outdoor(terasa) grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
ahahaha sta ga je ovo neka sprdnja?:eek:hno:
pustila biljka neko malo jaje i odma mudonja, cekajte malo koji dan da se vidi oceli sta iz tog jajeta izaći...
 

nitro_grow

Aktivan Član
22.03.2010
93
10
0
34
Ja ne znam... Ja rekao kako je kod mene, a 4herbs kaze da ima dugogodisnje iskustvo prepoznavanja...
Pa ne znam ja...
A kod mene i pistile dosle u paru, ima po 2 pored svake grane... ;)
Ja cu cekati i dalje, nesto ne verujem da se iz ovog moze ista oprasiti, iz ovako malih kuglica, ako su muske... ;)
 
03.05.2010
40
9
0
31
mudonja je sto posto sta brijete vi to je preveliko za kaliks kaliksi su usiljeni na vrhu a ovo je kuglica... baci to na djubre odma
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
pistil nije kaliks,prvi kaliks dolazi večinom samo jedan na cijelom katu,to se nemora desit ali je česta pojava a mudonja izbaci dvije kuglice po katu znači na jednom paru lista to znači 2 lista i 2 grane izbaci kraj njih večinom samo dvije kuglice!a ti pistili što kažeš da su dva izašla pored svake grane tu si u pravu,iz jednog kaliksa izađu dvije dlaćice koje tvore oblik slova V,ono je mudonja a ti ga samo čuvaj dok se ne uvjeriš ali pazi jer mudonja može skoro u jednom danu od male kuglice postat mašina za prašenje!Nemoj mislit da ti ja nešto pametujem samo ti želim pomoć da se ne sekiraš toliko oko prepoznavanja,znam da ti je žao bacit biljku jer imaš samo dvije ali vidjet češ pa češ napisat kad pokaže po tebi siguran spol!
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
nitro_grow je napisao(la):
Ja ne znam... Ja rekao kako je kod mene, a 4herbs kaze da ima dugogodisnje iskustvo prepoznavanja...
Pa ne znam ja..
dugogodisnje iskustvo prepoznavanja znaci dugogodisnje iskustvo prepoznavanja , znaci slusajte coveka
herbs pozdrav
 
10.03.2010
36
1
0
34
sad sam u dilemi, kuglice su izgubile taj kuglicast oblik :) videcu da uslikam vecers, samo da nabavim aparat
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Fala grudva!!!i šta kažeš pejo jel valja ono što sam ti reko?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
te listove sa glavne grane sto su ispod sporednih grana koje si vec sekao mozes polako sve iseci...

mislim da oini nisu potrebni imaces i tako lepe razvijene grane koje na sebi imaju mnogo listova ,,,
 
10.03.2010
36
1
0
34
ZOKI je napisao(la):
te listove sa glavne grane sto su ispod sporednih grana koje si vec sekao mozes polako sve iseci...

mislim da oini nisu potrebni imaces i tako lepe razvijene grane koje na sebi imaju mnogo listova ,,,
ok to sam i planirao ali nisam hteo sve od jednom zbog stresa!?
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ej peja super ti je biljka ali ja ču ti savjetovat da netrgaš listove bzvz,bolje uradi neki tip lst-a savij biljku bez da trgaš listove i namjesti ju tako da ti nove grane dobijaju svjetla,to če ti bit bolje nego da trgaš glavne listove bzvz,sve je to stress i šok,samo opušteno i bit če to krasna biljčica!pozz
 
10.03.2010
36
1
0
34
pa pokusao sam da joj odradim LST i sve je lepo ispalo taj dan, sutra dan se biljka sama od sebe prelomila , nije pukla skroz nego se onako zalomila. ima debelo i jako stablo i mislim da je sad kasno za LST jedino vrh da krivim ili tako nesto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.