Outdoor grow: O.G Kush, Blue Mistic, Special Queen, White Widow, Critical Kush...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
Eo i ja otvaram svoj prvi dnevnik uzgoja.. Posto je proslogodisnji out propao :/ ove godine msm da sam se malo bolje pripremio sa fem sjemenom, da ne pogađamo domaje koje ce biti muško a koje zensko. uskoro za pocetak stizu neke slike narucenog fem sjemena...Pa ostalo ce sve po predu ici kako treba heh :D
Special Qven #1
O.G Kush
Blu mistic
Exodus Cheese
White Window
Critical kush
Piramid Seeds.. Fem auto Wembley
Piramid Seeds.. Fem auto Fnnon
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hajde sretno i od mene :)
Edit: ni ja nisam skužila da je out
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
a za sada bi trebalo biti sve uredu u 2 mj krecem sa nekim domajama malo ih podići na koji kat pa zveknit vanka da vidim kako ce se ponasati..pa odma druga tura nabrojanog fem sjemena.. za ovaj podhvat bi trebalo sam malo srece i dobroga vremena.. posto sam vec sajt pripremio i okrčio i iskopao rupe.. i jos obavit kupnju zemlje nekih 200Litara i to je to.. ove godine idemo na sve ili nista hehe :D


ovaj da power sori malo sam novi pa sori ak sam kaj zbrljo oko naslova ili necega potrudit cu se da ispravim hehe ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako imas opciju Urediti dole levo izmeni nazive u tvom prvom postu, izmenim ja kasnije u naslovu, mislim da to ne mozes editovati. jesi ti blizu mora kad kreces u drugom mesecu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
na jugu dalmacije, i južnim otocima možeš počet sredinom drugog ali da ih osiguraš u slučaju jače bure. u unutrašnjosti nemoj jel sam imao failova i polovicom trećeg da me mraz ili snijeg iznenadi pa ode mast u propast. Iskreno bilo bi šteta fem sjemenki i novaca.
Strpljenje je rekao bih vrlo bitno u growingu, posebno kod početka sadnje i kod harvesta, zato pamet u glavu ;)
 
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
venlo to meštre hehe
da power sad vidim da ima edit šta tocno da upišem u naslov? nije dalmacija ovo je slavonija hehe ;) cim se malo vega u prirodi digne i oživi zelenilo ajmo reči to kod nas šljaka heh..
a eo i neke slikice fem sjemena da se nemisli da u prazno pričam hehe
 

Prilozi

  • RQS.jpg
    RQS.jpg
    829,7 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put and CilI
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
prosle godine je kolega domaje pripremio u drugom mjesecu a rokno ih taman pocetkom 4 mj u 8mj bile dvo metrašice..da a fem sjeme razmisljam da pripremim u 4 mj u indoru a u 5 da ih stavim na sajt.. sve bude vrijeme pokazalo kako ce biti.. bez brige kad se uvjerim da je ajmo reci vise manje sve ok lete vanka.. kako bih se reklo strpljen spašen heh :D
jel stvarno da,bilo bi šteta i novaca i vremena i truda i rizika hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam iz slavonije, znači na istom smo. Samo ne kužim kako je pripremio domaje u drugom mjesecu a "roknuo" ih u početkom četvrtog, šta se događalo ta 2 mjeseca?
Neznam jel ti shvaćaš da ukoliko nije riječ o automatik sortama da ti nema nikakve koristi od ranije sadnje, jel ne dobiješ ništa drugo nego produženu vegu, tako da kad god sadiš foto sorte nema potrebe prije 1.5. jel posadio ti njih 1.3. ili 1.6. brat ćeš u isto vrijeme, cirka negdje polovicom desetog.
Ja izbacujem automate 5.4-tog većinom svake godine tako da mi berba bude najkasnije 5.7. i to je jedini razlog zašto ranim. Foto sorte nema svrhe prije prvog maja jel će ih izmučiti niske jutarnje temperature ako pikneš ranije, samim tim riskiraš i stres kod biljoza a nedobiješ ništa veću biljku jer će prilično sporo vegetirati s obzirom na nešto niže temperature.
Šta god odlučiš sretno ti bilo, samo ti preporučujem da se bolje učiš na tuđim greškama nego na vlastitim ;)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Na vrijeme si se spremio. Imam osjecaj ces zakucati ;) ali samo ako poslusas "stare" vukove,tj uvazis savjete koje ti daju. posebno poslednji od no joke,em ti je zemljak em je expert. srecna i blagoslovena nova outdoor sezona :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
Dzaparanoja a morao sam msm bio red jel svake godine sam se zaj.. sa domajama pa sam ove godine odlucio da idem na bolji dim i da znam šta pušim hehe. hoču hoču jel ovo mi je prvi put sa fem soratama :D hvala ;)


Nojoke
hvala ti na savjetu budem ih onda izbacio tak nekak prvog maja ili koji dan poslje.. sam et nez baš tocno od ovih sorti koji su automati predpostavljam na neke al nisam siguran... da znam kako koju sortu mog topirat i kada i kako se moram ponasat prema njoj? naravno da bude nekih dobrih rezultata iz svega toga hehe
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
kupio sam da isprobam te sve sorte i da nagodinu uzmem samo one koje su mi dale najbolje rezultate ali po njih vise.. jel ovo ce mi bit prvi put da radim sa fem sjemenom. ako se nevaram white window,blu mistic isto automati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.