Outdoor Stealth Drying

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ma samo pogledaj vremensku prognozu i ako nece padat kisa par dana , tamo gdje vec jesu samo ih okaci nekako naglavacke da vise ko kobasice hahahahahahahah . Svaka ta neka kutija ili sator ce vise pridonjeti paznju znatizeljnom oku nego bilo sta drugo , znas ono da vidim sta se krije u kutiji od bojlera a bojler nije hahahaha :)
Opa svaka cast na isprici i na tome sta si pustio i nisi brisao post , to je cojek :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Atox

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
ako sve prodje kako treba,mislio sam uzet ovakvu neku gajbu plasticnu. samo vecu,ima ih po prehrambenim prodavnicama. nekad ih bacaju,pa se moze pokupit.
okacit hedove i zamotati sjenilom za sunce ili mrezicom za komarce..ili sa oboje..
image.jpeg

kod mene je sve to tu na terasi,pa ako krene kisa,unosim...ima i natkriveni dio dje ne grije sunce,fino prozracno..
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
ako sve prodje kako treba,mislio sam uzet ovakvu neku gajbu plasticnu. samo vecu,ima ih po prehrambenim prodavnicama. nekad ih bacaju,pa se moze pokupit.
okacit hedove i zamotati sjenilom za sunce ili mrezicom za komarce..ili sa oboje..
Pogledajte prilog 166356

kod mene je sve to tu na terasi,pa ako krene kisa,unosim...ima i natkriveni dio dje ne grije sunce,fino prozracno..
Ovo je dobra fora i za indoor i out, samo preko mrežice preko prekrit nečim što neće propustit vodu, stari kišobran sam ja koristio koji sam u izbušeni bidon od 50l nadžiđzo vrhove, navukao staru zavjesu preko bidona radi beštija,onaj jeftini kišobran otvorio,polomio koju žicu da djeluje kao otpad i prekrio bidon za koji sam naravno vezao kišobran da ga vjetar ne odnese. Nezz koliko sam uspio prenit u rječi ono što sam htio reći ali nadam se da će nekom pomoći. Samo treba obilazit i pazit na buđ.
Samo nesto jos: vidim savjete tipa 'čekaj 5 dana bez kiše',meni to ne igra iz par razloga,prva stvar, možda nema vremena čekat,drugo nije prognoza baš pouzdana, treće ne najmanje bitno: pa po meni je gore ako i ulovi sunce odnosno suho vrjeme,i sad to objesi na stablo,gore ce bit ako ga sunce kurja nego bilo šta drugo.ako sam krivo shvatio nek me netko ispravi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
uskratio si nas za informaciju kako si to na kraju izveo..
Na kraju sam nasao neku staru kucicu gde vlasnik dodje jednom godisnje i na tavan od te kucice sam okacio sve lepo.. Ali tada nije imalo mesta sve da stane i ja vecu polovinu ostavim u kesi i mrzelo me da odem odmah da okacim i tu drugu polovinu (da ponesem neku zicu ili nesto pa da moze vise da se okaci) i dobra kolicina mi je otisla zbog plesni.. Uglavnom, lekcija za sledeci put
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dawidw420 and Nogud