Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
DemCannabis je napisao(la):
Ok koji je onda bit stranice ako nikom ne pomazete...

Pomozi si sam!
Onak, generalno ne volimo komercijalu, a ako ste trojica u igri, garantiram da će barem jednom past na pamet prodavat, pa onda još tu dođe i udruživanje u kriminalnoj radnji, što je na žalost surova stvarnost i jednostavno ne podržavamo to iz sigurnosnih razloga.
Bit stranice je...ma evo ti citat, šta ću ti ja sad objašnjavati!
Cilj ovoga sajta je da Vam omoguci stvaranje vlastitog mišljenja o jednom citavome svijetu o kojem ljudi danas imaju toliko mnogo predrasuda, o svijetu o kojem moderna civilizacija ne zna baš ništa (neznanje je vodeci razlog stvaranja predrasuda o Marihuani). Osvrcuci se na citavu istoriju, neznanje o Marihuani bilo je povod stvaranja predrasuda, neodobravanja, fizickog i psihickog „maltretiranja“ korisnika te brojnih nesuglasica.
Kompletan tekst iz kojeg je ovaj citat izvučen možeš pročitati na linku: https://vutra.org/topic/10130-vutraorg/
 

lud

31.01.2015
183
106
43
matero blue,lsd.critical kush,og kush,y griega,tutakhamon seme ocekuju outdoor dobru sezonu:let: :vozdra:
 
Poslednja izmena od urednika:

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
806
93
45
prvo mi objasni s kim se ti prepires, i odakle si to izvukao za kraj 11. -og mjeseca, a onda pogledaj npr. ovu sortu i reci mi kad bi ona bila gotova u outu.. sreca pa nema puno ljudi koji uzmu tako nesto za van, neke sorte cvjetaju krace a neke duze i po tome treba izabirati sta cemo saditi vani da probamo smanjiti probleme sa plijesni (jer nije svaki 10-mjesec suncan kao ove godine) i probleme s temperaturama, iako nevjerujem da bi i ijedna mogla izdrzati do kraja 11-og mjeseca jer tu vec temperature opako padnu ;) poz
Ma nisam se s nikim prepirao, možda sam bio frustriran saznanjem da sam rano skinuo svoju biljku. A govorili su mi iskusni nije još vrijeme. Ali na kraju nije ni bilo toliko loše. Pardon ako sam zvučao bahato. ;)
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
koja je najbolja za pocetnike? => neki covik pita

ww, ak, ob ili nl => Korisnik PowerSeed odgovoria

mozes poci sa bilo cim samo gledaj da nisu neke dugocvetajuce sative a seme se da naci uglavnom... => neka cura odgovorila


Moje pitanje:
skracenice kod PowerSeed-a? i da li su feminizirane? Ako jesu potrazit cu ih na kanabis i ako ih ima sa njima bi moga pocet
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
prika razumin te, samo ne razumin ove skracenice, jedino ca san uspia skuzit ww je white widow.
da li mi mos rec ove ostale? fala ti
 
Poslednja izmena od urednika:

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
nakon dugog citanja odlucia san se za ww i nl. sad slijedi koje gnojivo i kupovina preparata za uspjesno vanjsko uzgajanje. hvala no joke i PowerSeed na korisnin informacijama. Zamolia bih vas ako nie problem da pogledate pod poruke "Conversations" tnx
 
10.11.2008
84
137
33
Northern Light (royal queen seeds)
Jack Herer (greenhouse seeds)
Think Different (dutch passion)
Money Maker (Strain Hunters)
Sweet Dark Devil Autoflowering (Feminised Seeds)

Ovo su mi favoriti... E sad... Sta od ovoga mi preporucujete za teritoriju Vojvodine. Zemlja pored reke, nece biti problem sa manjkom vode, mozda samo sa viskom :D magle itd...
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
1. Može bez problema
2. Može, iako zna bit problema sa truljenjem kad uđe u deseti mjesec
3. Nisam nikad sadio, ali gledajući da je indica/sativa/ruderalis mix, moralo bi moć
4. Može
5. Nemam pojma
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and 5150

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Northern Light (royal queen seeds)
Jack Herer (greenhouse seeds)
Think Different (dutch passion)
Money Maker (Strain Hunters)
Sweet Dark Devil Autoflowering (Feminised Seeds)

Ovo su mi favoriti... E sad... Sta od ovoga mi preporucujete za teritoriju Vojvodine. Zemlja pored reke, nece biti problem sa manjkom vode, mozda samo sa viskom :D magle itd...

ovo zadnje si pogrešno napisao, pravilno ide:
Dark Devil Autoflower (Sweet Seed)

jack baš nevoli vlažno tlo, više mu paše suša nego vlaga i dugo cvijeta, pa ti kod njega sve ovisi o uvjetima i prognozi do skoro početka 11 mjeseca.
ostale mislim da bi mogle.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 5150

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
stavi šta hoćeš, šta te briga šta drugi misle, meni to uopće ne igra ulogu šta god ti da staviš.