Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Desila mi se jedna zanimljiva stvar. Prosle godine sam imao auto tutankamona(piramide seeds) i fotoperiodnu super hush. Tutankamon je zavrsio svoj put negde krajem avgusta. Bila je odlicna biljka i zavrsila je cvetanje do kraja i u njoj sam nasao 7 , 8 semenki i od tih semenki jedna je sada u cvetu i zenka je. E sad taj naslednik tutankamona mirise kao super hush nema ni priblizan miris kao tutan. Inace dosta je veliki za automat i sve super :D
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
Nedoumica - sta uzeti

Rasprava u 'Vanjsko Uzgajanje' pokrenuta od Marconebre, Petak u 20:17.
znam da je iz 2015e al ne mogu da otvorim temu,ako je obrisana dal ima neka slicna. u ovom trenutku ispitivanja tema mi je veoma vazna, ako spamujem sory. NASAO SAM iskustvo sa sortama, ako smeta brisite
 
Poslednja izmena:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
imao sam ja malo iskustva :)
pocne cvetat pri kraju avgusta,a samim tim vec imas probleme kroz cvetanje,ja sam je skidao polovinom Novembra a mogla je jos minimum 10 dana gurat.... al pocela je budj vec puno fatat... :banana123: ja lijepo pise 63 dana cveta,lagana za grow i lepi cvetovi... daj joj osuncnu stranu zemljista,imaces finu razvijenu biljku spremnuu za cveet,al u cvet krece seks... vlazna godina odmah veci problemi,ma zahtevna je svaka sativa koja se growa na nase podnevlje... prodji se tih reklama,kolko cvetaju... najvece je pitanje kad pocinju cvetat... ako imas iskustva u out,onda se moze i nesto radit sa sativama,al teskoo da mozes imat gotov cvet.... ako bas volis sative,trazi neke hibride 60% sativa,lakse ces proci...
a sto se tice boje Purple,hehe kod nas u Out boju uvek dobijes,to je najmanji problem,jer to sama priroda odradi sa hladnijim nocima :)
stej haj :rasta::rasta::rasta:
 

dhe

15.03.2011
35
42
18
36
Ima li ko da zna dje uzet moby dick i jel imao neko neko iskustvo jel istina da daje i vise od 1kg ..i dj narucit da je ok sve
 
21.10.2008
15
0
1
34
pozdrav ljudi
nisam se bavio ovim skoro već 10 godina, tad sam imao satori od mandala seedsa i bila je brutala, laka za uzgajat a high nešto posebno
jel ima tko od iskusnih neku sličnu sativu za preporučit?
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Zdravo, dobar odabir sorte, tako da slobodno nastavi s mandala seedsom.vrhunska banka sjemena
A mogu ti preporuciti sativu samo ako mozda znas na kojoj si latitudi, u slavoniji i kontinentalnoj hrvatskoj uzmi neku sortu koja cvijeta ne više od 9 tjedana max... a ukoliko si u dalmaciji onda cak mozes uzeti i sativastije sorte koje cvjetaju po 10-11 tjedana.

Moja preporuka ti je Ace seeds ili cannabiogen, jedni od najjacih true breedera na svijetu, rade bas s egzoticnom genetikom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shadowstep
19.02.2007
18
97
13
Oj.. Planiram radit Scrog u outu ove godine.. Na lageru ima Durban p. Early s. Wembley i Tutankhamon pa me zanima od navedenih sorti koja bi bila najpogodnija za scrog? Hvala
 

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Živim u BiH.Negdje na forumu sam čitao da je teže uzgojiti sativu nego indicu na našim prostorima.Sviđa mi se sativa više nego indica,pa da li će uspjeti ovde sativa?
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Poz svima, Eo laganini pripreme za outh kod mene počinju kao svake god, pa ako može prjedlog između ove 4 sorte koje dvije izabrati hm :/
Og kush dinafem
Critical +2.0 dinafem
Early Skunk sensi
Moby dick dinafem