Outdoor Skunkuljice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Datum sadnje: 01.06.
Klima: Kontinentalna


Sjemena: 5x Early Skunk by Sensi Seeds, 1x Skunk 47 by World of Seeds kojeg sam dobio gratis od Aliena
Zemlja: Prokopano i dodano Terra Magme i Compo Sane, ispod toga je šumska zemlja.

Jako dobro napreduju, no sajt nema non stop direktno sunce. Od 06-13 je direktno, ostalo je pod blagom sjenom obližnjih borova. Treba pratit kako će se mijenjat putanja sunca, malo fali da se potpuno nadvije nad tim borovima pa da vise ne bude sjene.

Slike stavljam kad bude prilike.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Ok je sve to ..Poofotkaj da vidimo malo kak si skemijao sajz.. Nego kakvu zaštitu protiv gamadi misliš koristit?
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Za sad protiv zečeva imam željezne mreže koje okružuju biljke. Na njima je celofan prozirni da stiti od pljuska dok su biljke jos male.

Što se tiče ovih sitnih gnjavatora, još nisam smislio ništa ... Imate vi neku preporuku?
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Biljke su nevjerojatno rasle u visinu, dok su listovi ostali relativno maleni. Mislim da je razlog tomu manjak svjetlosti, jer je vise od 90% vremena otkad su posađene bilo oblačno vrijeme s kišom. Jučer kad sam ih gledao stanje je bilo jako loše, 3 od 6 su bile polegnute, u vodoravnom položaju, s tim da je ono malo listova što imaju gledalo prema suncu.

[img=http://img507.imageshack.us/img507/8717/56825761.th.jpg]

Osim toga, svi listovi su bili jako prljavi, smeđi od zemlje.

Listove sam lagano prstima oprao, a ovim polegnutima sam malo dodao zemlje oko njih za potporu. Sad su im dakle "zakopane" noge, tj stabljika pri dnu. Valjda to neće štetiti ...

Skinuo sam celofan, jer mi se cini da je radio vise stete nego koristi. Nakon sto sam otisao pala je kisa, nadam se da ih nije dotukla.

Sad slijedi suncano vrijeme.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
da vidiš moj skunk star skoro 2 mjeseca plakao bi. velik je manje od 15 cm i nema ga se šta vidjeti tako da nemoj se žaliti na svoje... :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
sl. situacia i ko mene, previše oblačnog vrimena..
al iman vjere u tu maalu MOĆ.. :)
idu sunčaniji dani, dobro si reka! .. :sun2:
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Koliko je opasna ta zastita sa soli? S obzirom da ce to sve nakon kise završit oko biljaka i uci u zemlju ...

2-3 lista imaju kruzic na sebi, znaci da ih je nesto gricnulo ... bojim se da bi moglo bit problema kasnije ...

Koja je fora sa klipovima od kukuruza?
 
15.06.2012
42
15
8
33
deluju mi ok :) ...
na par slika sunce je bacilo senku na biljku pa mi se ucinilo kao da su liztowi pozuteli :) ,samo napred i pazi se od lovaca ,ne znam za sta koriste ceku ali jos malo pocinje lov na srndaca pa pamet u glavu. puno srece :)
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
brate puno srece u uzgoju. veoma me zanima tvoj dnevnik, posto ce najverovatnije moj izbor za sledecu godinu biti early skunk od sensija. kod mene bude kisna jesen, i ranijih godina sam imao problem sa trulenjem pupoljaka, tako da je ovo fin izbor, kvalitetan i jak rad skunka #1 i brzo cvetanje early pearl, dobitna kombinacija.
a rekao bih da si kao i ja okasnio sa outdoorom, moje su isto velike kao i tvoje. ako te zanima imas slike u mom dnevniku. domacice su