Outdoor Guerilla Grow - (4 site-a)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Onda bolje da na sve stavim casice i mogu razmisljati o zastiti okolo sajta kojih tjedan dana dok ne dođu u visinu casice :).. neznam koja mi je najbolja mogucnost zastiti protiv tih gamadi
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Pa da tako sam si i mislio oko ovog mjestaImageShack® - Online Photo and Video Hosting nekvu zicu ionako je to duboko u gustoj mladoj sumi.
Dakle za 10 dana skidam casice i stavljam zicu :)

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

ako ne bude novih desavanja dalje raste normalno

Tako sam si i mislio... hvala na odgovoru.

nije da prvi puta sadim ali trebam pitati nekok tko je vec imao slicno iskustvo sa mladim bebama dali to sve je stress za njih i dali ce utjecati na spol?.. Negdje sam procitao da nakon 3 para listova utjece stress na spol
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....stvarno nzm zasto se opterecujete, ta brojka moze gadno past, divlje zivotinje, tuca, vremenske neprilike, nametnici, mogucnost otkrivanja sajta, i uz sve to mogucnost za mudonje 50 %....mislim da je to dovoljno......pa ljudi radi se o out-u......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: S 8

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
GreenRyder je napisao(la):
.....stvarno nzm zasto se opterecujete, ta brojka moze gadno past, divlje zivotinje, tuca, vremenske neprilike, nametnici, mogucnost otkrivanja sajta, i uz sve to mogucnost za mudonje 50 %....mislim da je to dovoljno......pa ljudi radi se o out-u......

Ukrao si mi rijeci iz usta :) Upravo tako. Ipak je ovo guerilla grow. A ja cu se potruditi da bude sto vise. Nisam debil i znam provjeriti prije nego odem u sajt sve okolo ako je nesto cudno. ako kod jednog sajta primjetim nesto sumnjivo idem u drugi i tako. A sta se truda tice svaki drugi dan obilazim sva 3 (sad su 4) sajta i obrezivam jos malo granje okolo. Nosim vodu za buduce dane i tako. Uglavnom puno je tu posla i svega.
sretno sa growom,na tvome sajtu bi ja jos jedno metar sa strane sve skrsio,ali budes vidio i sam ako bude previse tamno lako to posjeces
Hvala bestija. Pa da imas pravo.. to cu vise moci procijeniti kad sve zazeleni :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Hypersor je napisao(la):
Nisam debil i znam provjeriti prije nego odem u sajt sve okolo ako je nesto cudno. ako kod jednog sajta primjetim nesto sumnjivo idem u drugi i tako. A sta se truda tice svaki drugi dan obilazim sva 3 (sad su 4) sajta i obrezivam jos malo granje okolo. Nosim vodu za buduce dane i tako. Uglavnom puno je tu posla i svega.
stari, ti si sazrio za za prdekanu ili za ludaru. razmisli malo, svaki dan obilazis mjesta di si zasadio nesto sto je kaznjivo zakonom.
to ti je ko da igras ruski rulet ali ne sa jednim nego sa 5 metaka u buretu(1 prazna).
zelim ti srecu makar sumnjam da ce ti to pomoci .
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
sharplaninac je napisao(la):
stari, ti si sazrio za za prdekanu ili za ludaru. razmisli malo, svaki dan obilazis mjesta di si zasadio nesto sto je kaznjivo zakonom.
to ti je ko da igras ruski rulet ali ne sa jednim nego sa 5 metaka u buretu(1 prazna).
zelim ti srecu makar sumnjam da ce ti to pomoci .
Kao prvo, citaj sta pisem.. nisam napisao svaki dan.
Kao drugo ja ne mogu vjerovati da na ovom forumu ljudi samo traze nekve greske i ali na svaki post uvjek netko nesto tipa kao ti odgovori. Nisam trazio nikog da mi napise dal cu pasti ili ne.
Cek cek ovo je forum kao sto je opisani ili je ovo forum za kurconje kao ti koji nemaju pojma i samo znaju pisati takve gluposti?
Daj molim ljepo neka samo odgovore one koji imaju nekve dobre savjete u vezi guerilla grow-a.

BTW nisam pocetnik i ovo mi je TRECI guerilla grow!
Nije tako kako izgleda prijatelju.. kao sto je prije napomenuto te brojke ce se smanjiti na razne nacine. A sto se tice obilazenje sajta,hahahh da imas iskustva u guerilla grow-u znao bi da je pocetak uvjek najbitniji i mladim bebama treba upravo na pocetku podosta paznje. Sto se tice kasnije vegetacije obilazi se jedanput tjedno a sto se tice cvatnje obilazi se samo nocu i kad je potrebno.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma u pravu si, ko sam ja da ti solim pamet. sorry i sretno

scaled.php
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
sharplaninac je napisao(la):
ma u pravu si, ko sam ja da ti solim pamet. sorry i sretno

stari ne treba mi da mi netko pise kako cu pasti i takve gluposti..
ljepa je to biljcica imao sam i ja takve..
Ako vec ides komentirat onda daj nekve savjete sto se tice GROW-a a ne da mi pises sranja ...

hvala @ pero123 i @ DJFlyHigh

Vidjet cemo kako ce stvari ici dalje :) uglavnom updajt ce biti 1.5 i tako svaki mjesec prvog da ne punim dnevnik jer je to ipak dosta posla.

Peace out!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Odustani od stavljanje mreže protiv tuće....to je glupost na više naćina prvi je da privlaći pozornost,drugi da umanjuje svijetlost itd itd.
Neću ti puno pametovati ali razmisli malo šta i kako radiš,i pod tim ne mislim na broj biljaka nego na flaše,mreže ograde i šta ja znam khoji khurce sve ne,ne sadš paradajz nego biljku ćiji su uzgoj i konzumiranje ilegalni.
Tebi je u interesu da ti se grow stopi sa prirodnim okolišem i da ni na koji naćin ne pljeni pozornost,mogo bi ti cijeli roman napisati gdje si sve pogriješio i gdje ćeš tek pogriješiti........za svako "zašto" na ovom forumu postoji i "zato"....neke stvari se i podrazumijevaju same po sebi netreba ih posebno naglašavati.
Šarplaninac ti nije ništa loše rekao.......jer ovo što si poćeo doista granići sa velikim rizikom......rijeći poput shrati i tako to upućene bilo kojem ćlanu ovog foruma ostavi za inbox......otvorio si dnevnik i samim time dao pravo ostalim ćlanovima da izraze svoje mišljenje koje nemara biti nužno vezane samo za grow nego i pristum svemu tome.

Ja ti želim sreću ali moje mišljenje je da si previše opušten po pitanju sigurnosti....sve skupa veliki Amaterizam.....žao mi je ako te to ljuti ili vrijeđa ali tako je kako je...još jednom želim ti sreću
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
najjaci je napisao(la):
... njegova stvar koliko je zasadio i gde i kako ...

naravno da je njegova stvar, ali ako se ukljucio u forum i pokreno dnevnik, onda je to svima na uvid i diskusiju, tako da...
mislim da pametan grower prikaze svoje dve~tri biljke, al' ajd svakom na volju, a rizik moze biti samo njegov