Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
lowryder 2 regular sjeme 10 komada 52 eura - zasad posadena 2 sjemena muska
the curch feminizirano sjeme 5 komada 18 eura - posadeno samo jedno sjeme za sad i nekako sporo raste 40. je dan a visoka je 15 cm i ne pokazuje spol
durban poison feminizirano sjeme 5 komada 42 eura - posadeno samo jedno sjeme za sad i jako ljepo napreduje 41. je dan a visoka je 45-50 cm i ima na glavnom vrho desetak pistila
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Zanima me koje je najlakse feminizirano seme za gajenje a da moze da se naruci iz aliena? Da li postoji feminizirani durban poisonu alienu ? hvala :)
 
04.02.2009
21
0
0
36
Zanima me samo jedno koja je ovo sortahttp://img296.imageshack.us/my.php?image=rez7ge.jpg i jel bi mi neko mogo rec koja je sativa najbolja tj. najjaca ono samo smijalica kad ti je sve skoro smijesno
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
gaji Durba Poison... best buy!

bajduvej, zaista sledeci put malo pretrazi forum o tome ima dosta price....
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pušio sam taj power plant u nekoliko navrata...zadnji put od nekog growera kojeg upozno u ljubljani, pa zamotali čistaka od 2ipo dobrih grama bez cigare:D a šta da kažem...hm...nije loš, enegetski svakako, diže, ima socijalan rad, komunikativan...tu je dobar:) al nije nešto posebno prejak...ono, ima puno jačih... purple haze, s njime nisam imao dobra iskustva a čujem i još neki, tako da njega ne bih, a durbana nikad probo, al kažu da dobar, afrička sativica:) kad bih moro birat, izabrao bi durbana od ova tri, no imaš dosta sorti koje su većinom sative (ili u većem postotku, osobno bih rađe neki hibrid 75:25 u korist sative)...da se mene pita da uzmem nešto šta diže, rađe bi pure power plant (PPP), orange bud il taj neki đir...s orange budom sam uvijek imao odlična iskustva:) uglavnom, ima velik izbor...

Sad gledo i ovaj link šta stavio i gledam pod sative: naj bi uzeo hawaiian, pa poslije nje "čisti" haze, pa onda onu neku nigerijsku, ta me baš zanima šta bi ispalo... ali pogle možda neki drugi sajt jer ovi šalju iz holandije a to nije dobro za pošiljke u kojima ilegala;)
 
05.02.2009
42
1
0
34
Tripco je napisao(la):
Nema potrebe da samo za ovu sliku otvaram novu temu, pa 'ajde da turim to ovdena.
Pre 2 dana je jedan tip ovo okaèio na Icmag forum. Nije to neka komerc. sorta, to je nešto on sam ukrštao i to je F1 od
Blue Dot x (Trainwreck x Purple Indica). Odavno ne videh tako lepu curu.
7760budtreelamanonegra021pp.jpg


Ovo može proć pod božićnu jelku...xD...samo da želi rasti zimi...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Od ove gore kalasture nemas 500 grama nego 5000 grama.

A sto se tice ovih sativa gore,mogu samo da kazem da sam gajio durban ove godine i da je ekstremno jak i ima psihotican rad.Nije za svaku priliku jer nisi bas u stanju da se kontorlises puno.Al ga je bilo jako tesko uzgajati jer jako kasno cveta,zavrsio mi je u novembru.Ako te zanima pogledaj u dnevnicima uzgoja temu pod imenom POCETAK.
 
05.02.2009
42
1
0
34
jako lijepo...
...kao što vidite...noob sam..xD...
ja sam mislil da izađe max 30 grama iz takve biljke...xD...
hvala puno....
pozz...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ovdje sam godinama već na forumu i nikad mi nije bilo jasno što značle pojmovi "Sativa High- Cereberal Buzz", "Stoned- Indica Body Buzz", "Stoney yet high- Allround Buzz",.... idt. Taj fizički i psihički osječaj.. :) ako imate kakvo objašnjenje dobro bi došlo jer stvarno nisam nigdje našo info o tome... već samo pitanja drugih i odgovore da negdje mora bit na forumu da traže malo.. jbg.
pozz