Outdoor grow: O.G Kush, Blue Mistic, Special Queen, White Widow, Critical Kush...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Kao što Tarzan veli ove dvije od Piramida su ti auto sorte a ostale su foto. Da je WW auto pisalo bi ti na pakiranju.
Tako da računaj okvirno da će ti za ta dva autosa trebati cirka između 100-120 dana od sadnje do branja. Njih možeš i polovicom četvrtog lagano pa ćeš imati nešta i za dunuti na ljeto, a za ostale tako kak veliš polovicom petog pa bude harvest na jesen.
Imaš dobre volje, imaš i vremena prostudirati forum dotle tako da bude bilo nešt od tebe ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
znam chill, većinom toliko proivođači navode, ali u outu na to moraš uvjek nadodati +20 dana koje zagubi na lošem vremenu. zato i velim onak cirka, al eto neka zlatna sredina u outu je 100.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Za većinu autosa je sve skupa 60-80 dana od proizvodzaca.
Ako dodzes u 100 dana možeš ubrat suho cvijeće.
Najbolji orientir ti je podatak proizvodzaca koliko vremena cvjeta, kada to prodze
radiš kontrolu stigmas na cvjetovima i trihoma.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Tako je Cill.
Evo primjer;Blue Mammoth Auto
Obrisat ću slike da ne spamam temu.

A ti kolega,pričekaj 4 ti mjesec i sunce i nadaj se da se vrijeme neće pokvariti u 5 i 6 mjesecu kao prošle ili pretprošle godine.I smišljaj strategiju outdoora.Zima još traje pa si pogledaj koji film o nindžama ... pa to upotrijebiš kad biljke budu počele da 'smrde' :D
 
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
i ja se slažem da se mora na dodati tih 20 dana jel se to stvarno izgubi u lošemu vremenu.. budu i same pokazale kada su gotove heh.. al nadajmo se da ce ove godine malo bolje vrijeme poslužiti jel stvarno unazad 2 god zamjenio se kalendar i godisnja doba ;)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ima vise faktora, zašto se produži sav uzgoj automatika.
Prvo je vreme, kada staviš u out.
Drugo je trening.
Treće je fenotip automatika
Četvrto lose vreme, možda malo da upliva, vise upliva pod prvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
Jao jao... Daj neku sliku sajta da vidimo jel valja to..
Slavonija - 2 mj. - sadnja = :crazyd:
Pričekaj jos malo, u svakom slučaju sretno ti bilo :D
 
21.10.2013
55
104
33
33
Hehe vidim nestrpljivo se ceka outdoor :D Mogu samo reci da sam u proslom out-u imao Blue Mystic i dobio sam nekih 200g jer nisam uspio do kraja,stvarno treba pazit na plijesan kod njega.Rad odlican a o mirisu da ne govorim :) Sretno :D

EDIT: Evo jedna umjetnicka proslogodisnjeg mystica :D
 

Prilozi

  • WP_20140908_007.jpg
    WP_20140908_007.jpg
    201,6 KB · Pregleda: 59
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole
19.01.2015
31
8
8
32
Ja ti preporučam da 10.5 pikneš menkice,imat će dosta vremena za izvegetirat se,a manja šansa da ih mraz uništi,il da ih puževi sruše,a dotad iskopaj rupe,skini gornji sloj zemlje 30cm ukrug,i s tim se zezaj,prvenstveno zato jer mara u vegetaciji voli da joj je čim toplije,i ako ju posadiš 20.4 ko ja prošle godine moguće da ti ih mraz sjebe a 20 dana nije ništa za nju,ionako će procvjetat tek oko 20tog osmog,čim ih prije posadiš to će ti se samo duže vegetirat a imaš dobre menkice i bilo bi šteta da propadnu za tih par dana,nadam se da ćeš bar nešto shvatit jbg sav sam se zbunio al imo sam dobru namjeru :wave:
 
18.02.2015
3
3
3
44
a to seme sto si narucio...kao to ide,mislim kako ce da stigne? nasao sam i ja neke sajtove da narucim feminizirano ali ako narucim kako ce mi i hoce li stici,uopste? mislim,radi transporta,da ne panem radi sjemenki? :))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
Ja ti preporučam da 10.5 pikneš menkice,imat će dosta vremena za izvegetirat se,a manja šansa da ih mraz uništi,il da ih puževi sruše,a dotad iskopaj rupe,skini gornji sloj zemlje 30cm ukrug,i s tim se zezaj,prvenstveno zato jer mara u vegetaciji voli da joj je čim toplije,i ako ju posadiš 20.4 ko ja prošle godine moguće da ti ih mraz sjebe a 20 dana nije ništa za nju,ionako će procvjetat tek oko 20tog osmog,čim ih prije posadiš to će ti se samo duže vegetirat a imaš dobre menkice i bilo bi šteta da propadnu za tih par dana,nadam se da ćeš bar nešto shvatit jbg sav sam se zbunio al imo sam dobru namjeru :wave:

lodiroki buden te poslušao triba sačekati to malo lipše vrijeme :D a autose budem polovicom cetvrtog pripremio svejedno ce oni ostati doma u basti... :)

a to seme sto si narucio...kao to ide,mislim kako ce da stigne? nasao sam i ja neke sajtove da narucim feminizirano ali ako narucim kako ce mi i hoce li stici,uopste? mislim,radi transporta,da ne panem radi sjemenki? :))))))

Nadi si omiljeni seed bank uplati kesh i naruci.. imas moj izbor koji sam ja odabrao pa vidi u ranijm postovima sliku..A za nikakve probleme neberi brigu ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
18.02.2015
3
3
3
44
lodiroki buden te poslušao triba sačekati to malo lipše vrijeme :D a autose budem polovicom cetvrtog pripremio svejedno ce oni ostati doma u basti... :)



Nadi si omiljeni seed bank uplati kesh i naruci.. imas moj izbor koji sam ja odabrao pa vidi u ranijm postovima sliku..A za nikakve probleme neberi brigu ;)
Morat ces mi to malo bolje pojasniti,oko narucivanja :). Ali hvala u svakom slucaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.