Outdoor Guerilla Grow - (4 site-a)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Pozdrav!

Evo zapocet cu ipak dnevnik pa da vidite kako ce se sve odvijati skupa samnom od poceta do kraja :)

Ovo mi je drugi grow. Prvi je bio uspjesan sve do berbe,a onda je dosla poplava i fungus je sve zaj.... :(
Sad imam 4 sitea:
1 site - 19 biljki
2 site - 10 biljki
3 site - 5 biljki
4 site - 8 biljki
:b_cyclops:
Germinicirane su bile prve 15.3 (1 site) uglavnom nisam sve u isto vrjeme germinicirao tako da site 1 je najstariji. od 22.3 su presadene vani.
Uglavnomsve su presadjene vani do 5.4.

Danas idem u ophodnju i dolazim sa slikama :hehe:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
morat ces ti ic u cesce ophodnje kad dodje vrijeme,od 40 komada tesko da nece bi muskih..u svakom slucaju zelim ti srecu!
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Pa da :) Bit ce svaki tjedan ophodnja. Najvise kad pocinje cvatnja. Iskerno puno vremena i truda sam vec sada ulozio. I od danas cu voditi dnevnik detaljno.
Zaboravio sam napomenuti sad prije dok stavim slike da na site-u 1 (19 biljki) bilo ih je 21. ali evo i ja sam pogrjesio seedlings sam dodao gnojivo i listovi su se poceli susiti, oni prvi.
Ali proslo jo tjedan dana i uglavnom 19 ih se oporavilo jedino su malo usporile rast :p Do veceri dolaze slikice . Pozz
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Želim ti sreću Hypersor,mada smatram da si malo prerano krenuo sa outdoorom growat ćeš 6 mjeseci 40 biljaka na 4 sajta....malo previše i biljaka i sajtova...mogućnost da te sklepaju....vidim da te to ne brine baš previše+ima tu i posla,neznam kako si zamislio zaljevanje po ljeti ali po mojoj nekoj procijeni ( a growam više od 10 godina ) trebaš oko 120 litara vode da zaliješ 40 biljaka,kolićine gnjojiva isto su poveće koje ćeš trebati tako da po meni si sam sebi već u startu prilićno zakmplicirao život.

Rekao si da ćeš detaljno voditi dnevnik,moj ti je savijet da napraviš plan
Zaljevanje-kako i koliko ćesto
Gnjojenje-kako i s ćim u kojim intervalima i tako to
Trening-Da ili Ne,ako Da,koji?

A i malo si nam škrt generalno sa informacijama šta i kako si radio,jesi li miješao zemlju npr. i takve stvari,mislim ako je ovo dnevnik onda....pišeš i takve stvari.
Uglavnom želim ti sreću.
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Hvala Blade. Slazem se stobom,ima tu posla i svega.
Ovako sto se tice ZALJEVANJA imam srece da se nalazi u blizini sajta jedan lokalni potok,a svi sajtovi su u tom krugu ali su nekih dvadeseta metara razmaka u dubokoj mladoj sumi . Nema puteva,gusta suma je i moram se doslovno vuci kroz to da dodjem do sajta. Dakle,za zaljievanje sam si isplanirao da svaki tjedan si uzmem jedan dan jer nositi vodu iz potoka za 40 biljki treba dosta vremena.
Odlicno je sto sam saznao za guerilla grow da ako na tjedan padne 1 cm kise ne treba opce hodati nekih 2 tjedna ovisi o velicini biljke.
Sto se tice GNOJENJA hehe to mi je apsolutno najlaksa stvar. Naime,planiram sve organic. Gnojit cu od treceg para listova svaki tjedan jedanput sa koprivom a svaki drugi tjedan stajsko pilece knojivo okolo bilki prije zaljevanja. Biljke cu i prskati sa koprivom jer ne zelim da mi smradovi jedu biljke.
Sto se tice ZEMLJE ovako: prije nego sam ih stavio van bile su u casicama sa kupljenom zemljom oko tjedan dana isto tako vani,ali bile su poklopljene sa casicama da ih zastitim,vidjet ce se na slikama jer su jos neke ispod casica da mi zeko ne popapa ili da ih ne uspori mraz. Sad dok su sve vec vani u zemlji nisam nesto komplicirao sa zemljom. Na sajtovima je bila po meni odlicna zemlja (sumska nemas sta) pognojena sa pilecim gnoivom :) Sumska zemlja mi je pokazala sta radi sa prvim growom. Mozete slobodno napisati nekve savjete sto bi mogao dodati. Dakle zemlja je sumska,humus i te stvari :)

E sad sto se tice training,i takvih stvari...
Planiram i to cu i napraviti dakle toping,pruning i LST...bit ce tu pomjesanih eperimiteta :) Uglavnom poanta je u tome da zelim vidjeti razliku izmedju toppinga i svega toga i onih koje necu dirati. Ima tu dovoljno bilki tako da necu na svakoj napraviti isto. LST mi je od ogromne vaznosti jer to cu sada probati prvi put pa da vidim kolko ce jedna takva roditi vs jedna obicna vs jedna toping vs jedna pruning.. i naravno na nekima cu obaviti sve tri radnje. :)

Nekad i ja zaboravim napisati neke detalje tako da slobodno me pitate ili podsjetite sto bih mogao dodati ..hvala :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
guerilla grow me uvijek zanimao tako da pratim ovo :D ja sam se upustio jednom-dvaput u tako nesto ali nije mi to to, jer neznam sta se dogadja s njima ni nista a i veci je rizik i tu je jos psiha koja te zajeb*va uz sve to zajedno tako da nije ispalo nista od growa. indoor mi je nekako savrsen jednostavno :D jer sve ti je tu :D a o riziku necu pricat, uvijek ga ima ali definitivno manje nego u outdooru... evo necu vise ic offtopic... sve u svemu zelim ti srecu da ti ispadne s tim svim kako treba i keep us posted :)

peace out!
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Evo sada idem u ophodju i slikat cu uz detalje dakle i objasniti kolko svijetla ima i sve... U Guerilla grow je uvjek bitno sunce...tako da mi je to prvo bilo o cemu sam razmiljao. Evo samo prije nek odem samo da napisem da to je gusta suma dakle al sajt je slozeni u njoj tako da ima dovoljno sunca.. Iz helikoptera se vidi sad dok jos nije zeleno sve to i popunjeno bebama..ali dok to bude u vecoj fazi vegetacije onda je neprimjetno posto je sve zeleno okolo. Dakle,one imaju minimalno 5 sati svijetla tako da sam napravio mjesto stim da sam rusio ta mlada drveca okolo i popletao sve okolo da vece zivotinje tipa srne nemogu uci.A do samog mjesta se doslovno treba suljati kroz grmlje u čučnju. Slikat cu sve uz opis tako da slike budu sto opsirnije.
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
@ PewerSeed : prijatelju upravo zato jer je ovo guerilla grow ,upravo zato je tolko biljki. Dakle uvjek je mogucnost da izgubis na razne nacine biljke (zeko i ostale zivotinje,gusjenice :popworm:puzevi itd :vb_whip:),a 3 site-a su upravo zato ako jedan netko nade ostanu mi 2. Uglavnom nije za komercijalne svrhe :) . i hvala na ljepim zeljama svima.
:signs046:
Dakle evo da pocnem!
1.Site : biljke su presadene van 25.3.2012.. kao sto sam prije rekao na ovom situ sam malo zabrljo sa gnojivom (nisam smio seedlingse gnojit) i malo su se poprzile i usporile rast ali se oporavljaju.
-jucer je bilo nekvo olujno nevrjeme s malo nekve tuce i izgubio sam par listova ali o tome cemo na kraju.
Evo slikice sajta 1:
Put do sajta ! - PC290034.jpg :icon_idea:
-kao sto vidite gusta mlada suma i doslovno se treba vuci kroz raslinje.
Biljke ! - ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

- Kao sto vidite nekima je otpao jedan list od jucerasnje oluje zanima me dali ce se oporaviti?..
Mlade bebe a vec tolko pate,ocito bi trebale biti mocne :) :kenny_revenge:
DALJE U NASTAVKU
 

Prilozi

  • PC290031.jpg
    PC290031.jpg
    227,8 KB · Pregleda: 173
  • PC290032.jpg
    PC290032.jpg
    205,7 KB · Pregleda: 134
  • PC290033.jpg
    PC290033.jpg
    223,8 KB · Pregleda: 131

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
naravno PowerSeed :=) ...nesto ce od ovoga uspjeti svakako :) da napomenem prijatelju. Po meni nije nikvi problem kasnije kad sve zazeleni posjeci par grana i sloziti putanju sunca prema biljcicama.

Moram napomenuti da planiram staviti na 1. i 2. sajt mrezu protiv tuce sredinom petog mjeseca!
A kasnije kad ce biti u cvatnji ako ce biti puno kisovito onda namjeravam zastititi sa najlonom i sloziti neki pad tako da ne dodje glupi fungus.

- nazalost na trecem sajtu to nemogu

sajt 2: ove su presadnjene neki dan stare oko 3 dana ..mladice :)
http://imageshack.us/photo/my-images/694/pc290069j.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/163/pc290070.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/853/pc290071b.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/571/pc290072.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/834/pc290073.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/545/pc290074.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/826/pc290075p.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/826/pc290076.jpg/

sajt http://imageshack.us/photo/my-images/442/pc290077e.jpg/ sunce http://imageshack.us/photo/my-images/696/pc290079.jpg/

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

3 SAJT ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Speacial ljepotice :)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
!! ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Dakle sajt 1 je najstariji - 10 dana
sajt 2 -3 dana
sajt 3 -5 dana

SVE JE OVO JOS POCETAK.. I MENI CE BITI ZANIMLJIVIJE ZA KOJIH MJESEC DANA :)
Samo se nadam da ce sve uspjeti pa da onda samo mogu odseci muske i cap cap :)
U ophodju sad kada je takva situacija odlazim 4 puta tjedno.,kad su male trebaju vise paznje

PITANJE: - na prvom sajtu su imale problem s gnojivom ali su se oporavile ..malo su skraceni listovi ali bilje su cvrste iako su mlade. Sad koji dan sjebala ih je kisa i neke su ostale bez jednog lista (DRUGI PAR LISTOVA-OSTAO JE SAMO JEDAN LIST S JEDNE STRANE ) EVO PRIMJER ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ZANIMA ME DALI CE SVE RASTI PRAVILNO ?

POCETAK 3 sajta = 35 bebica = vidjet cemo kolko ce ih uspjeti :) sljedeci updajte za 15 dana! PEACE
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Hvala!
Tu su 35 biljoza treba tu puno flasa :abducted:
;) ja vjerujem da ce sve se dignut u za mjesec dana ce se vidjeti velika razlika. Sta se zime tice hmm,prvi grow sam jos ranije stavio i bez casica i uspjele su.. bile su malo stuntane,i usporene tokom niskih temperatura ali kad je sve to proslo pocele su rasti brutalno . Stressa nije bilo jer na kraju sam imao sensi :)
Hvala na savjetu svakako :)

Mene vise zanima kako da se obranim od zeceva..Mislio sam staviti okolo sitea klipove od kukuruza i namociti ih octom. Citao sam negde da to tjera zeceve i neke vece zivotinje. hmm Mozda mrezica okolo.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Hypersor je napisao(la):
... PITANJE: - na prvom sajtu su imale problem s gnojivom ali su se oporavile ..malo su skraceni listovi ali bilje su cvrste iako su mlade. Sad koji dan sjebala ih je kisa i neke su ostale bez jednog lista (DRUGI PAR LISTOVA-OSTAO JE SAMO JEDAN LIST S JEDNE STRANE ) EVO PRIMJER ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ZANIMA ME DALI CE SVE RASTI PRAVILNO ? ...

ako ne bude novih desavanja dalje raste normalno