outdoor(terasa) grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.03.2010
36
1
0
34
pozz ljudi

evo i ja da otvorim jedan dnevnik.

inace ovo mi je prvi grow ,hteo sam da pravim box ali kad videh koliko love treba da ulozim odlucio sam se za outdoor tacnije gajenje na terasi.

prisadio sam 3 semenke dva razlicita skunka , ne znam kojih ispale su dok sam mrvio :) dve su proklijale.

zemlja je kupovna 6,5ph pomesana sa 10%peska i isto toliko stiropora. dodao sam i malo izmeta od mojih egzoticnih ljubimaca (zmije,gusteri)

djubrio sam je jedanput sa nekim "BLUMI" djubrivom za listanje

saksije su oko 7-8l ja ih nebi presadjivao, jel to ok?

evo i nekih slika
biljke su stare nesto vise od 20 dana negde oko 12-13.04 su nikle.

cini mi se da fino napreduju.

evo kako je to izgledalo pre 5 dana
http://img121.imageshack.us/gal.php?g=p4290012.jpg

a evo kako izgledaju danas
http://img340.imageshack.us/gal.php?g=p5030003.jpg

nadam se da ce bar jedna biti devojka :)
planiram da kad malo porastu da im uradim LST

bilo bi mi drago kad bi bacili neki komentar.

POZDRAV!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Polako,obečavajuče je:)
Samo se ne igraj s gnjojivom,lako je zapališ pa se Dobro informiraj kako,koliko i čim se preporučuje hraniti.Sretno!
 
10.03.2010
36
1
0
34
Greenpower1 je napisao(la):
Polako,obečavajuče je:)
Samo se ne igraj s gnjojivom,lako je zapališ pa se Dobro informiraj kako,koliko i čim se preporučuje hraniti.Sretno!

naravno necu da preterujem, jednom sam samo dodao kada sam ih presadio iz case.

hvala
pozz
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Fine biljoze,respect totalni....

E sad da te pitam,jel ti preko dana na terasi ih drzis a nocu u kuci (ako sam dobro procitao) ?
 
10.03.2010
36
1
0
34
Buddha je napisao(la):
Fine biljoze,respect totalni....

E sad da te pitam,jel ti preko dana na terasi ih drzis a nocu u kuci (ako sam dobro procitao) ?

ma jok nonstop su na simsu, imam sunca maltene dok god ga ima .

cisto da spomenem da ova biljka sa vecim listovima bas jako mirise dok ova druga se skoro i ne oseca
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
20 dana imale kad je otvoren dnevnik:icon_lol:
Ide to fino:)
 
10.03.2010
36
1
0
34
jedno pitanje koliko muzijak mora da poraste da bi mogao da oprasi zenku, jel moze ovaj moj?
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Ja bih rekao da je mužijak po obliku kuglice, ali slika je slabog kvaliteta, pa možda i griješim.
Polen ispada čim kuglice dobiju rascjepe na sebi-krstastog oblika.
To se dešava vrlo brzo nakon njihovog nastanka.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Teško je reči još. nikad nemoj biljku odbaciti dok ne izrastu dosta cvjetići da možeš potvrditi sumnje. ustvari za onu biljku koju misliš da je mudonja u puno slućajeva može biti ženka. to govorim o preflowerima. počekaj pa potvrdi. nadam se da je ženka. :)
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
prisadio sam 3 semenke dva razlicita skunka , ne znam kojih ispale su dok sam mrvio :) dve su proklijale.


Sorry šta upadan vako kao padobranac , ja koliko sam skužia hybridi nemaju sjemenke uopče u ženskome cvijetu ili sam ja to krivo nesto shvatia :/
 

nitro_grow

Aktivan Član
22.03.2010
93
10
0
34
PEJA, isto tako je i kod mene, imam 12 biljaka i samo dve su pokazale bele dlacice, a kod ostalih imaju ovakve iste male kuglice, jedva uocljive, ja danas krenuo da ih bacim, i pre toga pogledam u one zenske i vidim da bas iz takvih kuglica porastu one dlacice... Tako da i ja cekam jos uvek...
Pokazivanje pola moze da traje od 7 do 20 dana od promene vremena za cvetanje, 12/12... :)Purica, hermicu su zenske biljke koje nose po koje jaje sa polenom na sebi, kao sto je slucaj kod muskih, i isto tako se mogu oprasiti od SVOJIH jaja, i onda je sigurno da ce semenke nastale tim putem biti u najboljem slucaju hermici... ;) Ovo se najcesce javlja zbog velikog stresa kod biljaka... :)

Nadam se da sam pomogao ;)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
joj meni...muške biljke imaju jajašca,večina ih izbacuje u parnim brojevima,uvijek ima il 2 kuglice ili 4 kuglice a ženka nema kuglice nego ima kaliks,kaliks izgleda slićno kao jajašce ali kad ga se pobliže pogleda on ide u izraziti špic,ženke se mogu prepoznati puno prije nego izbace pistile,ja ih več godinama prepoznajem prije pistila i vrlo je lagano treba samo malo prakse,usporedite ove slike sa vašim biljozama i vidjet čete da funkcionira!

evo vam i slike ženki prije nego što kaliks pukne i izađu pistili!

http://img571.imageshack.us/gal.php?g=pre01.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.