Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Imate pravo...svaka ima svoje prednosti.

Nego jedna stvar me jako muci....ko što sam vec napiso berba mora biti u 8mj..eventualno prvi tjedan 9 mjeseca a gledam sad npr, za Early Misty i piše mjesec berbe 9. a za KC33 x Master Kush 9/10 mjesec-------molim vas recite da su podatci za outdoor sorte ovdje na forumu tocni za naše podneblje.

Ako Early Misty stvarno završava cvijetanje u 8mj. onda mi se to cini dobar izbor.Jel bude gotova do kraja 8. mj skroz,to je sigurno jel?To bi trebala biti jedna od najacih outdoor sorti,niska je,laka za uzgoj.Bez obzira što je vecinom Indica......potomak je Misty i još nekog ranog Skunka tako da bi to definitivno trebalo znaciti dobar high a ne samo zakljucavanje no opet vecinom govore da je totalno Indica high.....

GreenMan ti si imao EM ajd molim te napiši kad je bila berba,kolki si urod dobio po biljci i kakav je high(malo detaljnije ako ti se da)...pliz.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Mi smo stvarno dosta zanemarili nase domaje.
Sam osobno sam prije malo radijo sa njima.Zadnju godinu sam posvetijo najvise njima.Razsturaju!!!

Imam jednu lepoticu upravo-koja je čista outdoor sorta sa naseg područa...cvet-bud je preko 35-40cm visok i oko 15 cm premera,skroz nabijen i pun kristala a tek je prošla polovina cvetanja!!
 
07.01.2008
35
1
0
32
Da li je neko imao iskustva ili mi mozda moze reci kakva je tezina uzgoja kod Dutch Passion Fem Shaman-50e.Hteo bih da je posadim napolju pa pitam da l je tesko na sta treba obratiti paznju.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Dutch Passion Fem Shaman se preporucuje za outdoor...

Ako si gledao na Alienu evo...

Dutch Passion Fem Shaman

€50.00


t_shaman.jpg

trans.gif

Click Here
Shaman ® Outdoor
This is our former variety Purple /Skunk. This variety is a hybrid (F1) of Purple#1 and an early Skunk. About 50% of the plants turn purple during flowering. The variety is 87,5% Sativa and 12,5% Indica.

THC = 13.7%

Flowering period: 8 - 9 weeks Harvest time outdoor: 1st week of Oct.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Cek da probam prevod:

Ovo je nekadasnja varijacija Purple/skunka.Ova varijacija je hibrid(F1) od Purple
#1 i Early Skunk-a.Oko 50 procenta biljke dobije ljubicastu boju tokom cvetanja.Ova varijacija je 87.5 procenta sativa i 12.5 procenta indika.

THC nivo = 13.7 procenta

Period cvetanja:8-9 nedelja zetve u vanjskom uzogju : prva nedelja oktobra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
07.01.2008
35
1
0
32
Hvala brate za to sam znao posto sam narucivao preko aliena ali da li je tesko uzgajati, ako neko ima iskustva o ovoj biljci neka napise ukratko...I jos jedno pitanje narucio sam seme od te biljke ali imam jedan problem isao sam na opciju send money kako ja njima treba da posaljem pare, nije valjda da samo stavim u kovertu i posaljem ili nekako drugacije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Medozar

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
mene isto kritizira taj balkanac, još mi je izbrisao poruku!
ko zna šta mu dođe!
znaš smokeru, tu se ne traže pametnjakovići, več oni koji su spremni pomoči!
primjetio sam još da kad govoriš istinu odmah te režu, jel tako smokeru?
a lucid dreamu svaka čast što pomažeš nama "zelenima"!
samo tako možemo u europsku uniju!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
gremlini i dalje ću vas brisati dok god lupate gluposti
od 30 postova jedan ubodeš da ima smisla
i ovo se briše
gargamele nemoj velikog štumfa da zovem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AK47Forever
07.01.2008
35
1
0
32
Da li neko mozda zna iz iskustva kakav je HQS Orginal Big Bud Super Skunk gledao sam na alienu?Kakav je za nase outdoor prostore?Da li je dobar za pocetnike?
 
21.02.2008
1
0
0
51
Pozdrav svima, ja sam novi ovde.
Hteo bih da narucim seme za outdoor uzgoj od GrowShopAlien-a (obavezno cu im pomenuti da sam za njih saznao preko vutra.org), pa molim iskusnije uzgajivace da mi odgovore na sledeca pitanja:
1. Koliko su sledece sorte zgodne za apsolutnog pocetnika (Gandhi, White Roze, Highway Delight, Four Way Specials, Northern Light, Outsider)?
2. Koliko su sledece sorte prilagodjene za spoljasnji uzgoj (White Roze, Four Way Specials, Northern Light)?
 
15.02.2008
9
0
0
44
bok...
dal ste probali bubble gum?ima miris po nekim vočnim žvakama.zanima me dal je neko sadio i kak mu je uspjelo,meni je narasla dva ipol metra a glavni vrh je imo pol metra.cijela biljka se savila od težine,poslo bi vam sliku al mi se faca vidi,al slat ču nove slike imam još neke lude vrste(maroc,purple power,ice,cinamon)ak ste koju probali javite.

svaki savjet bi dobro došao.
 
07.01.2008
35
1
0
32
Imam jedan problem narucio sam Big bud super skunk od HQS i zajebao se jer sam mislio da je za outdor a u stvari je za indor da li je to toliko bitno jel to znaci da ako ga budem sadio napolju da nece uspeti???