Outdoor uzgoj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
znam al me jebavaju skakavci... papaju mi lišće.. a bio sam si išo kupit neki pesticid napušen i šta misliš šta se je desilo... ja i prijatelj kak smo njima sve objasnjavali opalimo se smijat i to i skuže garant za šta mi treba i daju mi neki ***** tak kad bi koristio da bi sjebo biljke... a dao sam 50kn za to... majku im jeb*m...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
sto tocno su ti dali? jel imas racun? ak je neko njesra
odi zamjeni za neznam, zemlju, gnojivo, teglu bilo
sta sta ce ti koristit. ako nece zamijenit sa racunom
postani nepristojan, pa ako treba i neugodan... :punch2:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
dali su mi Bordošku juhu.. Nemam raćun.. neznam jel sam ga bacio ili izgubio.. bio sam napušen kad sam išo kupt... a piše da ta botrdoška juha sluši za rupice na listovima...nije isekticidt....
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
stigo novi mini update... jućer sam bio na sajtu i toplo sam se iznenadio...
Vjerovali vi ili ne al biljka je u roku od 4 dana narasla 15tak cm.. pa nisam mogao odoljeti uslikat je i okaćit ovdje..( slika je uslikana po maraku pa se baš sve najbolje ni nevidi
pogledajte zašto:icon_lol::181::

možete usporediti sa prošlom slikom.
sada su visoke oko 60 i nešto cm
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
a od vas dva se vide samo sise,undercoverov potpis je u sukobu interesa s onim kemikalijama sta je nakupova,fali jos H2SO4 i nagazne mine,ali ce mu vjerojatno utrapit protivtenkovske.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Brate sve se to ispere!!!... a iz grada sam... tak da nemam di riješit prirodnog stajskog đubriva.. već moram ovako... svedno 2 tjedna prije branja planiram ispirat i još radit water curing tak da ono...

Danas bi trebao stići novi update slika..Ovih dana je stalno kiša padala tak da ono nisam imo potrebu ić na sajt.. danas će ići i druga doza gnojiva!!... oćekujem visinu barem 80-90cm.. al bumo sve vidli... pozz..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Evo ga update.. Malo sam se precjenio što se tiće visine al eto... visoke su oko 75cm. i prilično su guste. prošli tjedan je stalno padala kiša tak da nisu mogle sunca imat..
Danas sam bacio 2. dozu gnojiva(propisanu) i vitamina da budu spremne na nadolazeće sunčano i lijepo vrijeme koja nam dolazi od sutra..
evo slika pa malo pasite očima!!:smoke18:
:watchplant: Br. 1:

Tu je i ona boca koja je još uvijek neizbježna u mojim fotkama..
:watchplant: Br. 2:

:watchplant: Br. 3:

:watchplant: Br. 4:

:watchplant: Br. 5:


Sigurno vam se ćini da izgledaju jadno al to je zato što ih ponoči dolazim na sajt i listovi se spuste i sve to... al pate me cijelo vrijeme nametnici što mi jedu lišće.. a nebi ih šprico s nikakvim kemikalijama a onaj prirodni sprej nefunkcionira..
Ovih dana ću morat otić jednom po danu tako da ih pregledam jel ima šta ćudnog..
jer sam sad na slikama vidio par žutih točkica ma listovima..

E sad stižu pitanja:
Dali dopuštanje nametnicima da mi jedu lišće usporava rast biljke?
Zašto je biljka tako gusta?... pregusta i preniska za sativu!!! tj. uopče neizgleda kao da je sativa a svugdje piše da je..
EDIT:
Kolku visinu biljke da očekujem u 7-8 mjesecu?? jer bi možda mogao imati problema sa visinom!!! pa da ih odma obrežem!
Hvala i pozz!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma lik..
Sta se brunes oko guste buljke?
Sto gusca to bolja.. jos ak je malo privezes ovo ono ima da imas muiljon hedova
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Vecina komercijalnih sorti su hibridi sativa/indica bez obzira sta pise, jer se prodaju za indoor uzgoj i bilo bi nemoguce iskontrolirat biljku od 6m u tim uslovima. Pravu ekvatorijalnu sativu ces jako tesko naci ako nemas frenda koji zivi negdje oko ekvatora i spreman ti je poslati landrace sjeme.
Doduse uvjeren sam da se moze kupit i dobra cista sativa genetika procesljaju li se internet shopovi malo detaljnije.

Dio rjesenja zasto su niske je i u tome da cak i ako je napravljenja od 100% sativa genetike, hibridizacijom su birani nizi fenotipovi radi gore navedenih indoor uzgoj razloga.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
da malo update-am post... kao što većina redovnih članova na ovom forumu zna da mi je biljke neka bolest napala...(za one koji neznaju evo slika)

kupio sam ph tester za ribice(najkvalitetniji što je bio)... kupio sam lakmus ali je on neprecizan tako da sam dosad sjebo puno puno para na uzgoj... uz to sam kupio PH+ i PH-
evo slika:

zanimljivo je to što sam odma išo izmjerit ph vode iz pipe i iz pumpe čiju sam vodu koristio za zaljevanje...nisam mogo vjerovat kad mi je pokazao da je voda iz pumpe 8, a iz vodovoda 8.5.. i predpostavljam da mi je takav hp i na sajtu... danas idem pomno ispitat tlo pa ču javiti rezultate... pozz i zaželite mi sreču!!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
UNDERCOVER uzmi lovorov list malo ga usitni ako mozes i u blender nije lose pa onda prokuvaj 2 decilitra vode ako ti je dovoljno i onda ubaci taj lovorov list samleven!!! Neka kuva tako par minuta i ostavi da se ohladi onda ga procedi i stavi u prskalicu i sa time prskaj posle svake kise!!!!
Meni do sada evo vec 2 meseca nista nedira biljke!
Lovor odbija bas dosta tih biljnih vasi buba i cuda! A ako ti puzevi cackaju onda napravi jos jedan prsten oko biljke od recimo pepela jer puz nemoze da predje preko praskastih povrsina!!!! Ali to moras uvek da odrzavas da bude praskasto po povrsini tako da posle svake kise imas posla sa tim!!
A kad ispiras moj ti je savet da koristis i hidrogen!! Ako slucajno napravis blato na korenu da imaju vise kiseonika u zemlji i oko samog korena!!!!!
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Danas sam bio u posjeti mom sajtu!!! skoro pa sam ocekivo najgore!! ali ni približno nije bilo tako... da vam kazem da sam vrlo zadovoljan jer se je prestala sušit... jao...:ninja: odma mi je bio osmijeh od uha do uha... iskreno majke mi neznam sta im se je događalo ali najbitnije je da je prestalo.. danas sam ih malo ispiro za svaki slucaj sa hidrogenom za nedajbože!!.. al zbilja nije bilo potrebno.. kiša ce još danima padati... neće bit nama dragog sunca... al jebaj ga.. nema veze!!.. biljke u visinu nisu ništa narasle ali zato u širinu jesu!!.. ponašaju se totalno kao indijke.. u zadnja 2 tjedna su narasle po mojoj nekoj procjeni 5-10 cm ali dosta su otišle u širinu!! sada su nekih 85 cm i ocekujem za mjesec dana kad počnu cvijetovi rast barem još 40 cm visine..
evo vam slike pa malo parite oči:vb_smash:!!!:
:watchplant:
:watchplant:
:watchplant:

Eto to je to... sam neznam da ih gnojim ili ne... to me sad jebe jer u razdoblju dok su bile bolesne bacio sam 2x gnojivo.. tad na ono... nemam pojma šta im se je dešavalo...
pozdrav svima koji su mi pomogli ili imali namjeru pomoći... Hvala vam!! :respect:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
evo update-a nakon 10 dana!!..Neznam kako da počmem jer opet i ovaj put nezadovoljstvo nije izostalo!! kao štoćete vidjet na slikama biljke se i dalje suše...gnojio nisam više od 3 tjedna tako da 100% nije onda bio problem sa gnojivom!! jer da je one bi se prestale sušit... u roku od 10 dana su narasle tek par cm skoro neprimjetno!! (normalno bi više narasle da je mrak 24 sata dnevno neg ovak) a kiše padaju obavezno svaki 2 dan tak da neznam stvarno šta im se dešava...Poludit ću... stvarno neznam šta se to događa!! narađe bi ih sve potuko
evo slike:

vidim u njima da umiru!! da se jedva održavaju na životu!! a nerastu ništa baš ništa!! svi na forumu su mi rekli da su pregnojene, a meni sve upućuje na to da nemaju hrane a ne da su pregnojene!!! kad bi barem znao odgovor šta im se dešava jer kolko mi se ćini da neće izdržat do kraja cvijetanja!! a i ak izdrže urod će biti smiješno mali!!
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Jaooo, veoma mi je zao, znam kako ti je, jer se i meni desava potpuno ista stvar.
Iako neke od biljaka sam pregnojio, druge samo gnojio, trece pak malo gnojio, a ima i one koje nisu videjeli sta je to gnojivo.
I opet mi sve na isti nacin reagiraju.
Ispocetka sam mislio da je nedostatka vode, pa sam poceo zalivati svaki treci dan sa po 3 litara vode.
Pa posle sam probao zalivati jednom nedeljno sa po 2 litara vode, ali nista nije promenilo situaciju.
Prosto neznam sta da im radim, a nista cudno kao sto si ti rekao, da se resim da iim skratim muke.

Pozdrav i nadam se da ces naci resenje..:ludaci_lol:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Stvarno mi je jako zao under.Ja mislim da je problem u zemljistu.Nisam expert ali sve na to vuce.nesto im sigurno fali.Jebiga ako nista ne urodi nekako cemo se organizovati da dobijes deo mog roda,hahahah.Moje fino furaju i zdrave su ko drenovi.Samo sam danas skontao da imaju direktnog sunca samo do 16 h a posle toga su u hladovini,pa nece verovatno biti prevelike.Za sad su oko 120 cm.

Ne odustaj i nadaj se da ce biti ok.SVE NAJBOLJE.

p.s. mozda bi mogao da pocupas tog korova oko njih,mozda ih to jebe.