Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2011
13
1
0
36
Mislim da nema razlike za in-out velike...Osim sto neki sativa hibridi bas zahtevaju toplotu i sve ostalo sto nudi indoor....Mislim da je fora samo u tome kako te vreme posluzi...Evo meni je Jack herer uspeo u outdoor-u a preporucuje se za indoor...A jos jedna stvar kod sativa,karakteristicne su po tome sto cvetanje malo duze traje koliko znam..Pa vrv i zbog toga preporucuju indoor.Ali eto kao sto metalmaniac kaze,mislim da to nema veze...:sun2:
 
14.01.2008
12
5
3
Frisiandew ,jedan od fenotipa onaj na slici od DP kataloga počinje cvjetanje u 6mj i gotov je u rujnu . jedan fenotip ima ogromne cvijetove ali budu prozračni ,mislim da sam upamtio 4 fenotipa . Sve što piše na DP katalogu je istina što znate da nije uvijek slučaj .Tko sadi outdor mora je probati ,jedina sorta za koju možete reći da je ranija sorta ,,
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
fenotipi su različiti primjerci iste sorte, upamti to... znači svaka vrsta za sebe može imati par fetonipa, jedan je sličan jednom roditelju, drugi drugom, a treći je neka kombinacija... to što ti spominješ su genotipi, tj. biljke s različitom genetikom! nemojte miješat pojmove!
 
14.01.2008
12
5
3
izvinjavam se ako sam nekoga od prisutnih naučnika zbunio ,ja sam zidar po struci pa mi oprostite . u mom tekstu nema riječi NAVODNO nego moje iskustvo i preporuka za odličan outdoor strain !!!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ako želiš baš ogroman urod probaj od mandale Satori, oni tvrde da u idealnim uvjetima može dati oko 1200 gr po biljci (nadam se da ću ti na jesen moći potvrditi da sam dobio barem petinu toga) :D
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Himalaja moze dati 1500g po biljci u odlicnim uslovima,a oni bi bili? osim konstantnog sunca i dobre sumske zemlje??
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Evo i ja imam nekih nedoumica, za ovu godinu je domacica a za sledecu godinu planiram neko feminizirano seme, imam par sorti u vidu ali nikako da se odlucim pa ako neko ima iskustva sa nekim od ovih sorti moze da mi kaze kakva je i da li je dobra za ove predele. Sorte su early misty, durban poison, the doctor (za ovu sortu sam skoro cuo i nisam nikad cuo da je neko ovo gajio cak ni ovde na vutri ali sam citao da ima visok nivo thc-a i da daje dosta) i afgan kush. To su neke koje su usle u uzi izbor :ludak
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
SmokeyThePot je napisao(la):
Može neka preporuka auto outdoor sorta za mediteran !? ...

I da j jos paše vrijeme od polovice 6 mjeseca pa nadalje !

ma uzmi onaj koji ti se svidja obzirom na opis i karakteristike, svakom ce da legne mediteransko okruzenje i bice gotov pocetkom 9 meseca ;)
 
18.07.2012
8
0
0
39
pozdrav svima...!!!
evo njuškam u svijetu zelenila,neznam toliki izbor,a....pa me zanima područje za središnju kontinentalnu hrvatsku,ak mi može netko odgovorit koje bi bile idealne sorte za vanjski uzg.,,,jer vrijeme ovdje do sredine 5.mj. niske nočne temp. desetak i nize 'C...ljeti dugi periodi pakleno vruče i do 38 u hladu (voda nije problem)..na suncu afrika...uglavnom,niske,visoke temp...i velike nagle promjene u temp. i do 15'C...sorry,hvala....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
reci malo što želiš, kakve karakteristike, sativa/indica, high/stone ili neki miks svačega? pretpostavljam da želiš i da je vrsta lagana za uzgoj i dobra za početnike.

reci što preferiraš pa će se već nešto naći i za tebe, svijet vutre je jako raznolik i šarolik i sigurno svatko može naći nešto za sebe...
 
18.07.2012
8
0
0
39
nije da sam totalni neznalica...ali, mislio sam uzeti tri vrste(za sljedecu god.)...najviše mi za oko zapela 'early misty' bar po tome sto sam procitao,po svim karakteristikama mi odgovara,...i sad neznam za 'snow white, i 'black jack'...???