outdoor na moj nacin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.12.2010
102
34
28
Pozdrav kolege :)

Evo ovako dosle su mi 5 kom afgan hush x white widow (koje ce pricekati jos mjesec dana do klijanja).
Uglavnom zanima me vase misljene o sajtu na kojem mislim saditi.
Radi se o velikom grmu oko 50 m2 (ljuta sikara visine oko 2.5-3 metra). mislio sam da napravim mali tunel u u donjem dijelu grma i tako do njegove sredine, onda donesem 4 grede i napravim platformu na koju stavim punat (daska) koju bi obojao u zelenu boju da ne privlaci paznju. Recimo da bi platforma bila oko 1 metar niza od grma da se ne vidi sa niti jedne strane. tu bi stavio 4-5 biljoze u pitare oko 35 litara koje bi isto tako obojao u zelenu boju, a razmak izmedju boljaka bi pokrio sa ovim materijalom koji je nastao nakon sjetve, tako da se nebi nista skuzilo u odnosu na cijeli grm (mislim na zracne snimke), dobra je stvar sto mogu u taj tunel odmah donjeti 200-300 litara vode da se ne moram zaj...vati s tim. I na kraju sam mislio otkinuti neki manji grm i dracu i onda prvo ubaciti dracu u rupu i zatvoriti tunel sa tim grmom da se ne vidi ulaz.
Sto mislite da li je dobra ideja?
Znam da treba puno posla za to napraviti, ali imam vremena i volje.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Posla je tu jako puno,prepuno...Izgrebat ćeš se toliko da će ti prisjesti sadnja.A tek donošenje vode,ajoj....
Ako je dovoljno daleko od naseljenog mjesta napravi si stazicu,tj ulaz sa 'nelogične' strane i to sada dok je šikara suha i bez lišća.Isto tako možeš i iskrčiti mjesto sada pa ubodi biljke direkt u zemlju.Uštedit ćeš si trud od non-stop obilazaka jer ćeš morati zalijevati svaka 3 dana,kad upekne...vjeruj mi:(
Sadnja u kantama je jednostavno i dobro rješenje,ali ponekad baš i nije :)
Evo stavit ću ti par slika pa ću sutra obrisati.Znači;zelene kante 25lit,šikara i biljke u njoj.
:icon_lol:
Biti ćeš non stop izgreban i pripazi na ljude koji beru
Sretno:)
 
06.03.2012
3
0
0
32
koji nacin klijanja se cini kao najpouzdaniji? u vodi, u vlaznoj zemlji ,vlaznoj maramici ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.