Outdoor paranoja :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Samo otfikariš krajnji vrh na biljci... to je toping... dakle otkineš vrh par mm iznad zadnjeg para internoda! Preporučujem ti da za tu rabotu nabaviš nove makazice, koje ćeš dobrano očistiti poslije svakog topinga.... ovo ti preporučujem da bi izbjegao potencijalnu folijarnu infekciju. Poslije topinga nije loše počastiti ih blagom dozom Slavola, kao imunitetskom inekcijom. On će im pomoći da lakše prebrode stres, i što prije krenu dalje. Na Youtube imaš sve što ti treba... samo kucaj toping vs fiming, ovo ono... i uživaj. Takodje preporučujem video stranicu naziva GROW420GUIDE, tamo nema čega nema. Srećno brate, navijam za tebe :sun2::sun2::sun2::let:
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
hvalaaaa ljudi :D
Preporučujem ti da za tu rabotu nabaviš nove makazice, koje ćeš dobrano očistiti poslije svakog topinga.... ovo ti preporučujem da bi izbjegao potencijalnu folijarnu infekciju. Poslije topinga nije loše počastiti ih blagom dozom Slavola, kao imunitetskom inekcijom. On će im pomoći da lakše prebrode stres, i što prije krenu dalje
to cu ja medicinski da odradim,posto sam medicinar po struci :) i hvala za informacije
potrudit cu se da to sredim sve kako treba :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Odlično, prelijepe su... Probaj za početak s topingom kao što je i preporućeno od drugih forumaša, najjednostavnije za početak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
pozzz svima :) nesto me kopka cijelo vrijeme...jedna od biljkica ima nenormalno velike listove koji rastu iz dana u dan:watch:liske su joj premocne,ali mnogo vece u odnosu na ostale
2015-05-29 19.50.44.jpg 2015-05-29 19.51.02.jpg
biljkica je visoka preko 160 cm,52 dan vege...zanima me samo da li postoji razlog,sto se istice od ostalih po pitanju velicine listova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.