno. I ovaj bakar ako služi protiv puževa neće ti imati koristi od jednog prstena. Jedan prsten valja ali samo od bakrenih plehova, ne i od žice.
Staviš dva takva prstena, jedan većeg jedan manjeg promjera, bitno je da se ne dodiruju i da je razmak između prstenova svega par milimetara.
Cilj bakra kao zaštite od puževa je eliktricitet koji pecne puža kad spoji dva kruga, u tvom slučaju eliktricitet se neće proizvesti s obzirom da imaš samo jedan krug.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
sretan grow...,i mogao bi biljke zatrpati sa jos zemlje da ne zabadas kolce kao podupirace,a i vidis da se zemlja slegla....
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
sad će da buknu, sunca ima, nego natrgaj kopriva ak ih ima kod tebe, ja sam svoju ubundo sa koprivama i svaki put kad idem samo nove preko starih, zadržava fino vlagu

sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo
30.01.2014
7
20
3
@NoJoke hvala na savjetu, nisam uopce znao :vb_wave:
@Sasa443 nije se zemlja slegla nego nisam natrpao zemlje do vrha rupe. Stoje biljcice cvrsto i bez ovih kolaca ali sam stavio za svaki slucaj od vjetra :)