Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
special kush lako ide do tri metra i lagan je za uzgoj ne trazi puno paznje..... hahaha efekt je odlican ostanes cist u glavi mozes funkcionirat...ja ga koristim da se ocistim od napusenosti ovih strejnova sto imaju jak thc...odlican izbor
 
02.05.2016
85
230
33
prelistao sam temu, al imam pitanja, jel ima koja tema na sajtu da je za uzgojeni strejn napisano gdje je uzgajano (kontinentalna, primorska, gorska podnjeblja) i koliko je dugo trebalo u tim podnebljima da dozori, plus miris na daljinu itd? Tražim neki strain za kontinentalnu klimu, imam sajt sa 10 sati sunca svaki dan, al nezz koju da uzmem pošto ono kaj piše na opisu kod proizvođača u 90% slučajeva nije točno nit stave za koju klimu koliko dugo im trebaju... imam sjemenja od white widow i jack herera od GHS te durban poison od DP te red dragon od BF koje sam dobio na poklon po pročitanome vidim da osim durbana i red draagon, ww i jh nisu baš najbolje riješenje za kontinentalnu klimu pošto im treba duže od onoga kaj piše u opisu, a jh je vrlo visoka sorta a to mi baš i nejde u prilog... razmišljao sam da uzmem golden lemons, ali ih trenutno nema na zalihi, piše po opisu da je cvjetanje 70 dana pa me zanima dal ima ko iskustva sa tom sortom? druga varijanta mi je da uzmem frisian dew ili holands hope (nezz koju bi pa molim pomoć) pa da ju uparim sa durbanom. sa automaticima nemam iskustva, a volio bih da imam biljku koja ide maks 2 metra i da imam suhoga barem 80g po biljci (znam da to varira o groweru uvjetima itd) plus razmišljao sam i o nebula i pakistan valey... naravno svaki prijedlog bi mi dobrodošao, mislim posaditi max 6 biljaka, traženo od efekata je da djeluje na bolove, depresiju, poboljšava koncentraciju, volio bih imati neku slabiju da mogu popušiti po danu a da se ne skuži da sam naduvan a da je meni super i jednu za po noći za spavanje, gledanje filmova itd, a ostalo može biti spektar svega... naručujem ovaj tjedan a pošto baš i nemam vremena da proučavam radi posla bio bih vrlo zahvalan, btw miris se može osjetiti jedno 10 metara od biljke, može i više ak je neki miris ko da nije vutra :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Imas tu sorte po klimatskim zonama
http://en.seedfinder.eu/research/climate/

Gledaj mjesec koji pise po breederu. Vrijeme cvjetanja je manje bitno, bitnije je da ranije procvjeta.
Imas neke klasicne outdoor sorte koje bez problema uspjevaju u kontinentalnom djelu. DP npr ima ok sorte i Durban je jedna od njih. Ima jos neke tipa Frisian Dew, forest dream...itd
Early i Fast sorte su u vecini slucajeva outdoor sorte (early skunk, early misty, durban fast version itd.)
Nije pravilo al ak pise da zavrsava u "end of september" ili october, to bi trebalo moci bilo gdje kod nas zavrsit.
Mislim da sa ww ne bi smio imat problema.
 
02.05.2016
85
230
33
to za klimatske zone sam proučavao prije par dana i ne kužim uopće, kad stavim u google hrvatsku za klimu izbaci mi jedno a na seedfinderu je to drugačije, znam da se nalazim na 46 stupnjeva sjeverno, pod koju klimu bi na seedfinderu trebao tražit?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Narcotic

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Iskreno nemam pojma. Nisam se nikada sa time bavio. Znam samo da svi spadamo pod "temperate" klimu.
Nije taj seedfinder bas precizan, al ti moze okvirno dat neke podatke.
Ja inace listam seedbanke sortu po sortu koje me zanimaju pa gledam sto pise kad zavrsava u outdooru na sjevernoj hemisferi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa ako se niko nije javio za dve sedmice bacis oko na njihov sajt i vidis sledece:
"Hybrid between Afghani and Northern Lights, Galaxy is a pretty amazing strain because of its great yield. It’s a plant with many features of an Indica and one of the most productive we have. For an Indica plant, it has a very qick growth. Sometimes stems are a too weak to hold the weight of their buds. The strain has a delicious mint flavor.
Type 30% Sativa - 70% Indica
Indoors Production 500 - 600 gr./m2 (With 600W light)
Bloom 50 - 55 Days
Height 50 - 130 cm
Bloom Europe Septembe"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AK47Forever

PalmAimaKokos

Banned
Banovan
24.03.2017
5
2
1
49
Ludi moze jedno pitanje, imam posadenu domacu i neznam tocno koje je sjeme, imam jednu sto ima duze listove a i tanju su i ne mirisi, ova deuga takoder ali se ta vec osjeti a i ta ima deugacije lisce, kraci su a i siriji nego od ove pa tako da me sad zanima dali je to mozda neki hibrid ili tako nesta. Nisam mogao nac pravu temu pa bih vas molio za pomoc.

Za ovu sumljam da je deugacija jer se vec fino osjeti i ima manje krace listove a sirije http://s24.postimg.org/4erwqnuat/IMG_20170930_181336.jpg


A ova ima duze i tanje listove i ne osjeti se nista http://s18.postimg.org/jfnbbhcq1/IMG_20170930_181357.jpg

Slile obadvije http://s12.postimg.org/ex3ey5d0t/IMG_20170930_181328.jpg

Sve su u isto vrijeme posadene.
Hvala u naprijed..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nitko ti nemože reći o kojoj je sorti riječ, a što se tiče dali je hibrid, vjerovatno jeste, jer je sve manje čiste sative i čiste indike. Kad je riječ o domaćici, sjembi iz paketa, u tom slučaju neznaš ko koga praši i po koji put, tak da sam ziher da je neki brid sa ponešt gena od sative i indike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Doktor.Martin

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Dosta jaka kuća,dugo su na sceni,ili ti ga razvikani!jedino minus na cjenu bar meni je tako,ono što sam probao je kali.sve u svemu dobar odabir!pozz:thumb:sory na postu