Outdoor sorte

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
21.06.2018
121
224
43
30
sensijev bi trebalo da je najslicniji originalnom
Bro uz duzno postovanje prema tvom znanju i iskustvu, koliko je meni poznato zapravo je Neville od jednog kalifornijskog breedera uzeo klonove od afgani biljaka koje je ovaj uzgajao, od svakog fenotipa po nekoliko klonova, i kasnije medjusobnim ukrstanjem dobio Nl kakav mi znamo, mislim da je bio numerisao klonove i da su 2 i 5 dali Nl. mozda i ja gresim. ali ja sam pitao vezano za Nl autoflower, ciji je najbolji, ne mora da nuzno znaci da ako sensi ima izvorni gen da je njihov najbolji

• Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.162
8.967
258
Harare
shitexpress.com
Melissa onda od RQS (royal queen seeds), do sada uvijek onpointu.. To za nevilla je istina, ima isto dokumentovani artikal o tome na jednom blogu, kada iskopam link, postat cu vam..

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
23.226
37.905
3.198
Bekaa Valley
Bro uz duzno postovanje prema tvom znanju i iskustvu, koliko je meni poznato zapravo je Neville od jednog kalifornijskog breedera uzeo klonove od afgani biljaka koje je ovaj uzgajao, od svakog fenotipa po nekoliko klonova, i kasnije medjusobnim ukrstanjem dobio Nl kakav mi znamo
bro, ne znam sta si ti napisao sto ja nisam, i ja sam ga spomenuo a sensi sam spomenuo samo zato sto je nevil prvobitni vlasnik firme. pa racunam, ako je on doneo genetiku u firmu koja je danas sensi, verovatno su sacuvali i optimalno razradili originalnu genetiku :) ne kazem da je najbolji al ne bi smeo biti los. mada, moja prica se svodi na fotoperiodne biljke, da li ima razlike kod autosa, bem ga :)
sensijev bi trebalo da je najslicniji originalnom iz kalifornije, doneo ga je neville schoenmaker jos dok se firma zvala the seed bank a ne sensi seeds
"Making its way from the Pacific North West to the Netherlands in 1985, the Northern Lights arrived in the possession of Neville Schoenmaker. Neville was the owner of Holland’s first cannabis Seed Company known as The Seed Bank, which later was renamed Sensi Seeds under new ownership."