Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Afgan Kush strain mislim da je bingo i auto npr Blubery Kush strain
saditi krajem 5 og meseca
nikako pre za početnike odličan odabir i lako za uzgoj :thumb:
moje mišljenje kolegijum :vutra:
 
19.02.2007
18
97
13
pozdrav ekipa.. imam white widow i early skunk,oboje su pocele sa cvjetanjem pa me zanima koliko dugo cvjetaju,jel ce uspijet prije mrazova i takvih pizdarija..
 
19.06.2016
23
9
3
31
Kakva iskustva imate u outdooru sa sortom(klovn) Critical+ Dinafemseed ???? Dali ste uspješno growali dokrajaa bez kakvog problema???? punovamhvala:vutra::respect:
 
05.08.2016
4
3
3
Kalichakra

Genetika: sativa-indicaSouth India / S.E.Asia
Uslovi gajenja: indoor/outdoor
Indoor svetlo
: 400 W/m2
Vreme cvetanja: 63-68 dana/Oktobar
Cvetovi: 500-550 gr/m2 (osusenih cvetova)
Efekat: Sativa efekeat sa energicnim telesnim efektom;stimulisuci efekat;Efekat je dugog trajanja
Aroma (osusena): cvetno-vocna;
Medicinsko koriscenje: Kalichkra pokazuje osobine oslobadjanja bola i oslobadjanja od depresije.

Hashberry

Genetika: Uglavnom indica/ Severna India (Kashmir)
Uslovi gajenja: indoor/outdoor
Indoor svetlo
: 400 W/m2
Vreme cvetanja: 60-65 dana/Septembar - 1.nedelja Oktobra
Cvetovi: 400-450 gr/m2 (osusenih cvetova)
Efekat:jedna od opustajucih sorti;expanzivan indica stond sa velikim high;skoro kao narkotik
Aroma: vocni; Hashberry se koristi protiv anxiety i nesanice kao i protiv bolova.

Krystalica

Genetika: uglavnom sativa
Uslovi gajenja: indoor/outdoor
Visina (outdoor): 1,5 do 3 metra (zavisi od vremena sadnje)
Vreme cvetanja: 70 dana/Oktobar
Cvetovi (outdoor): 400-800 gr. osusenih cvetova po biljci (zavisi od velicine biljke)
Efekat: euforican,kreativan,energican i vremenski dug sativa efekat

Preporucuje se sadjenje u Maju-Junu ako se zele nize biljke (1 - 1,5 metara u visinu).Za maksimalnu kolicinu cvetova i razvitak biljek preporucuje se sadjenje u Martu-Aprilu.Bilka od 3 metra visine ima velike i kvalitetne cvetove.Remove any suspicous looking or infected buds.

Koja je THC jacina ovih sorti i kad zavrsavaju?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nebi ti se nista dogodilo da ukucas Kalicharka u google i otvoris prvu mogucu stranicu ;)
... od Mandale
...i ostale sorte su ti sa lijeve strane.
Procitaj post koji si citirao, pise ti kada zavrsavaju.
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa sta ako je oktobar, ja sam ove sezone 2 cure skinuo 23. oktobra a jednu 10. novembra. jesi ti uopste odradio neki outdoor uzgoj do sada, vec sam te pitao nesto slicno u onoj temi o automaticima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
05.08.2016
4
3
3
Ti mora da zivis u Kaliforniju... Kod mene posle 20 oktobra nema sta da razmisljas jer i prije toga pocinju kise i noci su hladne. Sadio sam dvije delahaze i nisu uspjele zavrsiti...pocele da trunu i nisu napunile...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
12.01.2017
1
0
1
34
Pozdrav, zanima me strawberry cake, na sajtu seedsmen-a deluje predobro, cak i predobro da bi bilo istinito. Da li je neko probao ovu sortu i ukoliko jeste kakva su iskustva?