Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
može skoro svaka sorta završiti bez zalijevanja, bitno je samo koju lokaciju odabereš, tj. kakva je zemlja tamo. (moja preporuka su sorte od Mandale jer su to većinom landrace sorte koje traže malo, ili ne traže uopće gnojivo)
naravno, u rupe ubaciš neku kupovnu zemlju tipa Composana, na dno rupe ubaciš malo hidrogela i to je to. (jako je korisno i malčirati zemlju oko biljaka, tj. prekriti je slamom ili lišćem drveća kako bi se što manje isušivala)
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Planiram da narucim Orginal Big Bud Super Skunk i da zasadim napolju ove godine, pa me zanima kakav je rad, jel pusio neko odavde ? :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ako se uzgoji po pravilima struke ne može nikako biti loša a za točnije...piše u specifikacijama od proizvođača.
 
17.01.2014
20
15
3
Durban Poison mi izgleda najzanimljivije, pogotovo sto u opisu straina pise da je lak za uzgajanje. E sad, na nekoj temi, na postu jednog iskusnijeg clana, sam procitao da sative bas i nisu lake za uzgoj... sta ciniti?
 
24.10.2013
13
7
0
Za ovu godinu planiram zasadit blue cheese i c99 po jednu ili auto think different 2,3.
Sad me zanima potencija od auto sorte jer bih najradje auto zbog sigurnosti, po raznim forumima neko kaze da je ok potencija a neko da je vrlo slaba.
Ima li niko iskustva sa think different ili neki drugi auto da mi kaze dal je velika ili mala razlika u snazi dima naspram bc i c99 koje bi trebale bit dosta jake?
 
24.10.2013
13
7
0
Hvala na odgovoru. Pa bio sam zabrinut posto sam nasao da ih dosta kaze da se ne isplati auto za potenciju ukljucujuci think different, kao sto napisao nasao i suprotna misljenja, zato sam htio vidjet vasa iskustva.
Ove godine zabrijao za jak dim jer ima 2 godine od zadnjeg dima s kojim sam bio zadovoljan po jacini..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ima nekoliko dnevnika sa Think Different na forumu, koristi Search. ja sam ga uzgajao već 2 godine za redom, oba puta sam bio prezadovoljan kvalitetom...
 
17.04.2013
21
4
3
Narucia sam diamond girl i kalashnikova po 5 sjemenki i dobia sam gratis uz to delicous russian black i black rose...
More li mi iko reci kake su sorte, ima li neko iskustva sa outdoorm, i mogu li se nadati uspjehu???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije russian black nego black russian jer u genetici ima black dominu, ako volis dominant indice dobra sorta, za russian rose nikad cuo (ima doduse sorta paradajza)
 
17.04.2013
21
4
3
Hvala Sem. Ima puno dnevnika za indor a meni treba za outdooor, gleda sam po nekim stranim forumima dnevnik za kalashnikovu, iako je short zbunasta, neki su je uzgajali skoro 2 m vani. Nije mi jasno kako jebba ih caca, sta su im radili :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja ne znam sta te buni, nista neobicno da ide u outu do 2m +/-, nego sta je ono na kraju sto si spomenuo, ko je proizvodjac te "ruze", jjel mislis na sugar black rose, to je isto njihovo i isto ima domine u genetici
 
17.04.2013
21
4
3
delicious proizvodi a sorta se zove sugar black rose, nisam moga da se setim tacnog naziva dok nisam nasao pakovanje eto to sam dobio gratis a sjeme sam narucio od spanaca