outdoor Scroog

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Sorry Haze,fantaziranje mi je u krvi :) Znam da sam naporan,al' jbga...
Flip,ja stvarno ne znam o outdooru ništa osim teorije,ali bih ti ukazao na to da si kompliciraš nepotrebno.Baš kao što Haze reće-nek pokažu spol i van s njima.Slušaj ćovjeka,zna on kako s biljem :)
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
naravno, mada sve se vishe razmishljam da ih ne maltretiram nego pravo u prirodu bez scroga. . . a scrog kad stigne feminizirani durban :)

Nego bio bih zahvalan ako bi mi neko sa duzim stazom napisao kad bi mogle da krenu sa cvetanjem , a s' obzirom da je klica izashla/stavljena 5og marta(3 mesec) u zemlju. Shto znachi da bi 5og juna(6i mesec) vetj imale 3 meseca.

Tj kakve su shanse za jun, a kakve za avgust :)

24ti dan

p.s. naravno moderacija nek izbrishe ovu OFFchinu posle odredjenog vremena :)
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
vanjski scrog ti je višemanje nepotrebna i potencionalno opasna komplikacija..osim toga funkcionirao bi jedino kad bi ih ti osobno ručno svaki put zalijevao jer imaš kišobran nad korijenskim sistemom...slabo će voda do njega pošteno doći i neće se razviti kao da si ju pustio normalno
ako hoćeš bacati van samo žene slušaj ljude i odmah prebaci na 12/12 da pokažu spol i vrati na 18/6 čim svi dečki pokažu jaja...nakon još 3 tjedna (najmanje) mogu van...tako će se puno brže i bezbolnije vratiti u vegetaciju...taj će ti proces trajati najmanje mjesec dana
režim svjetla u prirodi:
21.3.-12/12
21.4.-13/11
21.5.-14/10
21.6.-15/9
i onda opet sve naniže prema jeseni
biljke kreću sa cvijetanjem na 12/12...oće one i na 13/12 ali čim dođe zli 14/10 već polako ulaziš u vegetativni režim...problem je u tome, a to ovisi o samim biljkama, što će možda biti već u poodmaklom cvatu da bi se tako brzo vratile u vegu i opet počele sa cvatom kasnije ili neće procvijetati uopće...hormon cvijetanja je jako osjetljiv
teško će one s ovim tvojim planom... sve je to rastegnuto i ovisi o rekla kazala eksperimentima koje je ujak kćeri mediteranskog gusara pijan srao balavcima ispred konobe da on to stalno radi i da mu uvijek uspijeva, a on kao, o tome sve zna to je sve poboljšo svojim originalnim metodama... i da uspije nećeš dobiti nešto značajno veći prinos a moguće da od svega ne bude ništa...biljka kojoj je 10 puta mijenjan režim svijetla ti neće dat 20 kg ako joj je prirodni maksimum 500g
ta teorija o 20/4 pa u prirodu na automatski cvat s kakvim god da tada bude fotoperiod vani , pa njeno vraćanje u vegetaciju u periodu kad bi sama već prirodno mogla da krene s cvjetanjem stoji na klimavim nogama i isto ovisi o samoj biljci...a ti imaš domaćicu

malo si sklon kompliciranju al razumijem te svi smo nekad bili takvi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and HazeSeeker

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Pa koliko ja kontam onda bolje da ih prebacim shto pre u bashtu dok je 13/11 i tako postoji vetja shansa da tje u prirodi dok su posadjene pokazati pol i vratiti se u cvetanje(imaju 50 dana za to), shto je valjda extra!

A trenutna situacija ovde je: Izlazak 6:25 Zalazak 19:02, shto mu dodje duzina dana od 12 sati i 36 minuta



e sad jedino jebeno shto je ovde dnevna 20ak stepeni, a notjna zna da ide i do 8 . . . .

komplikujem jer ne znam mnogo, shto tje se vremenom valjda promeniti :)

p.s. mada sve vishe tezim ka tome da ih lepo presadim 16og aprila i da ne radim scroog, nego sve da lepo znam pre kraj leta :)

hvala druze za ovako opshirnu pomotj
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Ne kužim zašto bi ih stavljao da sada cvijetaju? da ubiješ muške ili šta? Pa njih možeš ubiti tamo dok počnu cvijetati u 9 mjesecu. Ovako po tvojem budeš ih samo stresirao i kako kaže peri.lee, pitanje je kako budu izrasle, jer tim promjenama režima svjetlosti produžuješ rast biljke dok se ona prilagođava novim režimu.