Outdoor MIX CROCOP1 (domačice 9. WW 2. specijal kush 4)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2011
40
12
8
41
alo ljudi evo šta da vam kažem sve ide kako treba ali imam pproblem sa granama kako mi tuču jedna od drugu mislo sam one koje su slabije i koje smetaju odrezat kada ionako ih ima previše.Prevelika mi je gužva jer sam ih posadio preblizu jedna drugoj.evo ako ima netko nekakav savjet dali da to uradim bilo bi super i evo danas planiram još jedanput ih pognojit za rast i to je to poslije bi pričekao 15 dana i prebacio se na cvijet.šta mislite može li tako,a ove 4 Special KUSH dvije sam presadio van a jednoj sam u jogurtiću odsjeko vrh da vidim oće li me izaći dva i još mi je jedna u jogurtiću moram je presadit.Ovu šta sam orezo to je mali eksperiment da vidim ako isfuram do kraja kakva je razlika između orezivanja i LST-a.
 
09.02.2011
40
12
8
41
Pozdrav ljudi evo danas sam ih pognojio sa gnojivom za rast i rekao bih par stvari o tome kako bi dalje sa gnojivom a vi me ispravite ako griješim.
Znači biljke sam gnojio par puta sa COMPOM 7:3:6 i super vitom.Stavio sam i gnojivo u granulama N:p:K 15:15:15.Sada kada biljke pređu u fazu cvijetanja planiram ih gnojit sa Hesi bloom compleks i Hesi fosfor i naravno Super Vit.šta mislite ljudi o tome i dali da na kraju uzmem AH FINAL SOLUTION Ili ne.Evo malo slika


 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
biljke djubri sa tom komposanom i supervitom dok ne krenu hedovi...kad oni krenu koristi hessi bloom(doza koja je preporucena na proizvodu,svakih 5 dana) i supervit...pred kraj cvetanja(od prilike zadnjih mesec dana)pocni da dodajes hessi fosfor plus...i to ti je dobitna kombinacija,hessi je vrhunsko djubrivo dobar izbor. p.s. nemoj da cupas ni grane ni lisce(osim ako nije skroz zuto).poz nadam se da sam ti pomogao
 
09.02.2011
40
12
8
41
alo evo jedne bedare.živci mi kuhaju na milion e.koji sam ja maler totalni.izguram bioljke do pola i stara mi provali buksu i sada moram sve iščupat.gotovo za ovu god.........
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nije mi jasno kako ljudi pokreću grow a nisu se osigurali od pronalaženja. već je dosta growova (dobrih) propalo zbog toga što su nekoga provalili starci...
 

can

27.06.2009
12
9
3
32
A ako te provale starci, pa onda ce vrlo lako provalit i neko ko nece obavjestit starce nego murju (za outdoor mislim). Nesvjesno stavljanje svoje buducnosti na kocku ;)