Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Valjda si mislija na "Northern lights" ,sorta je ok za outdoor, ja sam sadija jedne godine. Jednostavna za uzgojit ,nije bilo problema sa plijesni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PalmAimaKokos

Banned
Banovan
24.03.2017
5
2
1
49
Imam jedno pitanje, nije mozda tema za to ali novi sam na forumu pa neznam puno. Dali postoji stranica ili nest kako da saznam koja je vrsta marihuane sto sam posadio. Navodno sam dobio dva sjemena Purple Haze i izrastlo je ali neznam dali je to to. Unaprijed hvala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa sacekaj septembar/oktobar i videces, ako bude ljubicanstvena, to je to :D

Purple-Haze-Marijuana-3.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and zxw
16.03.2015
59
8
8
Ekipa molim pomoc.. zelio bi naruciti sjeme za ovu sezonu ali sjeme od kojeg cu dobiti jos sjemenki u cvjetovima za iducu sezonu. Cuo sam da to postoji od druga al kako smo pocetnici obojica molim vas za pomoc. Linkom,imenom svaka pomoc dobro dosla. Pozz iz dalmacije ☺
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Ne spominji druga ili drugove, ovo je individualni hobi.
Uzmi regular sjeme pa od muške biljke skupiš polen, oprašiš koju grančicu i eto sjemena. Može sedobit sjeme i od feminizirane biljke ali to zahtjeva određene radnje, koloidno srebro, stresanje biljke, itd, da izbaci koju bananicu pa se s tim polenom oprašiš drugu biljku i onda imaš fem sjeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Da bi dobio menke, polen sa muske biljke ili sa zenskog hermafrodita mora oprasit zensku biljku.
Ne postoji sorta koja sama daje sjeme samo tako. To kao da zena zatrudni bez oplodnje.

Ako ne razumijes pojmove koloidno srebro, polen, hermic, stresiranje, savjetujem ti da krenes citat forum i koristis trazilicu.
Takodjer, prvo savladaj osnove uzgoja, pa tek onda na izradu sjemena.
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Church ,ajme kad se sjetim, brutalan kauč lock efekt. Zacementira te , jedna od jačih indika kojih sam pušio, oprezno sa doziranjem.
 
13.02.2017
24
13
3
Poz svima, ponajprije veteranima. Zanima me jel itko sadio Galaxy od Piramid seeds i kakva je. Svaki detalj dobrodosao. Plan je 5 Galaxy na vise mjesta, a Early Skunk cisto da se istreniram u Outdooru koliko visoko i jako moze ic. Rupe za Early vec cekaju, 100x80x80 sa 2godisnjim stajskim i 2x50l kupovne zemlje. Naknadno cu donijet biljku na mjesta.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Plepur Gondra
16.03.2015
59
8
8
Pozz.. narucio sam 10kom special kush #1 femenizeed royal q. Seeds zanima me vase iskustvo u otodoru? Visina efekt prinos.. zeznuo sam se mislio da su automatici..