outdoor,pocetnik : )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.03.2012
1
0
0
32
poz svima,nov sam u ovome i zeleo bih da ove godine konacno imam svoju biljcicu..imam par semenki sto sam uzeo od ortaka,pa sam hteo da pitam kad da pocnem da sadim? krajem marta bese,tako? :) nasao sam mesto uz reku,nema prolaznika sve full :) pozdrav iz Srbije
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pricamo na tu temu ovih dana uveliko, citaj podforum Vanjsko Uzgajanje, pre svega pogledaj zaheftane teme. kako planiras da sadis, seme direkt u zemlju ili presadjujes biljke koje su krenule u indooru? u prvom slucaju moz' kako hoces, biljka ce i onako krenuti kada se stvore adekvatni uslovi, u drugom slucaju najbolje je tokom aprila.
 
12.03.2012
1
0
0
32
pa mislio sam da sacekam da proklija seme pa direktno da posadim u zemlju pomesanu sa humusom..nasao sam mesto svetla ima dosta i to.. :banana:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako ces ti da proklijavas seme onda je bolje da je bar 15ak dana drzis u indooru, ako ces napolje onda zabi seme i ostavi sve drugo prirodi, ako sada stavis proklijalo seme direkt u zemlju napolje ima sanse da zbog niskih nocnih temp. zeznes stvar, bolje je da ono samo krene kada se stvore uslovi, jer naredne dve nedelje temp. napolju nece nocu ici iznad 6~7, rano je sacekaj april
 
11.03.2012
10
0
0
32
Kada proklija prvo drzi u indooru na optimalnoj temperaturi pored prozora da dobije sunca dok naraste do 10ak cm i to ce taman biti negdje polovina 4. mjeseca sto znaci da ce biti puno povoljnije nocne temperature odnosno mozes tada presaditi ..Samo naprijed ((:) Respect PowerSeed ;)
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
ombrequepassa je napisao(la):
pa da onda najbolje da sacekam jos 30-ak dana pa da posadim napolju :) hvala btw
Rokaj ti to bajo krajem marta odmah,ja sam isto iz Srbije i tad ih sadim,secni joj vrh odmah iznad 4 kolena i bice cudoviste na kraj berbe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.