Outdoor - unknow seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Ma samo okreni te case i probaj istrest, lupi iza par puta ( ne ko sivonja :D ) ako nejde tako razguli ih ko bananu doslovno i to ti je to.. no stress ;) Mozes između zemlje i posude sa svih strana ugurat nesto tanko ( drsku od zlice,vilice) da se zemlja malo odvoji pa ce lakse ispast van sve skupa..
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Jesu li ovo pistile i jeli ovo zenka ?



Ovdje se na slikama vidi trening topiranja sto sam odradio dok je biljka imala 3. internode. i dobio sam od jednoh heda dva heda, i tako mogu dalje topirati ali ne zelim jer prouzrokujem prevelik stres za biljku.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
zute najvjerojatnije jer je prerasla kalić i to oho ho.. a zasto ju ne presadis u zemlju? vidim da je slikano negdje u grmlju i ak ti vec stoji tamo cijelo vrijeme, presadi ju u zemlju i miran si..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Iskopaj rupu dovoljnu za vrecu kupovne zemlje od 20l. Biljku vadi iz kalja kad je zemlja full suha i tuto kompleto u rupu napunjenu zemljom, malo zagrnes i nema da se nece primiti.
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Danas je biljka presađena iz saksije u zemlju, kupio sam 30 l zemlje, gnojivo prirodno - izmet neki ne znam, i zalio sve to sa 5 l vode u koju sam stavio 30ml slavola i 20 ml plantele list :)... posto je bila isusena nakon 3 dana ne zaljevanja, zato sam je vema lahko izvadio iz saksije ... nadam se da ce sve proci u najboljem redu Thx Joker

Slike idu sutra ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and sharp