Outdoor sorta na području Sjeverno-zapadne Hrvatske

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Ja brijem isto otvorit ak stignem jos menke na vrijeme nabaviti, još sam nekak neodlučan jbg...xD, al neću zakasniti vec je par domacica u pripremi i vec su van izvirile ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Na kraju ces se zajebat! Ne razmisljaj previse... Odaberi jednu koja je vise za outdoor i pucaj :violent018:

Osobno, ja bih za outdoor uzeo neku ljubicastu sortu, recimo Purple Pineberry, ali nemam love za ovu sezonu. Uzeo sam samo dvije fem. od jednog kolege. :icon_lol:
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Našo sam sve kaj mi treba ovih dana kupujem...Znači ovak: od Kannabie Citrus 5 fem komada-to je kao neka energicna sativa kaj volim, uzimam jos i Himalayu gold jer je ko stvorena za moje uvjete kolko sam skuzio i izimam royal automatic tak da imam kaj za pusit u brzem vremenskom roku...Imam viziju svega toga kak bi trebalo izgledati ;) i nabaviti cu si one kapaljke od infuzije i uzeti neke kante i spojiti ih fino i staviti onaj regulator na neznam :S svakih 3 minute jednu kapljicu ;) i to ce dosta dugo trajati ja brijem, tak da cu do biljaka dolaziti svakih 2 tjedna ak ce mi sve biti po planu :D...kaj ces ti uzet?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Smile->krizanac AK47 i Orange Bud-a i Lemon Skunk.I ja mislim neki takav sistem napraviti, ali ih ipak cesce treba obilaziti. ;-)
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Nakon tona smoke reportova, grow reportova, *****rija, gledanja videa, iskustava, odlucio sam DEFINITIVNO uzeti early skunk i green-o-matic...i da 5 domaja je u teglama i rastu vec... ;)...ak me sjeme i sjebe mogu se bar na nnjih osloniti jer su vec vani ;)..
P.S. kak se stavljaju slike da vam pokazem domajicu xD?
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
RastaBird je napisao(la):
Nakon tona smoke reportova, grow reportova, *****rija, gledanja videa, iskustava, odlucio sam DEFINITIVNO uzeti early skunk i green-o-matic...i da 5 domaja je u teglama i rastu vec... ;)...ak me sjeme i sjebe mogu se bar na nnjih osloniti jer su vec vani ;)..
P.S. kak se stavljaju slike da vam pokazem domajicu xD?

1. Odeš na http://imageshack.us/.
2. Klikneš "Browse"
3. Odabereš sliku koju nam želiš pokazati.
4. Klikneš "UPLOAD NOW"
5. Zaljepiš link slike na forum.