Outdoor Guerilla Grow - (4 site-a)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
DA sharplaninac,to imam u planu mada je dosta tesko LST-at u krug u takvom prostoru. Zelim obuhvatiti cijeli prostor grmljem :) LST-at cu cak i neke grane tako da popunim sajt do maksimuma i da sto veci dio svake biljke ima prostor za rast i za cvatnju. Ipak cudim se sto mi se sve biljoze cine kao da su zenke..na tom prvom sajtu ima 15 biloza a prostor je 6 sa 6 tako nekako. tako da moram lst-at do maksimuma.

Sad iduci put kad cu ici u ohodju oslikat cu sajt u visinu i iz visine...nemaju one bas jako puno direknog sunca na dan al napreduju svakako. Probat cu iduci tjedan malo jos pocistiti zapadnu stranu tako da ima sunca malo vise. uglavnom minimalno 5 sati imaju . Ima jos tu dosta posla,al moram napomenuti da svaki tjedan u mom podrucju pada kisa barem jedanput i uopce nisam zaljevao :)
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Pozdrav svima koji prate ovaj grow.
Dakle , biljke su pocele pokazivati spol... sad me zanima sta ako ostavim muske na sajtu..znam da ce oprasiti zenke i hocu vrhove s sjemenom. Ali zanima me dal mogu ostaviti muske do kraja i stim da nece zenke izgledati previse muskasto??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Hypersor je napisao(la):
... stim da nece zenke izgledati previse muskasto??

muskaste zenske, a :icon_confused:
mozes ostaviti do kraja, a zenske mogu izgledati muskasto jedino ako postanu hermiji, inace, imaces samo pune hedove semenki, bolje da si sklonio muske i oprasio samo neke donje grane, al kako god, tvoj grow
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
skidaj muske, eventualno polen pokupi(pogledaj powerseed-ve postove kako se to radi).
ako ostavis imat ces biljke pune sjemenki i samo ces fazane namamit na bogatu gozbu,zboz lst-a bit ce im na dohvat. po opisu, sajt ti je idealno staniste za fazane. oni ako ti ne uniste bilje, ,navuci ce lovce u 10-11 mjesecu i... ode tvoj trud u 3 p.m.

P.S. opet ja s crnim mislima i paranojom .... sorry
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Ok hvala na savjetima. Postoji jos nesto,sta ako je neka od ovih muskih hermic?...Mislim,cudno mi je za ovu jednu kako to da ima muske tragove a onako je lijepa razgranata :( ..pomislio bi prije da je hermic...ali kako bi bio 100 % siguran u to?..Znam da mora imati pistile i muske znakove i da je onda hermic,ali jos ne vidim pistile nego samo one kuglice i to samo na gavnopm topu,valjda ce i po granama pokazati sad svremenom. Ok,potrgat cu muske,ali hocu biti ziher da su totalno muske...zanima me Kako dugo mogu muske ostaviti da ne sjebu cijeli crop?...

Edit: Puno sam topirao biljke, dali to utjece na spol ?... I dal je uistinu isplativo topiranje ili ne?