Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
Interesuje me dal je neko sadio ove sorte dal ce moc da izgurajju do kraja i kakva su vam iskustva sa njima ?? ovo mi je prijatelj donio iz holandije dao sam mu 25 eura da mi uzme 5 sjemenki fem i dosle su mi u neku epruveticu malu 3-4 cm inace iz greenhousa su valjda me nije zajeba ova epruvetica me ubjedjuje da su orginal jer je kao stvorena za sjemenke ::)
Lemon skunk
Hawaiian snow
Super silver haze
big bang
white rhino
imam jedan automatik silver haze
za outdoor me insteresuje..
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Hawaiian snow i SSH bi ti mogli bit problematični ako nisi u mediteranskom podneblju. Ali šta sad, ako nemaš uvjeta za indoor, pikni i njih pa kud puklo da puklo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and GorillaZ

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
trazim early misty feminizirane ali ih nemogu naci dali ih uopce ima za kupiti ako nema mozete li mi preporuciti neku dobru outdoor vrstu da ako je posadim polovinok sestog bude najkasnije gotova do 9. mjeseca i da nije prezahtjevna za uzgoj

probaj nać early skunk, ima ga, i ja ću ga piknit
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
ja zabrijo da planiraš piknit sredinom 5mj a ti napiso polovinom 6mj, tj mislio sam da ne tražiš automatike, sretan out
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bodul

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ima masu short flowering iliti fast flowering sorti koje završavaju početkom devetog ili do kraja istog mjeseca, nemoraju imati early u nazivu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
dosle su mi u neku epruveticu malu 3-4 cm inace iz greenhousa
ne bih da zvucim da te hocu posvadjati sa drugarom, ali koliko znam gh ne pakuje u bocice, a i kako da znas koja je koja u tom mix-u?
ili su ofarbane ovako?
greenhouse-cannabis-seeds-sativa-indica-mix-c800.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lud
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
nisu ofarbane al to je taj mix koji sam mu ja rekao da mi kupi bas ovaj colour.. nisu ga imali tada u radnju pa mu je ovaj prodavac dao u epruveticu 5 bobica koje bi dosle u ovo pakovanje mada moguce je i da ih je kupio u neki drugi shop nisam bas siguran al bobice izgledaju ok nisu nesto prevelike al mi se cini da ce proklijat i fora je sto ne znam koja je koja sorta jer su u istu epruvetu ubacene jedino znam za ovaj autoflower jer je posbeno doso u drugu epruvetu..
mozda cu moc da razaznam jesu li to te sorte kad krenu hedovi preko slika sa neta
 
02.08.2013
93
159
33
36
Da li neko ima iskustva sa Special Kush #1 i Special Queen #1,imam menke...ali ova prica preko 3m biljke me buni,a buni me i pakovanje gde pise 70-150grams,(verovatno se misli na unutar) dok po netu prica preko 550g po biljci?
 
22.04.2015
19
6
3
pozdrav svima, čitam već neko vrijeme forum i odlučio da zasadim. Kako sam se možda malo se i kasno sjetio trebam pomoć. Znači lokacija sjeverna Hrvatska što se klime tiče, sadnja outdoor. Koje sjeme odabrati da mu odgovara klima, da nije zahtjevno pošto je prva sadnja i naravno da kvalitetan cvijet ? vidim da ih ima nekoliko preporučenih al opet koja bi bila najbolja da uspije još ove sezone vani.

lp
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa mora uspeti ove sezone, sledecu nece docekati kao jednogodisnja biljka :) sadi sta ti se svidja samo izbegavaj full sative, gledaj da je krace cvetanje, oko 60ak dana, imas u opisima vrsta sve naznaceno
 
22.04.2015
19
6
3
gledao sam na seedcity, uklučio filtere sa strane, al opet izađe van dvadesetak semnki i nikak se odlučiti, a nebi htio da zahebem odma u startu pa da uzmem neko seme koje teže uspjeva, pa ako ima ko voljan da da savjet tip "uzmi te i te, dobro su se pokazale, nije tesko za pocetnike" bio bi jako zahvalan. Za prvi put bi htio da uspije a dalje onda komobinirati i experimentirati
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ponudi par sorti izmedju kojih se dvoumis, bice lakse ;) ili citaj dnevnike vanjskog uzgoja pa vidi iskustva i odluci se na osnovu toga, ili procitaj temu Iskustva sa sortama, tamo su izneta direktna iskustva clanova. u cemu je fora da neko drugi bira za tebe, svaka ce ti uspeti ako znas najosnovnije oko uzgoja i pridrzavas se toga. ovako cekajuci nekog prolazi ti vreme, dok odlucis, pa dok stignu, pa dok proklijas... skoro pa prodje sezona sadjenja. i sta ti je garancija ako ti preporucim sortu da ce tebi uspeti, ili da ce ti uspeti bolje nego da sam odlucis. odluci se, kupi, sadi. bez mnogo filozofije. moras se nauciti preuzeti odgovornost u svoje ruke il begaj od ovog hobija
 
22.04.2015
19
6
3
u izboru su :

neke zbog brzog rasta a neke zbog kolcine koju daje, sutra mislim naruciti cim odlucim. (je ok kombinirati ili bolje uzeti samo jednu vrstu, planiram oko 5 biljaka) ?
nadam se najboljem


* * *
bez direktnih linkova, procitaj pravilnik
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika: