Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.08.2016
172
47
28
40
Do kad mogu da posadim feminiziramo sjeme jer trenutno nmg pocet a sadnjom tek kroz 20 dana pa jel mislite da ce bit kasno za feminizirane?
 
03.06.2016
77
244
33
30
Pozdrav vutroljupci! :)

Dobih gratis Auto tutankhamon menku, da li ima bilo tko ovdje iskustva s tom sortom?

Hvala unaprijed :)
L.P.

Imao ja prosle god.. isto ju dobio kao gratis menku.. i odusevila me.. dobio od nje 40 ilo 45 mica... iako brijem da ima potencijala za min duplo vise bez puno truda... meni osobno bila jako fina za pusit i imala mi super rad.. uzivao sam dok sam ju imao.. plijesan 0 bodova ako se dobro sjecam, nisam joj davao previse paznje tako da brijem da i nije bas zahtjevna.. jedino sto su ju kukci izjedali neopisivo puno... za poludit... od tad vise ne radim sam pesticide vec u pocetku sstavljam neopitroid i super.. (zato brijem i da je dala manje od potencijala... jer je oduvjek imala uzasno malo lisne maze zbog tih skakajucih i letecih govana)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dommythegrower

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Hvala na izvjestaju Blenstonius, moja je stara oko 7 il 8 dana i mala je zato sto je od subote padala kisa doslovno bez prestanka.
Sada pici sunce i od srijede/cetvrtka najavljuju dobro vrijeme tako da ce ona poterati vec.
40 g je cisto okej kada uzmes u obzir sto je sve prosla :)

Inace, u tegli od 20 litara izmjesana sa malo konjskog shita, obicne crnice i perlita :)
 
18.08.2016
172
47
28
40
Narucio sam 5 komada eary skunk i 5 kom super skunk feminizirani..sadim outdoor planiram koristit hidrogel pomjest cu zemlju sajta i kupovnu..moze li mi neko iskusni rec malo vise o tim sortama onaj ko ih je uzgajao
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
bezveze, skoro pa ista genetika, ali ok.
svaki sensi skank je dobar, nije zahtevan, dobar urod, mada u autu moze da ih udari budj; pred kraj svakodnevno obilazenje ako je vlazan oktobar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Pozdrav vutraši :)

danas su mi umjesto early skunk-a došle fresh candy od pyramid seeds. Da li ima netko ovdje iskustva sa tom sortom u outdooru ili opcenito?
Trazio sam po forumu i naisao sam na neki indoor dnevnik ali me zanima outdoor.
Hvala i L.P.
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
Da li je neko radio sa kalasnikov express? Uginula su mi dva Big Devil XLautosa, pa sam nabavio ovo seme, zanima me jel kasno za ovaj strain? sa obzirom da pise da mu je cvetanje od 45-60 dana, sto je za fotoperiodne jako malo,ja mislim da nije prekasno. Taman kontam do polovine 8 meseca da ce ful izrasti, sa prve dve nedelje u box-u pod cfl125. Bas sam imao tezak peh nestanka struje, a struja povezana na racunar koji radi konstantno, biljoza taman pustila kotiledone,posle 24h kad sam skontao da nije bilo ni venta ni svetla ona se skroz isusila za to vreme,strasno :(