Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2014
315
202
43
molim pomoc, u temi automatika nisam dobio odg. pa da pitam tu jel ko uzgajo neku od ovih sorti i kolko su dobili suhog/friškog, max 130€ sa svim troškovim...gornji je fotoperiod i bb fotoperiod je free
vut.jpg
 
30.04.2014
315
202
43
ma nebi sve uzeo nezz koju bi sortu i dam 130€ max sa svim, trazim sta da izbacim sa liste ?
imaju dosta velik izbor pa... :)

edit :hvala @Tarzan na odg ispod , slobodno nastavite komentirat
 
Poslednja izmena:
05.02.2016
3
2
3
43
Ima li neko iskustva sa early skank-om? Dobio sam seme od druga iz D. On ga uzeo u sensi seed direktno... Prvi put cu raditi outdor i citam ovde dosta stvari, zanimljivo jako... Necu brkati teme, vrv cu izabtati mentora, samo msm da je jos rano za to... Pozzz...
 
05.02.2016
3
2
3
43
Hvala Tarzan... Posto sam na selu i imam tu mogucnost da uzmem stajnjak koji cu da stavim u kante 25l, pa sve to u dzunglu. Jel ok stajnjak?
 
Poslednja izmena od urednika:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
stajnjak je zakon,ako neces nosit kupovnu zemlju,moja preporuka da ides odma na sajt i pripremis zemlju sa gnjojivom,da odstoji do proljeca:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shadowstep

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Više manje je većina gnojiva dobra ili čak odlična, samo je pitanje dali ostavljaju trag u dimu. Stvar je dau outu nemoš napraviti flush. Probao sam hrpu gnojiva i 80% se navuče trag kemije u hedove, što recimo kod plantelinih gnojiva nije slučaj. Zato treba biti posebno oprezan kod gnojiva za cvat i obratit pažnju na to, a opet da bi znali netko i mora probat. Svako gnojivo sa dobrim omjerom će sigurno dati dobre rezultate, eeee ali hoće ostati tragova u dimu to je druga stvar. Sva gnojiva su napravljena za cvijeće i povrtne cvijetajuće kulture, a vutra je nešta treće i tvorci takvih gnojiva sigurno nisu razmišljali u tom smijeru ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888 and L0oD

Alien51

Banned
Banovan
21.06.2015
20
49
13
29
Pozdrav drustvo. Ove godine sam se odlucio za Royal AK - Royal Queen Seeds . Pise berba pocetak Oktobra, e sta ako se grow produži ? Jel mislite da se isplati growat u out-u?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ne šta, nego sigurno hoće. Niti jedna sorta mi nije bila točno kad navode, većina kasni tjedan, dva, a neke i po mjesec i pol dana. Ja pošto živim u kontinentalnom dijelu sigurno nebi pokušao jer kod mene nekad znaju oplest mrazevi i polovicom oktobra već a onda više nema čekanja. Ako si u priobalnom dijelu onda možeš opušteno. Nemoj me shvatit da nemožeš, možeš ali je upitno hoćeš je izgurati do njenog pravog kraja.