Outdoor iliti uzivanje u zemljoradnji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
a ne, ne, ne... nisu sve muske, ali ova jedna od 180 je izgleda hermic, drzim je jos malo pa cu je pokositi, ostale su mi jos 4 biljke, samo sto su dosta nize od ovih imaju od 50 do 100cm, al avaj kad bi bile zenske meni bi bilo dosta...
 

Cane_

Aktivan Član
30.01.2008
59
1
0
69
verujem da ce te 4 biti zenske, bas zato sto su nize. Muske sative su po pravilu dosta vise od zenskih, a takodje muske pokazuju svoj pol ranije.

Iseci to ako vec nisi do sada.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Evo malo da osvjezim ovaj topic...
Neplanirano, moj grow se pretvorio u gerila grow s obzirom da nisam imao previse vremena da obilazim biljke zbog obaveza, te su iste bile zadnjih 15-20 prepustene same sebi. Dobro se drze. Urod ce biti znatno manji nego sto sam planirao, ali avaj, kvaliteta ne manjka, sto je i naj bitnije

Zbog zurbe, i svoje aljkavosti, neke slike imaju pogresan fokus ta malo losije izgledaju.


ova biljka je malo veca od flase (2L) ali tako slatko izgleda, tako mala puna malih cvijetica... mmmm....


Danas sam uzeo uzorke cvijetova od svake, pa cu ih degustirati za koji dan kad se malo prosuse, da znam kad da ih skidam.

eto toliko za sada

zivi bili...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Kao uzeo uzorke pa da kao znaš kad da ih skidaš:rasta1:.
Ma kakvo skidanje još, imaju još skoro mjesec dana cvjetat.
Al bitno da si uzeo uzorke :icon_lol: jer bez uzoraka neznam šta bi.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Pa da, provalili ste me :) , samo mi se pusilo, nije me ni zanimalo kako ce da bude i dokle je doslo... ccc