Outdoor izbegavanje zakona

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Pozdrav vutroljupci. Blizi se sezona pa se zapitah par stvari. Iz Srbije sam verujem da je u regionu oko ovih stvari slicno koliko i razlicito. U pitanju su panduri. Mi koji growamo out, kako bivamo kaznjavani i kako se moze iz svega toga izvuci?
Zamisljam situaciju, da slucajno nadjem neciji sajt, uocim biljku i iz znatizelje jer "ne znam sta je to" pridjem i pocnem ceprkati asovom koji je sasvim slucajno tu oko nje. Kako organi reda tolerisu to sve i da li ta cela prica moze proci, znam da deluje jako glupo ali su na sudu pravila jasna i na takve banalne stvari se ljudi hvataju. Tj hvataju se za slamku. Sud na to sve ne gleda kao na glupost vec na realne dokaze.
Kakva su vasa misljenja a kakva iskustva sa ovim stvarima?
Mislim da se mnogo lakse moze covek izvuci iz outdoor growa nego iz indoora jer jelte, gde moze proci prica da nam je komsija usao u stan i postavio box sa celom biljkom?
Mislim da je malo pipljiva tema i da moze biti dosta korista tako da MOLIM VAS, bez bespotrebnih odgovora, prozivanja i tumaranja naokolo, bez izvrcanja reci iz konteksta i ostalih stvari. Ko zezli neka pomogne, hvala vam :)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Iz jednog i drugog se lako zaobilazi muriju,a to ti je da budes pametan i da radis u tisini.ZAKON KOD OVOG HOBIJA I .
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Hvala No Joke, pretrazicu i tako :)
Felt, sve je to ok naravno, ali uvek postoji ono ali ako dodje to toga do cega bi moglo doci, onda treba biti pripremljen i odbraniti se najpametnije :)
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Mislim da niti jedan sud na svijetu ne bi smatrao da je realan dokaz u tvoju korist da si slučajno naišao na biljku i iz znatiželje, jer ne znaš što je to, išao prčkati po njoj, i ti baš sa ašovom, koji se eto baš slučajno našao tamo. Ovo je vrlo lako pobiti na sudu meni kao amateru, kamoli nekome tko je u tome. Ako si išao tako temeljito iz znatiželje prčkati po nečemu nepoznatome u tome okolišu predpostavlja se da dobro poznaješ sve ostale biljke u tom okolišu, ili bi po logici stvari tako trebao prčkati i po svim drugim biljkama koje ne poznaješ. Na kraju krajeva tko si ti da tebe toliko zanimaju nepoznate ili egzotične biljke? Botaničar? Ako već i jesi trebao bi onda znati i ovu dotičnu biljku. Ugl. priča ti ni iz jednog logičnog ugla ne drži vodu. Mislim da je najbolje u najgorem slućaju da se dogodi priznati istinu i ne raditi iz obrazovanih ljudi budale i tako ćeš najbolje proći.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PoluAmater

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
i iz znatizelje jer "ne znam sta je to" pridjem i pocnem ceprkati asovom koji je sasvim slucajno tu oko nje.
he he he... nego, ima tema o sigurnosti sajta pa da se o istom ne rasplinemo na vise mesta ovo cu da pomerim na yard dok se narod nije navukao da prica o necemu o cemu moze na vec postojecem mestu. peace, jezik za zube, oprezno i samostalno pa nema pandura
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Power iscitao sam to sve ali nisam nasao neki konkretan odgovor, sto se tice bas toga kako se odbraniti od svega toga pa sam mislio da vamo ljudi iznesu svoje ideje :)
Ja sam kontao da sve sto nadju kod mene, gnojiva asove kanape itd povezem sa hobijem tipa "Volim da lecim biljke kod kojih vidim da im fali djubriva. Ja sam zastitar prirode, itd itd.
Stalno se setam sa psom pa mi i to takodje moze biti izgovor.
ako mi iskoce dok sam na sajtu skidam gace i pocnem da kenjam
sta radis tu ??
na sta ti lici da radim ??
Kralju ti si sa ovime pobedio definitivno :D


Mislim da je najbolje u najgorem slućaju da se dogodi priznati istinu i ne raditi iz obrazovanih ljudi budale i tako ćeš najbolje proći.
A kako bi sud mogao pobiti to da sam se ja stvarno slucajno nasao tamo sa svim time?
Ne bih ja na istinu isao nikako, da me uhvate sa 1kg hedova da vucem kuci pa ajde de a da ovako ceprkam po biljci nikako.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nisam nasao neki konkretan odgovor
"Volim da lecim biljke kod kojih vidim da im fali djubriva. Ja sam zastitar prirode, itd itd.
Stalno se setam sa psom pa mi i to takodje moze biti izgovor.
frend, ne znam koliko imas godina al ovakve stvari ne prolaze u realnosti. sumnjam da trazis konkteran odgovor, pre ce biti izgovor, al onda temu treba nazvati koji izgovori ako nalete panduri, al tu onda mozemo cuti svasta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fenix94
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Nisu godine problem nego iskustvo, ne zamerite mi zbog tog :/
Tacno tako, lose sam se ja izrazio. Meni su potrebni izgovori kojima bi mogli da se izvucmo iz tih sra*a :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
iz sranja se ne izvlacis izgovorima nego dobrim advokatom. ako te uhvate pored biljaka nece pomoci izgovori na licu mesta veruj mi, nema sanse da se okrenu i odu zato sto ti npr. seres
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and Blader
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Nisam mislio da me bukvalno ostave na miru, sve i da jeste tako ne bi me pustili bar bez odlaska u stanicu.
Kontam da svi ti izgovori i opravdanja idu u zapisnik pa to ide do sudije ako se nadjemo na sudu. To je ono sto je meni potrebno, sta reci da kad to dodje do suda ne moze tek tako da se pobije i da advokat lako moze da iscupa iz govana.
Sigurno je bolje reci ono "nesto" pa se iscupati sa advokatom nego priznati sve pa posle na sudu kenjati kako to nije istina tj sami da jedemo svoja gov*a :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Mislim da je najbolje u najgorem slućaju da se dogodi priznati istinu i ne raditi iz obrazovanih ljudi budale i tako ćeš najbolje proći.
odgovorio ti je covek na pitanje, a bilo kakva tvoja spika advokatu moze samo da oteza posao. imas pravo da cutis dok ne dobijes advokata, mozda bolje to nego zasrati nekim nebulozama, pogotovo tog tipa sto spominjes, slucajno si naleteo ili ljubitelj si prirode, bla, bla, bla. poenta je da ne mozes pasti ako niko ne zna gde je sajt. ako neko zna, ili slucajno naleti onda to mogu saznati i panduri pa te naci. ovako, kako da padnes, kako zamisljas da panduri uopste znaju za tvoje postojanje negde na ovoj planeti i u kom momentu ti tamo zalivas, odnosno da uopste imas biljke. ne idu oni u potragu na na slepo, pokupice te jedino ako te neko druka, il prijavi pa onda moraju raditi sacekuse jer ne znaju kad ides na sajt. i tako, mi se ispricali a posla na forumu punk k****. ko mi kriv sto pusim na radnom mestu :) idem u to ime jos jednu zapaliti, za sretan outdoor 2016
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Najgore u cijeloj prici je da si se ti vec pripremio na pad, a jos sezona nije ni pocela. Nemoj crno misliti nece ti se crno ni dogoditi :thumb::joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ako zelis da izbjegnes bilo kakve razgovore i pitanja s *njima* onda bjezi glavom bez obzira koliko te noge nose na kvadrat,znaci zamisli da si na olimpijskim igrama i da trcis na 5000 m brzinom kao na trci od 100 m.i ne okreci se sine.na sajt idi maskiran,kacket cvike marama kapa itd da ne mogu da ti skontaju facu,mala je vjerovatnoca da ce pucati za tobom,ali bolje izbjegavati i metke nego unakrsna pitanja:djede:
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Nema od policije bezanja, samo ces pogorsati situaciju, nece pucati ali ces jako tesko pobeci, a i ove fore volim biljke i ostalo, pa vi svi izgleda imate mnogo finu policiju kod ovih mojih ne smem ni da pomislim sta bi se desilo da pokusas to da im prodas :D
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
nema bjezanja od policije,,hmm,jesi li kad bio na tekmama,derbijima.demonstracijama,ulicnim tucama,u situacijama kada cujes sve glasniji zvuk sirene,da ne govorim o bjezanju iz strogo cuvanih zatvora,nema bjezanja samo ako se useres od straha i ukocis kao kamen,iako je ovo sve pretpostavka,olaksavajuca okolnost moze biti i ta sto si na terenu koji bolje poznajes od njih,tako da su i sanse za bijeg vece.e sad ako sajt opkole 20 specijalaca i sprijece bijeg u svim pravcima onda se pravi da kenjas:)
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Pa drugo je kad ima pa cak i dvojicu pa krenu u razlicitim pravicma a kamoli desetine i stotine.. Dakle cim su oni na tvoj sajtu imaju info da se tu gaji trava, mislis da ce jedan otici da te uhvati na delu? Bice ih nekoliko, i dosli su da te uhvate, ti si sam i ti ces njima pobeci? hehe good luck with that :)
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
pricam ovo iz iskustva.o situaciji 2 na 2.nazalost tako su pali dvojica likova u blizini moga kraja,dva inspektora su cekala i vikala stoj ispaljujuci hitac iz pistolja u zrak.pored tolike sume za bijeg oni su se ukocili i skontali da su sjebani.bukvalno se predali bez otpora,kao hipnotisani,hocu da kazem da uvijek postoji sansa da se izvuces.ali pitanje je koliko si spreman i odlucan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.