Outdoor presadjivanje - my way

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
CITAT:
Morska voda je mješavina 96,5% čiste vode i 3,5% drugih sastojaka kao što su soli, otopljene soli i organske supstance. Morska voda je mineralna voda koja sadrži sve elemente iz periodičnog sustava, te elemente u tragovima - sumpor, bor, silicij, bakar, brom, stroncij i kalij. Osim tih važnih sastojaka, sadrži i fitoplanktone i zooplanktone koji oslobađaju organske tvari s antibiotskim, hormonalnim i bakteriostatskim svojstvima. Morska voda sadrži i vitamine, mineralne soli te aminokiseline, ph morske vode is je ograničen na raspon od 7,5 do 8,4.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
po obicaju, i ove godine ali 16 dana kasnije nego prosle, skinuo prvi head za degustaciju, drugi cu skinut 1 .10 a ostatak kako vrijeme bude drzalo.
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Sve dok se dlake vide to je još nezrelo. Ima ona jos dobrih mjesec dana za cvast. Sve u svemu fino-fino, šar-planino! :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
prekjucer dobila zadnju turu kokosjeg gnoja, ovog puta u tekucem stanju.skidan cim se spoje 2-3 tmurna dana(uzastopno).
danas naletio na 2 gusjenice kpje sam rucno skinuo. mislio da ce me zaobici ove godine ali....
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma bitno da ih ne skuzi inkasator vode i smeca jer proseta se na 3m. od nje.isto i ovaj koji ocitava brojila za struju. malo su postarija gospoda pa ne kuze.
za ove gusjenice su krive one muhe koje su zivot zavrsavale zaljepljene za smolu(pokazivao si ih na slici).kod mene ista stvar. 3-4 dana rukom skidao te male musice, vec 5 dan skidam njihove potomke.
sve u svemu ,zadovoljan. kemiju ne mislim koristiti.

i jedan suhi vrhic od iste
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
7-9 "lubenicu" sam morao preimenovatiu "smokvu" posto je bila izgubila kamuflazu ,presadjena po 4 put. od oka,treba joj jos jedno mesec i pol da bude gotova.


dje vutra????
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
dajte mi sad savjet.ovi su prozirni trihinomi pretpostavljam
edit:hvala na lajkovima ali ja trebam konkretan savjet

slabo mogu vidjeti ali da slazem se s tobom ...vecina je prozirna mada ima i koji mutni ....ostavi jos ako moze...najbolje ti je skini jedan mali vrhic pa probaj pa vidi na cemu si ( iako vec vjerujem da si ju probao i to vise puta ;) )...ako nemas mikroskop probaj se ravnati po pistilama ...prvo budu snjezno bijele pa pozute i na kraju se osuse i pocrvene...kad ti pistile budu onako jako zuckaste onda su ti se otprilike trihomi poceli mutiti ....ako ni ti nepomaze jednostavno ju skini kad bude bas puna kristala:vb_wave:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ehh, iscupao je danas popodne, komplet skorijenom. isprao korijen i tako cu je stavit susit. 70% smedjih-crvenih pistila.popizdio jer gusjenice grickaju a biljka nije nadoknadjivala istim tempom snovim cvjetovima tako da ...
nazalost ne, nisam ju probao. nisam dosao na red heheheh. puno prijatelja i familije gastarbajtera koji su se "navukli" na vutru vani.znaju da imam , da je dobra i besplatna:cvetak.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
mislim da se one periodicno pojavljuju svake godine u isto vrijeme, samo prosle godine mi nisu smetale jer sam imao "jablana" u vrtu. ova ove godine je portabl biljka.
spletom "ne"sretnih okolnosti:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ja nemam problema sa gusjenicama ni sa ikakvim napastima srecom ove godine a prosle ****** mi majku i meni i biljkama sve odreda skakavci gusjenice usi .... to ovisno kako di kako koji nametnik :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
:bale
stari moj, nije mi dobro, jeben topic, moram se naglas nasmijat i poweru, puštaš ju ko krastavac, umro sam od smjeha...