Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
sve uspjeva kod nas uz malo sreće. ja ga osobno nikad nebi uzeo jel cvijeta predugo i mnogo toga ovisi o vremenu.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
a jbt pa nisam ti ja hodajuća enciklopedija, imaš dnevnike uzgoja, pa gledaj. WW prolazi bez beda i big bud predpostavljam. Da samo hoćeš čitati i koristiti pretragu našao bih odgovore na sva pitanja.
I NE CITIRAJ moj post ako odgovaraš odmah iza njega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
10.05.2010
15
1
3
33
Što mislite o ovim sortama zasad imam: RQ-special kush1,special queen, northen light auto, bluematic auto,power flower i royal moby
još mislim nabaviti white strawberry skunk, punky lion od samsare ili blue power od visiona
 
16.03.2015
59
8
8
Ekipa pozz... Ove godine planiran posaditi par sjemenja u prirodi i sad zanima me tko je od vas imao bas mnogo mnogo prihoda od neke stabljike koje ste narucili sjeme preko interneta zanima me vrsta ime i tako to,moli bi vas da mi posaljette por da si znam pomoci... Zivi bili sto godina a napuseni dvisto godina :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mani se corava posla, procitaj pravilnik:

16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.


moze sorta da bude radodajka koliko hoces, prinos zavisi od gomile faktora i ako ne znas da growas dzaba ti ova il ona sorta. citaj opise, pise prinos po biljci na sajtovima koji prodaju seme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
16.03.2015
59
8
8
prosle godine citao san tako taj prinos napravia sve sta e trebalo cita o biljci po internetu sto joj treba i nisan bi zadovoljan.. 10 sjemenja san platia 850kuna plus sve ostalo a nisan bi zadovoljan prinosom.. zato san se ove god ode uclani jer mozda neko ima vise iskustva od mene..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Za uzgoj u prirodi i dobar prinos trebaš ; dobru rupu,dobru zemlju,mogućnost obilaženja bar jednom tjedno,mogućnost zalijevanja po potrebi i jakooooo dobro sakriven sajt :D
Onda ne može onda da omane sa prinosom ... osim ako baš vrijeme bude skroz loše tokom trajanja outddor-a.Na to mislim da ima puno kiše i vlage pa da biljke počmu da trunu.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
zapamti,sjeme nije bitno nego si bitan ti :D
2m70b.jpg evo vidi,sjeme iz paketa,neka sativčuga,ovo ono ... na kraju te strah uhvati koliko toga bude :D
možeš iz zafrkancije bubnut na sunce u svojoj blizini i neku indicu iz paketa,pa na kraju opet te uhvati strah kad počmeš trimati :) dsc00247rv.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a sta bi ti, nisku biljku i velik prinos. lepo sam ti sugerisao da krenes sa citanjem podforuma Uzgajanje, cak ostavio link, sad ti dodatno savetujem da procitas temu o treniranju kanabisa, pa ces videti kako da ti biljke ne ide 2m u visinu. manje spamaj, vise se edukuj
 
15.03.2015
35
30
18
trazim early misty feminizirane ali ih nemogu naci dali ih uopce ima za kupiti ako nema mozete li mi preporuciti neku dobru outdoor vrstu da ako je posadim polovinok sestog bude najkasnije gotova do 9. mjeseca i da nije prezahtjevna za uzgoj