Outdoor grow domaja :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.02.2012
7
0
0
38
Eh evo nakon dugog izucavanja ovog portala i procitanih bezbroj dnevnika, uputa, savjeta i grešaka odlučih se i ja na jedan outdoor. Prije svega da napomenem da mi je ovo prvi outdoor i da ne ocekujem nesto previse ( naravno ocekujem nesto al na ovom da se naucim ). Eh sad, posto je vrijeme u mom gradu vec odavno toplo ( dnevno do 20 stepeni, navece max padne do 7 - 5 ) i suncani su dani bez oblacaka, odlucim zasijat par mojih biljcica. Spot je odabran, zemlja malo prokopana i prve dvije su zasijane. Molim vas da se ne suzdrzavate i ako treba budite strogi jer fkt zelim da uspijem u ovom outdooru.

BEBACHE: P160312_14.060001.jpg stare su 3 dana tj zasijane prije 3 dana


Slike su lose jer mi je bila slaba baterija pa sam nabrzaka sliko cisto da se vidi na sta to lici.
I mislio sam da ih zalijem urinom 1:10 cisto radi nekog boosta rasta pa dal da to radim ili ne :)
 

Prilozi

  • P160312_13.470001.jpg
    P160312_13.470001.jpg
    213,6 KB · Pregleda: 65
  • P160312_13.470002.jpg
    P160312_13.470002.jpg
    217 KB · Pregleda: 71
16.02.2012
7
0
0
38
ma jesam malo, al lijepa je biljcica a i ja sam nestrpljiv. ne zaljevam je previse, nakrivila se kako je u boxu bilo svijetlo sa strane pa je ka svjetlu isla ako si na to povinuce mislio :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Uranio si kolega gdje god da jesi. Nije u pravilu ali si povecavas drasticno sanse da ne dobijes nista iz toga. Rekao si da budem strog pa ti kazem sta mislim...Ali isto tako ti drzim fige da uspije ( ne zelim nista lose reci )...
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Pozdrav

Definitivno stavi odrezanu flašu preko njih i izbuši koju rupu za zrak da ti služi kao plastenik, bit će joj toplije :)
Sretno stari
 
16.02.2012
7
0
0
38
Danas odo na site i stavit cu flase preko njih, za flase sam i bio u nekoj nedoumici al eto matia me potaknuo da to uradim. Ovo su prve dvije male imam jos 2 sitea i bit ce jos sadnica ;) keep it 420
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
vutraultra je napisao(la):
ma jesam malo, al lijepa je biljcica a i ja sam nestrpljiv...

Nemoj bit nestrpljiv, ništa ti dobroga neće donjeti, ako je šta važno to je strpljenje.
Nezaboravi izbušit rupice za zrak na bocama.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
izbusi sto vise rupica jer co2 je nepohodan za rast a u tako ranom stadiju jos im treba zraka koliko god mogu dobit :D normalno tu je i svijetlost koje imaju od sunca ali mislim da nebi trebalo bit problema :D zelim ti svu srecu u prvog growu i samo naprijed :)

peace out!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sam bas za flasu al ako je hladno onda mozes probati sa flasom al kad sija sunce opet flasa bi trebala biti skinuta ,,,

nevidim zasto bi trebala flasa i tako ces izbusiti na njoj rupe i bice hladno unutra.... al eto na tebi je da odlucis moje misljenje da ce biti bolje bez flase ...
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
ljudi hladno je još vani ujutro, flaša mu može samo pomoći.
ZOKI bez obzira na rupice bit će toplije unutra nego vani, pa nečeš izbušiti rupe promjera dva centimetra, kad su rupice male nestigne se zrak tako brzo izmjeniti u flaši da ona nema efekta :)
 
28.02.2012
12
9
3
39
Srecno drugar, ove sezone i ja planiram svoj prvi grow pa ti zelim srece koliko i sebi :) Odakle ti semenke i jesi li ih neproklijale sadio ili si sacekao kuci da proklijaju?
 
16.02.2012
7
0
0
38
Eh vako, bio sam danas na siteu i imam dobre i lose vijesti. Lose su da je jedna od biljcica, ona manja uvela iz nepoznatih razloga ( da li je moguce da je razlog sto smo je zalili mineralnom vodom jer smo se zeznuli i nismo usuli obicnu vodu). Druga vijest je da je ona malo veca biljcica fino porasla i raste bas kako treba. Flasa je preko nje stavljena sa puno malih rupica i cini mi se da isto raste bez nekih promijena al bolje je da stoji ako bude kakve kise iznenadne da ne bi bilo belaja. Momakizsume, sjemenke su iz dobrih ketova i proklijale su mi kroz 3 dana stajanja u casi vode :) Slike idu sutra :)
 

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
... razlog sto smo je zalili mineralnom vodom jer smo se zeznuli i nismo usuli obicnu vodu ...

kod growanja nema vas, samo si ti u tome, nemoj pisati u mnozini i procitaj pravilnik

sto se tice mineralne ona nije pogodna za zalijevanje posto joj je ph oko 4.0 a cannabis se zalijeva sa blago kiselim ph-om dakle izmedju 5.5 - 6.0
a je li od toga uvenula ne mogu ti odgovoriti sretno dalje
 
16.02.2012
7
0
0
38
Eh, posto trenutno imam nekih velikih problema malo sam zaostao sa dnevnikom, al barem da izvrsim neki update, u nedjelju sam bio na siteu dok je bila poklopljena flasom, i veoma dobro raste, javili su se i prvi "vutra" listici. Sutra, Abd, update i nadam se pokoja slicica :D
 
16.02.2012
7
0
0
38
Evo, posto je site postao nesiguran i nisam ga obilazio dobrih mjesec dana, a za to vrijeme je bilo i minusa i kise i sunca, veceras sam uzeo biljku koja je fala bogu prezivjela i unio in da house. veoma je cudnog formata, to jest oblika. i veoma je "mlohava" da li umire il joj se nesto drugo desava ne znam, da li mozda stres od presadjivanja il tako nesto. Uglavnom evo slika : P240412_22.470001.jpg btw dok sam napisao post cak se jos vise "smlohavila", sta da radim. i dal da je ostavim pod svjetlom il u mrak da je odnesem.
 
16.02.2012
7
0
0
38
Evo, posto je site postao nesiguran i nisam ga obilazio dobrih mjesec dana, a za to vrijeme je bilo i minusa i kise i sunca, veceras sam uzeo biljku koja je fala bogu prezivjela i unio in da house. veoma je cudnog formata, to jest oblika. i veoma je "mlohava" da li umire il joj se nesto drugo desava ne znam, da li mozda stres od presadjivanja il tako nesto. Uglavnom evo slika : Pogledajte prilog 1560 btw dok sam napisao post cak se jos vise "smlohavila", sta da radim. i dal da je ostavim pod svjetlom il u mrak da je odnesem.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ekipa te upozoravala da si uranio sa bacanjem biljaka van...i kakvo je to growanje kad nisi obilazio tako male biljke nego si ih ostavio mjesec dana na milost i nemilost....ubuduće nađi bolji sajt jer ovakav naćin growanja te može koštati slobode.....ili osiguraj biljci optimalne uvijete za rast ili odustani od svega i poćni ispoćetka kako bog zapovijeda.
Ne stavljaj biljku u mrak....šta ti je...ako si baš zapeo da ovu pokušaš spasiti,kvalitetna zemlja+optimalna temperatura+HPS rasvijeta...i možda uspiješ...ili ako ju želiš ostaviti vani nabavi dobru zemlju iskopaj rupu koju ćeš ispuniti tom zemljom i posadi biljku unutra,pazi da sajt ima dovoljno svijetlosti...koliko se to sve isplati s ovakvom biljkom procijeni sam....Sretno bro....proćitaj malo foruma i naući nešto...i nemoj reći da si proćitao jer nisi proćitao ništa ćim pitaš dali da biljku staviš u mrak...
Nemoj da se vrijeđaš bro...ali tako je kako je...još jednom želim ti svu sreću.