Outdoor - unknow seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a cuj, na tebi je, moz nesto napraviti od njega na kraju... samo bude puno semenki kroz dva meseca... bitno je da u okolini nemas cura, ako imas cupaj ovog dvopolca i bacaj, il u mleko il nesto smisli, imas recepata na forumu... a plantelu mozes davat, pa krenulo je cvetanje koliko vidim, a vidim i pistile, doduse jednu na fotki ;)

20hujpj.jpg
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43


Na dva vrha, koji su iznikli kad sam je topirao, se vide bas sjemnke odnosno cisto musko, dok je na vrhu gutavo, a sa strana, sporednih vrhova, je ja mislim zenka posto se nema jajasaca nego jedva da izađu pistile. ja ne znam vi prosudi te.... :(
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma kakva crna ženka, mudonja i to žešći :balls: . Vidiš koliko jaja ima, šta ti je nejasno? Pa nemožeš dobiti pola muške a pola ženske biljke. Jbg. više sreće drugi put :icon_eek:
Usput muška biljka nedaje sjemenke nego stvara jaja ili ti bananice takozvane, pa da ne mješamo kruške i jabuke :icon_wink:
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
planiranog


Ne zelim nista jako da me zakuca za krevet, zelim smijalicu, aktivnost, i tako slicno, ne stoned mrtvi... Ili psihyical stoned nista to, ali vidio sam north light da je prejak... :/
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
onda da uzmes special queen 1, jeftino a dobro, smejalica sto kazes mada ako preteras zna da stondira i isto spusta pri
kraju rada al ne ne zakucava bas ko indika, genetika ti je skank tako i mirise :)
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
manje vise bices zakucan za krevet, heavy body stone. ja ovih dana pushim Big Bang, on je vecim delom Nl i zakucava kao cekicem. meni odgovara jel ja da koristim u terapeutske svrhe, ja bas i zelim taj vid relaksacije i opustanja, ali ako zelis da si aktivan uzmi neki sativa dominant
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Jucer stigle menke od RQS , WW auto, AK auto, Amnesia haze auto, Power flower femin., special qeen femin.

sredinom aprila cu pocet klijanje, a presadjivanje pocetkom maja. Outdoor mrtvi, zelim si svu srecu ^_^
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva